اخبار

بازی Crash Team Racing رایگان در آنلاین نینتندو سوییچ

بازی Crash Team Racing رایگان

انتظار داشتیم که به مناسبت سال نوی میلادی، سرویس آنلاین نینتندو سوییچ، برخی از بازی ها را در سرویس خود به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار دهد و اتفاقا یکی از این بازی های رایگان اعلام شده، بازی Crash Team Racing است. بازی Crash Team Racing رایگان در سرویس آنلاین نینتندو سوییچ عرضه شده و آن دسته از کاربرانی که به این بازی علاقه مند هستند، می توانند در فاصله یک هفته از جذابیت و فضای بازی به صورت کاملا رایگان لذت ببرند.

بازی Crash Team Racing رایگان

لازم به ذکر است که تنها کاربران و مشترکان سرویس آنلاین نینتندو سوییچ قادر به استفاده از این بازی به صورت رایگان خواهند بود. این سرویس رایگان از 10ام دی ماه تا 16ام دی ماه ادامه خواهد داشت. این نخستین باری نیست که سرویس های آنلاین بازی به مناسبت های گوناگون و حتی بی مناسبت، یک یا بیشتر بازی را به صورت کاملا رایگان برای مدتی محدود در اختیار کاربران خود قرار می دهند و به واقع می توان گفت که این به جز بازی های چند نفره آنلاین، یکی از جذابیت های سرویس های بازی آنلاین به حساب می آید.

بازی Crash Team Racing رایگاندر چندین سال گذشته، سرویس آنلاین نینتندو سوییچ نیز از این موضوع به شکلی عالی در زمینه تبلیغاتی خود بهره برده است و می توان گفت که کاربران زیادی را نیز به این طریق به خود جذاب کرده است. در خصوص این سرویس بازی، به طور کلی نرخ پایین تر آن، در طی چند سال گذشته باعث شده است که خدمات آن بیشتر مورد توجه گیمرها از سراسر جهان بوده و کاربران زیادی را برای خود به دست بیاورد.

این بازی Crash Team Racing رایگان نیز به مناسبت سال نوی میلادی از سوی سرویس آنلاین نینتندو سوییچ عرضه شده است و کاربران فرصت دارند در این فاصله زمانی 10ام تا 16ام دی ماه، به مدت یک هفته از امکان عرضه رایگان بازی بهره مند شده و تجربه آن را بدون پرداخت هزینه داشته باشند. این البته نوعی بازاریابی برای بازی Crash Team Racing نیز به شمار رفته و انتظار می رود بازیکنانی که از جذابیت این بازی به صورت رایگان بهره مند شده اند، در مراحل بعدی مایل به خرید اکانت قانونی بازی بوده و میل به ادامه دادن آن داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *