اخبار

بدترین بازی های 2020 به نقل از وب سایت متاکریتیک

بدترین بازی های 2020

سال 2020 را پشت سر گذاشتیم و بازی های مختلفی در این سال عرضه شده و بازی های قبلی، آپدیت های جدید خود را گرفتند، به بازی های زیادی دل بستیم و برخی را نیز به شدت مورد انتقاد قرار دادیم. در این میان اما شاید جالب باشد که بدانید بدترین بازی های 2020 کدامند و کدام یک از بازی ها در این فهرست منحوس جای می گیرند. اکثر اوقات حین خطاب کردن “ترین” ها، به سراغ بهترین ها، برترین ها، پرفروش ترین ها و به هر شکلی رده های ممتاز رفته ایم، شاید جای داشته باشد که این بار صفت منفی را دنبال کرده و بدترین ها را مرور کنیم.

بدترین بازی های 2020

در اینجا نگاهی به لیست بدترین بازی های 2020 می اندازیم که توسط وب سایت معتبر متاکریتیک جمع آوری شده اند. بدیهی است که این بازی ها در وب سایت متاکریتیک، کمترین امتیاز را به خود اختصاص داده و با توجه به تعداد کاربر قابل توجه این وب سایت، می توان آمار آن را به عنوان یک آمار قابل اتکا، مورد بررسی قرار داد. بازی های Tiny Racer (نینتندو سوییچ)، XIII Remake (ایکس باکس وان)، Dawn of Fear (پلی استیشن 4)، Fast and Furious Crossroads (پی سی)، Arc of Alchemist (نینتندو سوییچ)، Remothered: Broken Porcelain (پی سی)، Tamarin (پلی استیشن 4)، Street Power Soccer (پلی استیشن 4)، Gleamlight (نینتندو سوییچ)، The Elder Scrolls: Blades (نینتندو سوییچ) در این فهرست جای دارند.

با دنبال کردن این فهرست ببینید که آیا بازی های مورد علاقه شما نیز در این لیست بدترین ها جای دارد یا خیر؟

  • Tiny Racer (نینتندو سوییچ)
  • XIII Remake (ایکس باکس وان)
  • Dawn of Fear (پلی استیشن 4)
  • Fast and Furious Crossroads (پی سی)
  • Arc of Alchemist (نینتندو سوییچ)
  • Remothered: Broken Porcelain (پی سی)
  • Tamarin (پلی استیشن 4)
  • Street Power Soccer (پلی استیشن 4)
  • Gleamlight (نینتندو سوییچ)
  • The Elder Scrolls: Blades (نینتندو سوییچ)

نکته: این آمار با توجه به آخرین اطلاعات به تاریخ 25ام آذر ماه یعنی 15ام ماه دسامبر سال 2020 جمع آوری شده است و می تواند در برخی موارد متفاوت از این باشد. با این همه با توجه به محبوبیت و میزان اعتبار این وب سایت، آمار ارائه شده از سوی آن، برای جامعه هدف گیم، قابل اتکا به حساب می آید.

کلام آخر

در بالا بدترین بازی های 2020 را دیدیم، شما کدام یک بازی هایی که تا به حال تجربه کرده اید را بدتر از سایرین دانسته و چه بازی هایی را بیشتر دوست داشته اید؟ نظرات و ایده های خود را با ما و دیگر کاربران وبلاگ پارس کنسول در میان بگذارید.

در پارس کنسول می توانید نسبت به خرید اکانت قانونی پلی استیشن 4، خرید اکانت قانونی پلی استیشن 5، خرید گیفت کارت پلی استیشن 4، خرید گیفت کارت پلی استیشن 5 و … اقدام کنید. همین طور اخبار روز دنیای گیم و کنسول های بازی در این وب سایت عرضه خواهد شد. با دنبال کردن این اخبار، از جدیدترین خبرهای داغ دنیای بازی مطلع خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *