آموزش ps5 / ps4

نحوه اتصال پلی استیشن 4 را در اینجا بخوانید

آموزش اتضال پلی استیشن 4 به اینترنت با کابل LAN

در این آموزش سعی داریم نحوه اتصال پلی استیشن 4 را به شما عزیزان آموزش دهیم. به ویژه برای آن دسته از کاربرانی که پیش از این تجربه بازی با هیچ یک از کنسول های بازی قدیمی تر را نیز نداشته اند، استفاده از این آموزش می تواند کمک کننده باشد. اگر چه مراحل کار بسیار ساده به نظر می رسد، اما لازم است که هر یک از این مراحل را به درستی و با دقت کامل به انجام برسانید تا نه در فرآیند عملکرد کنسول بازی اختلالی ایجاد شده و نه صدمه ای از بابت اتصال نادرست ببیند.

نحوه اتصال پلی استیشن 4

اتصال پلی استیشن 4 به اینترنت به دو روش امکان پذیر می باشد

  • روش اول : از طریق WI-FI
    روش دوم : از طریق کابل LAN

روش اول : آموزش اتصال پلی استیشن 4  به اینترنت با وای فای WI-FI  (اتصال بی سیم )

برای این کار ابتدا به قسمت setting  می رویم ، سپس گزینه Set Up Internet Connection را می زنیم و گزینه USE WI-FI  و در ادامه بر روی گزینه EASY  را میز نیم از میان نام های نمایش داده شده نام مودم خود را پیدا میکنیم و با وارد کردن رمز کنسول شما به اینترنت وصل می شود در اخر بر روی تست کانکشن Test Internet Connection می زنیم .

روش دوم : آموزش اتضال پلی استیشن 4 به اینترنت با کابل LAN

برای این کار ابتدا  کابل LAN را به صورت مستقیم به پورت پشت دستگاه وصل میکنیم . به قسمت SETTEING  می رویم سپس بر روی گزینه USE A LAN CABLE  می زنیم در ادامه برای اتصال خودکار و بدون نیاز به IP  بر روی گزینه Easy می زنیم ودر اخر بر روی تست کانکشن Test Internet Connection می زنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *