اخبار

معرفی بازی Hyper Scape از دنیای PS4، ایکس باکس و پی سی

بازی Hyper Scape

بازی Hyper Scape از یوبی سافت، رقیبی قابل توجه برای ایپکس لجندز به حساب می آید و به نظر می رسد که با پا گرفتن این بازی، دوران حکومت لجندز به پایان برسد. عجیب نیست که یک بازی جدید از یوبی سافت در این حد و اندازه بوده و بتواند به عنوان رقیبی قابل توجه برای بازی های اکشن معروف چون ایپکس لجندز باشد.

آن دسته از گیمرهایی که به بازی های اکشن چون ایپکس لجندز علاقه مند هستند، حتما باید این بازی جدید را نیز تجربه کرده و از فضای منحصر به فرد آن، تجربه خود را کسب کنند.

بازی Hyper Scape

این بازی در فضای شهری بسیار مدرن اجرا شده و با سلاح هایی عجیب و کاملا تازه همراه است. برای ورود به بازی خبری از هواپیما و فرو ریختن از آسمان نیست و شما می توانید از چهار گوشه محیط شهری، به فضای بازی وارد شوید. شخصیت های این بازی دارای ویژگی های منحصر به فرد و خاص خود نیستند و زمانی که می خواهید شخصیت مورد نظر خود را انتخاب کنید، تنها باید بر اساس ظاهر آن ها تصمیم گیری داشته باشید. به این شکل ممکن است مانند همیشه یک ظاهر قدرتمند، به راستی امتیازات بیشتری در میدان نبرد را به همراه نداشته باشد.

بازی Hyper Scape

البته با اضافه کردن هک ها به این بازی، وضعیت به مراتب متغیر شده و هیجان بیشتری به آن اضافه خواهد شد. اگر به فضای بازی نگاه کنید ساختمان های تو در تو که هیچ یک نمای چندان جالبی ندارند و برعکس خراب و مخروبه به نظر می رسند، جلب توجه خواهد کرد. البته به کار بردن رنگ های آبی نیز بیش از حد در طیف خود زیاده روی به نظر می آید. به نظر می رسد که رنگ های آبی به اندازه قابل توجهی مورد نظر طراحی فضای داخلی بازی بوده است.

هک های Hyper Scape کدامند؟

هک ها در واقع ویژگی ها و قابلیت هایی هستند به نام magnet که به کاربر فرصت می دهند تا در محیط بازی، دیوارهای دفاعی ایجاد کرده یا کاملا نامرئی شود. به این ترتیب هیجان بیشتری به بازی وارد خواهد شد. همین طور با استفاده از هک ها، می توانید جلیقه ضدگلوله به تن کرده و چندین وضعیت انحصاری دیگر داشته باشید. این چیزی است که بی تغییر بودن شخصیت های بازی در ابتدا نسبت به آن ناامید شدیم، اما به نظر می رسد که سازنده با اضافه کردن هک ها، این نقص را تا حدودی برطرف ساخته است.

بازی Hyper Scape

از این ها گذشته اگر به دنبال سلاح هایی پیشرفته تر و به شکلی شخصی سازی شده هستید، می توانید با استفاده از ترکیب فیوز سلاح ها و هک ها، سلاح هایی ارتقا یافته داشته باشید. البته لازم به ذکر است که هر سلاح حداکثر می تواند تا درجه یا همان Level 5، ارتقا پیدا کند. به این شکل در 5 فاز می توانید با فیوز کردن سلاح را به نهایت قدرت خود برسانید و این ته ماجرا خواهد بود. پس از آن که هر سلاح به حداکثر قدرت خود رسید، تنها می توانید با ارتقا دادن آن، تیر اضافه دریافت کنید. به هر ترتیب میدان عمل آن چنان محدودی به سلاح های این بازی داده نشده و کاربر قدرت عمل لازم را خواهد داشت.

آن دسته از گیمرهایی که به بازی های اکشن چون ایپکس لجندز علاقه مند هستند، حتما باید این بازی جدید را نیز تجربه کرده و از فضای منحصر به فرد آن، تجربه خود را کسب کنند.

این بازی در تاریخ 21ام مرداد ماه سال جاری منتشر شده و برای پلت فرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی مناسب است. شما می توانید Hyper Scape یا فرار بزرگ را به صورت تک نفره بازی کرده یا چند نفره و گروهی به بازی کردن در محیط آن بپردازید. این بازی برای نوجوانان و جوانان مناسب است و با توجه به محیط جنگی و خشن آن، برای کودکان توصیه نمی شود.

بازی Hyper Scape

نقطه ضعف Hyper Scape

اما نقطه ضعف Hyper Scape، بی منطق بودن روال بازی آن و آشفتگی است که در هر صحنه احساس می شود. گویی سناریوی خاصی برای این بازی وجود ندارد و قرار است که در مواجه و رویارویی با صحنه ها و شخصیت هایی باشید که هر لحظه عملکردی عجیب دارند و در نهایت استانداردی را دنبال نمی کنند. شخصیت هایی که تبدیل به توپ شده یا پرواز می کنند، اما در نهایت آن چیزی نیستند که در ایپکس لجندز در ساختار و قاعده دیدیم.

همین طور در خصوص سلاح های این بازی نیز پیچیدگی خاصی وجود دارد و برخی از آن ها تا اندازه ای پیچیده هستند که کاربران علاقه ای به دنبال کردنشان نخواهند داشت.

بازی Hyper Scape

کلام آخر

با این وجود لازم است که شخصا وارد این بازی شده و دنیای خاص آن را تجربه کنید. احتمالا در ابتدا کمی سردرگمی خواهید داشت، اما پس از دقایقی بازی، لذتی که یوبی سافت در این بازی پنهان ساخته را کشف خواهید کرد.

در پارس کنسول می توانید نسبت به خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4، خرید اکانت قانونی پلی استیشن 5، خرید گیفت کارت پلی استیشن 4، خرید گیفت کارت پلی استیشن 5 و … اقدام کنید. همین طور اخبار روز دنیای گیم و کنسول های بازی در این وب سایت عرضه خواهد شد. با دنبال کردن این اخبار، از جدیدترین خبرهای داغ دنیای بازی مطلع خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *