اخبار

میزان فروش سایبرپانک 2077 روی پی سی شگفتی آفرین شد

میزان فروش سایبرپانک 2077

میزان فروش سایبرپانک 2077 در پلت فرم پی سی توانست در چند روز اخیر شگفتی آفرین شود. آماری که تاکنون از مسیر کمپانی سازنده یعنی سی دی پراجکت منتشر شده است، حاکی از آن می باشد که بازی Cyberpunk 2077 موفق شده میزان فروش قابل توجهی در پلت فرم پی سی به دست بیاورد. به شکلی که این بازی در اخبار گیم جهانی، توانسته عنوان سریع ترین فروش روی پی سی را به دست بیاورد. شما نیز می توانید با خرید اکانت قانونی از وب سایت پارس کنسول، این بازی و دیگر بازی های مشهور جهان را تجربه کنید.

یادآوری: با خرید اکانت قانونی بازی های مورد نظر خود، از خرید سی دی فیزیکی معاف شده و می توانید به راحتی بازی را با تمام جذابیت آن بدون دردسر و بدون نگرانی از بابت خراب شدن شی دی، شکستن آن و … و در هر جایی (بدون همراه داشتن سی دی) تجربه کنید.

میزان فروش سایبرپانک 2077

سرانجام این بازی به بازار عرضه شده و در همان نخستین روزهای فروش و البته آمار پیش فروش، میزان فروش سایبرپانک 2077 اوج گرفت. البته این ارقامی است که از سوی کمپانی سازنده بابت پیش فروش ها عرضه شده و با گذشت چند روز و اضافه شدن آمار فروش های به روز، احتمالا باید شاهد جهش گرفتن آن نیز باشیم.

یکی از دلایل این فروش استثنائی در پلت فرم پی سی، باید آن باشد که این بازی در کامپیوترهای شخصی، بهترین عملکرد را داشته و در کنسول بازی پی اس 4 با مشکلات قابل توجهی روبرو بوده است. کافی بود که این خبر کمی در میان دنیای گیم بپیچد، تا گیمرها برای تجربه آن به سراغ پی سی بروند و مایل به تجربه با کیفیت تر بازی باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *