اخبار

آپدیت پلی‌ لیست های COD: Black Ops Cold War ، هر پنجشنبه‌

آپدیت بازی COD: Black Ops Cold war

استودیو سازنده بازی COD: Black Ops Cold War، یعنی Treyarch اعلام کرده است که آپدیت پلی لیست های COD: Black Ops Cold War از این به بعد پنج شنبه ها خواهد بود. اگر در جریان باشید، پیش از این آپدیت مزبور هر سه شنبه اتفاق می افتاد و به نظر می رسد که کمپانی سازنده به دلایلی ترجیح داده این به روز رسانی به روزهای پنج شنبه هر هفته انتقال یابد.

در پارس کنسول می توانید نسبت به خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4، خرید اکانت قانونی پلی استیشن 5، خرید گیفت کارت پلی استیشن 4، خرید گیفت کارت پلی استیشن 5 و … اقدام کنید. همین طور اخبار روز دنیای گیم و کنسول های بازی در این وب سایت عرضه خواهد شد. با دنبال کردن این اخبار، از جدیدترین خبرهای داغ دنیای بازی مطلع خواهید شد.

آپدیت پلی‌ لیست های COD: Black Ops Cold War

این خبر در توییتر کمپانی سازنده و استودیو Treyach منتشر شده است و طبق آن انتظار داریم که آپدیت پلی‌ لیست های COD: Black Ops Cold War از این به بعد به جای سه شنبه ها، پنج شنبه ها عرضه شود. با این حساب نخستین تغییر زمانی این به روز رسانی را پنج شنبه همین هفته 18ام دی ماه، یعنی 7ام ژانویه سال 2021 میلادی، تجربه خواهیم کرد. آن دسته از کاربرانی که به حالت چند نفره این بازی علاقه مند هستند، می توانند نخستین به روز رسانی پنج شنبه ای را در پنج شنبه همین هفته تجربه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *