اخبار

بازی های PS4 مناسب کودکان را بشناسیم

یکی از با اهمیت ترین چیزها وقتی در جستجوی بهترین بازی های PS4 مناسب کودکان هستید، حال و هوای بازی ها خواهد بود. با توجه به وجود سیستم های رتبه بندی ESRB (آمریکای شمالی) و PEGI (اروپا)، رده بندی سنی روی بازی ها قرار داده شده است و در صورتی نیز که بخواهید با استفاده از اکانت قانونی به دنیای بازی ها ورود پیدا کنید، زمینه برایتان فراهم خواهد بود. به این شکل توصیه می شود که بیش از وارد شدن به یک بازی و در اختیار قرار دادن آن برای کودک خود، مطالعه درستی در خصوص بازی و شرایط آن داشته و از مناسب بودن بازی اطمینان حاصل نمایید.

از این روی در پارس کنسول، به تعدادی از بهترین بازی های PS4 مناسب کودکان می پردازیم.

۱- بازی Dreams

این بازی فضایی بسیار جذاب و هیجان انگیز دارد و یکی از بهترین بازی های PS4 محسوب می شود. به شکلی که کودک شما ممکن است ساعت ها به این بازی مشغول و با آن سرگرم باشد و از فضای جذاب و خیالی آن لذت ببرد. البته بزرگسالان نیز از این بازی لذت خواهند برد و نمی توان آن را تنها محدود به کودکان دانست.

2. بازی LittleBigPlanet

این بازی محیطی کاملا رنگی و جذاب دارد و ساخنار پازلی آن برای کودکانی که تازه بازی های ویدیویی را تجربه می کنند، کاملا عالی و مناسب است. ممکن است شما به دنبال یک بازی برای کودک خود باشید که ضمن سرگرم ساختن وی، خاصیت فضاسازی کودکانه را نیز به خوبی داشته باشد. این بازی این ویژگی ها را همراه داشته و از بهترین بازی های ویدیویی و PS4 مخصوص کودکان به شمار می آید.

 3. بازی Minecraft از بازی های PS4 مناسب کودکان

Minecraft یک بازی بسیار جذاب، هیجان انگیز و باورنکردنی  است که قوه خیال پردازی کودک شما را به خوبی تحریک خواهد کرد.. از ساختمان های ساده گرفته تا شهرهای بزرگ، سر و صدا کردن بلوک ها ، جمع آوری منابع و ایجاد هر آنچه دوست دارید، در این بازی وجود دارد و فضای رنگارنگ آن به همراه شکل های عروسکی ماین کرفت، عالی هستند.

4. بازی Overcooked

این بازی برای خانواده های پرجمعیت که چند کودک دارند، عالی است و به کمک آن می توان به شکل همز مان چند کودک را سرگرم ساخته و آن ها را در دنیای بازی Overcooked رها ساخت.

 

5. بازی Grimm’s Journey Remastered

اگر به دنبال یک بازی جذاب و در عین حال آموزشی هستید که کودک شما بتواند در مراحل آن، زبان انگلیسی آموخته و برخی مهارت های رفتاری را نیز تمرین کند، بازی Grimm’s Journey Remastered، گزینه ای عالی به حساب می آید. این بازی برای کودکان فوق العاده جذاب بوده و آن ها را ساعت ها به خود مشغول خواهد کرد. به علاوه علی رغم چیزی که می نماید به جای خشونت در این بازی، حس کنجکاوی و خلاقیت برانگیخته می شود.

6. بازی Rocket League از بازی های PS4 مناسب کودکان

یکی از بهترین بازی های PS4 برای بچه ها ، Rocket League است اگر آنها ورزش  را دوست دارند. این بازی  اتومبیل ها را با فوتبال متصل می کند تا یک عنوان ورزشی پر از اکشن ارائه دهد که  بسیار سرگرم کننده است. می توانید به صورت آفلاین بازی کنید، اما برای بازی رقابتی به اتصال اینترنتی نیاز خواهید داشت.

7. بازی Rayman Legends

اگر کودک شما بازی های پازلی همراه با کمی اکشن را دوست دارد بازی Rayman Legends را از دست ندهید. شخصیت های سرگرم کننده و بامزه این بازی برای مشغول کردن کودکان بسیار خوب هستند.

8. بازی Lego Marvel Super Heroes از بازی های PS4 مناسب کودکان

شما می توانید انتخاب خود را از بین گسترده ای از بازی های لگو انجام دهید و فرزندانتان آنها را دوست خواهید داشت! در این بازی خواهد دید که بچه های کوچک شما بین ۱۸۰ شخصیت از دنیای مارول جابجا می شوند. آنها از طریق ۱۵ ماموریت با همه قهرمانان مورد علاقه خود ، از جمله مرد عنکبوتی بازی خواهند کرد.

کلام آخر

بهترین بازی های PS4 مناسب کودکان را در بالا دوره کردیم. شما چه بازی های دیگری را به این فهرست می افزایید که در بالا به آن ها پرداخته نشده باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =