اخبار

بازی PES 2021 اواخر شهریور عرضه خواهد شد

بازی PES 2021

اگر از علاقه مندان بازی های فوتبالی در دنیای پی اس 4، ایکس باکس وان یا رایانه های شخصی باشید، حتما تا به حال سری به دنیای بازی PES زده اید. تیم بندی در این بازی و فرم استادیوم ها و نقل و انتقال میان بازیکن ها، عالی اتفاق می افتد و هیجان یک بازی فوتبالی کاملا در آن جریان دارد. حال خبر خوب این تاست که به زودی و در آخرین روز شهریور، با عرضه بازی PES 2021 همراه هستیم و تحولات تازه در آپدیت فصلی این بازی، می تواند دوران جدیدی از آن را برای علاقه مندان به دنیای مجازی فوتبال، رقم بزند.

بازی PES 2021

با عرضه بازی PES 2021 در تاریخ 15ام سپتامبر، برخی تحولات در آن رخ خواهد داد که البته تحولات گرافیکی یا ساختار بازی در شمار آن قرار ندارند. برای اضافه شدن به کاربران این بازی، می توانید اکانت قانونی آن را از پارس کنسول دریافت کرده و در اولین ساعت ها، در شمار بازیکن های آن قرار بگیرید.

این بازی در فضایی کاملا به موقع عرضه می شود، یعنی درست زمانی که جهان از دنبال کردن بازی های فوتبال واقعی با همان لحظات هیجانی بی بهره مانده است. عرضه این بازی و البته پس از آن عرضه FIFA 2021 که با یک فاصله کوتاه روانه دنیای گیمرها خواهد شد، می تواند این گپ را پر کرده و به شکلی تسکینی بر دنیای فوتبال به شمار آید.

تغییرات مهم به روز رسانی PES 2021

مهم ترین تعییرات به روز رسانی فصلی PES 2021، به موارد زیر مربوط می شود:

تغییر لباس بازیکن های تیم ها

تغییر لباس بازیکن های تیم ها، یکی از تغییرات اساسی است که در این به روز رسانی شاهد آن هستیم و به نظر می رسد که برند سازنده برای این موضوع وقت زیادی گذاشته باشد. طراحی جدید لباس ها، فضای متفاوتی برای تیم های فوتبال به وجود آورده و شاید به همین سبب برخی از آن ها را قدرتمندتر یا ضعیف تر از گذشته احساس کنید.

تغییر استادیوم ها

همان میزان تغییری که در لباس بازیکن ها می بینیم، در استادیوم ها نیز دیده می شود و طراحی فضای استادیوم در این بازی به روز رسانی شده، تا حدودی تغییر خواهد کرد. از این روی به احتمال زیاد با به روز رسانی PES در فصل جدید، با تغییرات قابل ملاحظه ای در چیدمان استادیوم ها و طراحی زمین و اطراف آن روبرو هستیم. این می تواند در عین حال که استراتژی و سیاست اصلی بازی حفظ شده است، شرایط به مراتب متفاوتی به وجود آورده و موجب شود تا کاربر خود را در میدان یک بازی جدید پیدا کند.

تغییر در انتقال بازیکن

تغییر در انتقال بازیکن ها نیز دیگر وضعیت جدیدی است که در این به روز رسانی انتظار آن را داریم. تغییرات در انتقالات، باعث می شود تا در این فصل تازه، تجربیات دیگری در PES 2021 کسب کنید و این به شما فرصت می دهد تا دوباره سیاست های تازه خود را به شکلی دیگر امتحان کرده و به طور کامل چیزی جدید را در زمین مسابقه خلق نمایید.

سخن پایانی

هنوز نزدیک به 2 هفته تا زمان رونمایی فصل جدید PES زمان باقی مانده است و می توانید اخبار جدید مربوط به این بازی را از پارس کنسول دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *