آموزش ps5 / ps4, مقاله

آموزش خرید اکانت قانونی PS4 و PS5؛ راحت‌ترین مسیر را بشناسید!

آموزش خرید اکانت قانونی PS4 و PS5

خرید اکانت قانونی بازی‌ها یکی از دغدغه‌های مهم برای گیمرها و علاقمندان به دنیای بازی‌های پلی استیشن است. دسترسی به بازی‌های پلی استیشن از دو طریق خرید اکانت و خرید دیسک امکان‌پذیر است. با توجه به پیشرفت‌های دنیای دیجیتال، خرید اکانت قانونی بازی‌ها بیش از خرید دیسک بازی مورد توجه است. در همین راستا می‌خواهیم در این مقاله آموزش خرید اکانت قانونی PS4 و PS5 را ارائه و نحوه ثبت اکانت قانونی هر کدام از ظرفیت‌های PS4 و PS5 را بررسی کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

اکانت قانونی PS4 و PS5 چیست و چرا مهم است؟

اکانت یا حساب کاربری در واقع هویت گیمر در دنیای گیم است. اکانت دارای اطلاعاتی مانند کیف پول، رکودهای بازی، لیست بازی‌ها، نام و غیره است. گیمرها بدون داشتن اکانت، امکان خرید یا دانلود برنامه و بازی‌های پلی استیشن را ندارند. بر این اساس خرید اکانت قانونی اولین موردی است که هر گیمری باید به آن فکر کند.

برای داشتن اکانت و حساب کاربری باید از وبسایت سونی اقدام کنید. برخی از افراد به منظور دریافت سود، اقدام به فروش اکانت هکی می‌کنند. اکانت هکی در واقع یک نوع اکانت فیک است. اکانت‌های هکی پس از مدتی توسط کمپانی سونی شناخته می‌شوند. اکانت هکی شناخته شده توسط شرکت سونی، بن شده و تمامی داده و اطلاعات آن حذف می‌شود.

بر این اساس است که خرید اکانت قانونی PS4 و PS5 برای گیمرها اولویت دارد. در ادامه همراه با مجموعه پارس کنسول انواع ظرفیت‌های اکانت قانونی پلی استیشن 4 و نحوه خرید و ثبت آن را بررسی می‌کنیم.

خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4 و 5

ظرفیت‌های اکانت قانونی PS4 و PS5؛ ظرفیت‌های اشتراکی بهترین راهکار خرید اکانت قانونی!

خرید اکانت‌های قانونی از وبسایت سونی با توجه به بالا رفتن قیمت دلار بسیار پرهزینه شده است. با توجه به پرهزینه بودن اکانت‌های قانونی، کمپانی سونی اقدام به فروش اشتراک‌هایی از اکانت مادر کرده است. هر اکانت مادر می‌تواند سه اشتراک یا سه ظرفیت داشته باشد. هر کدام از ظرفیت‌ها، ویژگی و امکانات خاص خود را دارند. امکانات هر کدام از ظرفیت‌های اکانت قانونی PS4  و PS5 شامل موارد زیر است:

 • ظرفیت یک: قیمت کمتری نسبت به دو ظرفیت دیگر داشته و امکان اتصال به اینترنت را ندارد
 • ظرفیت دو: امکان بازی آنلاین، آفلاین، آپدیت بازی‌ها و غیره را داشته و قیمت بالاتری نیز دارد.
 • ظرفیت سه: اکانت ظرفیت سوم دارای گارانتی و امکان فروش است. اما قابلیت‌های آن کمتر از ظرفیت 2 است

اکانت قانونی ظرفیت دو یکی از بهترین و پرطرفدارترین انواع ظرفیت‌های اکانت قانونی است. چرا که هیچ‌گونه محدودیتی در خرید و فروش ظرفیت، امکان بازی آنلاین و آفلاین و همچنین دسترسی به قابلیت‌ بازی‌ها ندارد. در واقع خرید اکانت قانونی ظرفیت دوم همانند خرید دیسک بازی است.

شیوه خرید اکانت بازی PS4 و PS5؛ از متخصصین این حوزه کمک بگیرید!

خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4 از طریق وبسایت سونی به صورت مستقیم امکان‌پذیر است. اما از آنجا که ایران در بین کشورهای تحریم شده قرار دارد، گیمرهای ایرانی امکان خرید مستقیم اکانت قانونی پلی استیشن را ندارند. بر این اساس بهترین شیوه خرید اکانت بازی PS4  و PS5 و PS5 خرید از نمایندگی و وبسایت‌های مرجع گیم در ایران است.

شما می‌توانید برای خرید هر کدام از ظرفیت‌های اکانت قانونی پلی استیشن 4 و 5 با مجموعه پارس کنسول از طریق شماره تماس 09020021581 ارتباط بگیرید. کارشناسان پارس کنسول علاوه بر آموزش ساخت اکانت استیم، آموزش خرید اکانت قانونی PS4  و PS5 را نیز ارائه داده و سؤالات شما را پاسخ می‌دهند.

نحوه ثبت اکانت قانونی ظرفیت یک؛ ابتدا اکانت پلی استیشن را فعال کنید!

پس از دریافت آموزش خرید اکانت قانونی PS4  و PS5 باید بدانید که چگونه اکانت را ثبت و از قابلیت‌های آن استفاده کنید. اولین قدم برای ثبت هر کدام از ظرفیت‌های اکانت قانونی، داشتن حساب کاربری یا اکانت پلی استیشن است. در صورت عدم ثبت اکانت پلی استیشن مراحل زیر را انجام دهید:

 • دکمه PS روی کنسول خود فشار دهید و از قسمت POWER گزینه Switch User را انتخاب کنید
 • گزینه New User را کلیک کنید
 • گزینه Create User را کلیک کنید
 • پس از مطالعه قوانین کمپانی سونی گزینه Accept را انتخاب کنید
 • در صفحه بعد گزینه Next را کلیک کنید
 • اسم و پسوردی را که از پارس کنسول دریافت کرده‌اید، وارد کنید.
 • کد دریافت شده از طریق موبایل را به دقت وارد کنید.

پس از ثبت اکانت پلی استیشن می‌توانید برای ثبت اکانت قانونی ظرفیت اول اقدام کنید. ابتدا به حساب کاربری خود وارد شوید. در بخش Settings گزینه Account Manengment را انتخاب و سپس گزینه Active as Your Primary System را کلیک کنید. به منوی اصلی برگردید و به بخش Library بروید و لیست بازی‌های موجود در اکانت را در لیست دانلود خود قرار دهید. در انتهای کار دوباره به بخش Account Manengment رفته و گزینه Sign-Out را انتخاب کنید.

پس از ثبت اکانت پلی استیشن و اکانت قانونی بازی‌ها می‌توانید برای خرید گیفت کارهای جدید کمپانی سونی اقدام کنید. گیفت کارت‌ها امکان دسترسی به امکانات ویژه بازی‌ها را برای شما فراهم می‌کنند. بر ای دریافت اطلاعات در زمینه خرید گیفت کارت می‌توانید مقاله لینک شده آموزش خرید گیفت کارت پلی استیشن 4 و 5 را مطالعه کنید.

نحوه ثبت اکانت قانونی ظرفیت دو

نحوه ثبت اکانت قانونی ظرفیت دو؛ ظرفیتی با بالاترین خدمات و امکانات!

به منظور ثبت اکانت قانونی ظرفیت 2، اقدامات زیر را انجام دهید:

 • دکمه PS روی کنسول خود فشار دهید و از قسمت POWER گزینه Switch User را انتخاب کنید
 • به قسمت User رفته و گزینه New User را کلیک کنید
 • گزینه Create a User را انتخاب کنید
 • گزینه Accept و سپس Next را انتخاب کنید
 • ایمیل و پسوردی که از مجموعه پارس کنسول دریافت کرده‌اید را وارد و گزینه Sing-in را کلیک کنید.
 • پس از وارد کردن ایمیل و پسورد، گزینه Change to This PS4 و PS5 را انتخاب کنید.
 • به منوی اصلی برگردید و به بخش Library بروید و از قسمت Purchased بازی‌های مورد علاقه خود را به پلی استیشن 4 اضافه کنید
 • برای دانلود بازی‌ها از بخش Library خارج شده و گزینه Notifications را انتخاب و گزینه Downloads را کلیک کنید.

با خرید ظرفیت دوم اکانت قانونی پلی استیشن 4 به آرشیو بزرگی از بازی‌های پلی استیشن دسترسی دارید. با استفاده از اشتراک‌های جدید کمپانی سونی می‌توانید به بخش عظیمی از امکانات سونی دسترسی پیدا کنید. گیفت کارت‌های سونی نیز مانند پلتفرم‌های دیگر امکان شارژ دارند. در صورت تمایل به دریافت مشاوره و آموزش شارژ کردن گیفت کارت PS4  و PS5 می‌توانید با متخصصین مجموعه پارس کنسول تماس بگیرید.

نحوه ثبت اکانت قانونی ظرفیت سه؛ ساده‌ترین راه را بدانید!

پس از خرید اکانت قانونی ظرفیت سوم برای ثبت آن مراحل زیر را انجام دهید:

 • دکمه PS روی کنسول خود فشار دهید و از قسمت POWER گزینه Switch User را انتخاب کنید
 • به قسمت New User بروید
 • گزینه Create a User را کلیک کنید
 • حال گزینه Accept و Next را کلیک کنید
 • ایمیل و پسورد دریافتی از مجموعه پارس کنسول را وارد و سپس گزینه Sing-in را کلیک کنید
 • پس از وارد کردن ایمیل و پسورد، گزینه Do Not Change to PS4 و PS5 را انتخاب کنید
 • منتظر بمانید تا اکانت برای شما دی اکتیو شود

اکانت ظرفیت سوم امکانات کمتری نبست به ظرفیت دو دارد. اما نسبت به ظرفیت یک، قابلیت‌های بیشتری دارد. بر این اساس اغلب گیمرها با توجه به بودجه و انتظارات خود از بازی‌ها، اقدام به خرید ظرفیت دو و سه بازی‌های می‌کنند. در صورت نیاز به دریافت مشاوره بیشتر، می‌توانید با مجموعه پارس کنسول ارتباط بگیرید و راهنمایی لازم را دریافت کنید.

قیمت اکانت قانونی PS4  و PS5

قیمت اکانت قانونی PS4  و PS5؛ تعرفه‌های اصلی را از پارس کنسول دریافت کنید!

قیمت اکانت قانونی PS4  و PS5 بر اساس تعرفه‌‎های کمپانی سونی تعیین می‌شود. فروشگاه و نمایندگی‌های معتبر گیم، با توجه به قیمت‌های ارائه شده توسط شرکت سونی، اقدام به فروش هر کدام از ظرفیت بازی‌های پلی استیشن می‌کنند. برای استعلام قیمت اکانت قانونی بازی‌های پلی استیشن 4 و 5 می‌توانید با مجموعه پارس کنسول ارتباط بگیرید و قیمت هر کدام از ظرفیت‌ها را دریافت کنید.

از کجا بفهمیم اکانت PS4  و PS5 قانونی است؟ از مراجع معتبر گیم خرید کنید!

در این مقاله آموزش خرید اکانت قانونی PS4  و PS5 و نحوه ثبت اکانت قانونی هر کدام از ظرفیت‌ها را بررسی کردیم. خرید اکانت بازی PS4  و PS5 یکی از اولویت‌های اصلی دنیای گیم برای بازیکنان است. چرا که بدون خرید و ثبت اکانت قانونی دسترسی به بازی و برنامه‌ها امکان‌پذیر نیست. یکی از راه‌های اعتماد به قانونی بودن اکانت بازی‌ها، خرید اکانت از مراجع و فروشگاه‌های معتبر است.

پارس کنسول با ارائه خدمات در حوزه گیم، یکی از فروشگاه‌های معبتر گیم و گیم پلی در ایران است. پارس کنسول تجهیزات و محصولات گیم را با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت به مشتریان خود عرضه می‌کند. شما می‌توانید از شنبه تا پنجشنبه طی ساعات 10 صبح تا 10 شب با کارشناسان پارس کنسول ارتباط بگیرید و مشاوره لازم را برای خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4 دریافت کنید.

1 دیدگاه در “آموزش خرید اکانت قانونی PS4 و PS5؛ راحت‌ترین مسیر را بشناسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *