اخبار

بازی فیفا 2021 اواسط مهرماه عرضه خواهد شد

فیفا 2021

سری بازی های فیفا از جذاب ترین بازی های فوتبالی هستند که همیشه مخاطبان خاص خود را داشته اند. با توجه به نزدیک شدن به زمان ارائه نسخه جدید این بازی، یعنی فیفا 2021 انتظار می رود که دوباره تب و تاب فوتبالی در میان گیمرها بالا بگیرد. این پس از یک دوره سکون در دنیای فوتبال که با جولان ویروس کووید 19 اتفاق افتاده است، جذاب خواهد بود و می تواند تکانی به روحیه فوتبالی جامعه جهانی بدهد.

بازی فیفا 2021 نسخه جدید

بازی فیفا 2021 که جدیدترین نسخه از سری بازی های فیفا محسوب می شود، با تغییراتی جذاب همراه شده و به واقع می توان این به روز رسانی را یکی از بهترین به روز رسانی های فیفا دانست که می تواند انتظارات مخاطب از یک فضای بازی جدید با قابلیت های تازه را به خوبی برآورده سازد.

 در این بازی تغییرات قابل توجهی اتفاق افتاده است که به شرح زیر آن ها را دنبال می کنیم:

جایگیری های فردی در FIFA 2021: در این بازی شاهد آن هستیم که قابلیت تازه ای به نام جایگیری فردی به محیط بازی اضافه شده است و به واسطه آن جای گیری بازیکن ها در نقاط حمله، دفاع، بستن راه نفوذ نفر تیم مقابل و غیره، به شکلی مثبت تر ممکن می شود.

 

فیفا 2021

قابلیت های دریبل زنی سریع و بادقت بالا: در این نسخه به روز رسانی شده که در مهر ماه عرضه خواهد شد، با قابلیت های دریبل زنی سریع و با دقت بالاتر نسبت به چیزی که قبل بود، روبرو خواهیم بود. به این شکل می توان در بازی فیفا 2021، از شرایط متفاوتی در بازی بهره برده و بازیکن ها با سرعت بالاتری دریبل زنی خواهند کرد. این سرعت بالا با دقت بیشتری نیز همراه شده و باعث می شود تا بازی به شکلی هیجان انگیزتر دنبال شود.

قابلیت Sharpness بازیکن ها: این قابلیت فرصتی در اختیار کاربر قرار خواهد داد تا بهتر متوجه شود که هر یک از بازیکن ها در زمین بازی و در لحظات حساس و موقعیت های سرنوشت ساز چه تصمیم خواهد گرفت و چطور برخورد خواهد کرد.

حتی این امکان برای کاربر وجود خواهد داشت تا بازیکن های خود را تمرین داده و قابلیت های و ویژگی های آن ها را ارتقا ببخشد.

 

فیفا 2021

در قسمت Career Mode  هم با ارتقا کنترل روی تیم روبرو هستیم و این کمک می کند تا شرایط بازی به مراتب  جذاب تر شده و بازیکن نیز قدرت عمل بیشتری در موقعیت های مختلف داشته باشد.

از تمام این ها گذشته امکان جدیدی که در فیفا 2021 می بینید، ارتقا وضعیت نقل و انتقالات است که به شما اجازه می دهد تا در نقل و انتقال های فصل جدید، دست بازتری داشته و عملیات جذاب تری انجام دهید. به این شکل می توانید در نقل و انتقالات در یک فضای بازتر ظاهر شده و تصمیمات بهتری بگیرید.

 

فیفا 2021

کلام آخر

اگر شما نیز از علاقه مندان بازی های فوتبالی هستید، بازی FIFA 2021 را در پارس کنسول دنبال نمایید. در پارس کنسول اکانت قانونی بازی های روز دنیا عرضه می شوند. همین طور اخبار جدید دنیای بازی را با شما به اشتراک می گذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *