اخبار

نسخه دموی بازی کرش بندیکوت در مهر ماه عرضه خواهد شد

نسخه دموی بازی کرش بندیکوت

به زودی و در زمانی کوتاه، مجموعه Crash Bandicoot قرار است جدیدترین نسخه خود را منتشر خواهد ساخت که Crash Bandicoot 4: It’s about time نام دارد. این بازی  یعنی نسخه دموی بازی کرش بندیکوت در واقع جدیدترین نسخه از این مجموعه خواهد بود که در پی سری سه گانه Crash Bandicoot قرار می گیرد.

طبق چیزی که اعلام شده است، امکان دریافت نسخه ی دموی این بازی از روز 16ام سپتامبر برای آن دسته از گیمرهایی که پیش تر این بازی را خریداری کرده اند، ممکن خواهد بود.

نسخه دموی بازی کرش بندیکوت

در نسخه دموی بازی کرش بندیکوت، دکتر نئو کورتکس و کرش بندیکوت، به عنوان دو شخصیت دوست داشتنی، حاضر هستند و می توانید در نقش آن ها حاضر شوید. همین طور در این نسخه، مرحله های Snow Way Out و Dino Dash قابل دسترسی هستند و می توانید به این مراحل نیز وارد شوید. به علاوه لازم به ذکر است که در این بازی مرحله Snow Way Out نیز برای دکتر کورتکس آورده شده است که می توانید در فضای آن، لذت دیگری از این بازی را تجربه نمایید. سیستم جدید این کاراکتر در این مرحله، عالی به نظر می رسد.

نسخه دموی بازی کرش بندیکوتبه علاوه با در نظر گرفتن این که ماسک Kupuna-Wa و نیز Lani-Loi در این نسخه ارائه شده اند، فضای به مراتب جذاب تری را مشاهده خواهید کرد. از Kupuna-Wa می توان برای تحت کنترل درآوردن زمان استفاده کرد و ماسک Lani-Loi نیز به کاربر اجازه می دهد تا در اجسام مختلف، تغییر ایجاد کند.

کلام آخر

لازم به ذکر است که بازی Crash Bandicoot 4 در تاریخ 11 مهر ماه مطابق با 2 اکتبر، عرضه خواهد شد و کاربران یا همان گیمرهای کنسول های بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 می توانند از تجربه این فضای جدید لذت ببرند. در این بازی با به روز رسانی جدید، کاراکترهای کوکو، دکتر نئو کورتکس و کرش بندیکوت دیده می شوند و همین طور توسعه دهنده بازی یعنی Toys for Bob کاراکتر دارای بازی جدید دیگری نیز تحت عنوان Tawna معرفی کرد.

منبع: gamingbolt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *