اخبار

ضبط صدای کاربر در PS با میکروفن دوال سنس

ضبط صدای کاربر در PS

ضبط صدای کاربر در PS با میکروفن دوال سنس در این کنسول بازی، امکان بسیار جذاب و فوق العاده ای است که در زمان باز شدن و در واقع آنلاک شدن تروفی ها در بازی های آن، ارائه شده است. این قابلیت در زمان اتفاق افتادن، بسیار هیجان انگیز بوده و باعث می شود که کاربر به مراتب بیشتر از دست یابی به آنلاک تروفی در بخش های مختلف بازی، ذوق زده شود.

ضبط صدای کاربر در PS

تصورش را بکنید زمانی که یک تروفی را با تمام سختی و چالش های آن به دست آورده و موفق به آنلاک کردن آن شده اید، احتمالا فریاد و شوری از نشاط خواهید زد و میکروفن دوال سنس پلی استیشن 5 در همان لحظه صدای محیط و شما را ضبط می کند و می توانید بعدا با مراجعه به آن، ذوق و شوق آن لحظه خود را مرور کنید.

ضبط صدای کاربر در PS

در حقیقت کمپانی سونی با ایجاد این تغییر در لحظه آنلاک تروفی ها و ضبط صدا، توانسته جذابیت بیشتری به وجود بیاورد و کاربران از تجربه آن لذت زیادی خواهند برد. اگر به خاطر داشته باشید، در کنسول بازی پلی استیشن 4، این تجربه به این شکل بود که در لحظه به دست آوردن آنلاک تروفی ها، از صفحه بازی یک اسکرین شات گرفته می شد و کاملا مشخص است که فرآیند جدید، به مراتب جذاب تر است.

حال در نظر داشته باشید که هر آن قدر آنلاک کردن این تروفی سخت تر باشد، فرآیند ضبط صدای کاربر هنگام به دست اوردن آن، نیز به مراتب جذاب تر خواهد بود و احتمالا بعدا می توانید دکوراسیونی جذاب از لحظات باز کردن تروفی ها را برای خود مرور کنید.

با این حساب چیزی که انتظارش را داشتیم سونی در کنسول بازی پلی استیشن 5 به عنوان تفاوت هایی قابل توجه عرضه کند، گویا در میکروفن دوال سنس آن تا حدودی متبلور شده است.

پیشنهاد مطالعه: چرا به جای سی دی بازی، اکانت قانونی بازی را خریداری کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *