اخبار

رونمایی طرح جعبه کنسول ایکس باکس سری ایکس

جعبه کنسول ایکس باکس سری ایکس

سرانجام کمپانی مایکروسافت زمان عرضه کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس و قیمت آن را اعلام کرد و هنوز گیمرها منتظر روز موعود آن هستند. اما در این میان یک خرده فروش کانادایی از طرح نهایی این کنسول بازی رونمایی کرده و سنتی طبق سنت انتشار عکس های زودرس دنیای عرضه گوشی های موبایل را تکرار کرد.

طرح جعبه کنسول ایکس باکس سری ایکس

چیزی کمتر از چهار ماه تا زمان عرضه کنسول ایکس باکس سری ایکس از سوی کمپانی مایکروسافت مانده است و به نظر می رسد که با عرضه آن، تحول قابل توجهی در دنیای کنسول های بازی به وجود بیاید. به ویژه آن که عرضه کنسول پلی استیشن 5 نیز به موازات آن بوده و علاقه مندان به این کنسول بازی نیز دیگر در مدت زمان انتظار زیادی نخواهند ماند. به واقع به نظر می رسد که باید منتظر یک رقابت تمام عیار در بازار فروش کنسول های بازی خانگی باشیم.

جعبه کنسول ایکس باکس سری ایکساما پیش از رسیدن به روز اصلی عرضه، یک خرده فروش از کشور کانادا، از طرح نهایی جعبه کنسول ایکس باکس سری ایکس رونمایی کرده است. شکل شبکه شبکه این کنسول با نور سبز رنگ، بسیار جذاب دیده می شود و کاملا مطابق با چیزی است که از یک کنسول بازی مدرن انتظار داشتیم. در قسمت پایین جعبه نیز در کنار نشان مخصوص ایکس ‌باکس سری ایکس،‌ اطلاعاتی از جمله فضای حافظه یک ترابایت اس اس دی، قابلیت اجرای بازی با رزولوشن 4K و نرخ ۱۲۰ فریم برثانیه و همین طور لوگوی معماری Velocity ایکس ‌باکس نیز حضور دارند.

طبق چیزی که پیشتر اعلام شد، کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس به قیمت 499 دلار عرضه خواهد شد و همین طور نسخه کوچک تر آن یعنی کنسول بازی ایکس باکس سری اس به نرخ 299 دلار از تاریخ 20ام آبان ماه سال جاری، به فروش خواهد رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *