اخبار

نینتندو سوییچ جدید ؛ اطلاعات درز پیدا کرده!

نینتندو سوییچ جدید

با درز پیدا کردن برخی اطلاعات در خصوص سرورهای داخلی نینتندو سوییچ جدید می توان تصوری از طرح اولیه این کنسول بازی و ویژگی های آن را در اختیار داشت. در این اطلاعات کشف شده، ویژگی های آن تا حدودی مشخص شده است و حتی برنامه های نخستین نینتندو که به سال 2014 میلادی مربوط هستند، قابل دنبال کردن می باشد.

نینتندو سوییچ جدید

اطلاعات درز پیدا کرده در خصوص نینتندو سوییچ جدید در وب سایتی به نام 4Chan منتشر شده است و پس از آن البته تعدادی از کاربران توییتر نیز این اطلاعات را در حساب کاربری خود به اشتراک گذاشته اند. طبق چیزی که در صفحات کاربری توییتر آمده است، کلیدهای خصوصی کنسول بازی نینتندو سوییچ و همین طور برخی از اطلاعات محرمانه آن نیز برملا شده است. جالب است بدانید که در میان این اطلاعات طراحی اولیه کنسول بازی نینتندو سوییچ در سال 2014 مشخص است که شباهت زیادی به شایعاتی که مدتی پیش در خصوص طراحی احتمالی این کنسول بود، با خود همراه دارد.

در یکی از پیام های توییتری به طور دقیق این طور آمده است:

“نینتندو قطع از این موضوع خرسند نخواهد بود. اکنون مسائل بیشتری برملا شده است که شامل کلیدهای خصوصی کنسول نینتندو سوییچ و همین طور اسنادی محرمانه دال بر اطلاعات گوناگون خواهد بود. تنها یکی از این مدارک، طراحی اولیه کنسول سوییچ را در سال ۲۰۱۴ نشان می دهد که شباهت زیادی به شایعاتی که چند سال پیش درباره طراحی احتمالی این کنسول مطرح شده بود دارد.”

در دیگر بخش های اطلاعات برملا شده می خوانیم که قابلیت های این کنسول شامل پخش ویدیوهای سه بعدی و همین طور تطابق بک وارد، سیستم اختصاصی Spotpsass  و نیز Streetpass است. به علاوه حسگر گام شمار و طراحی شبیه به نینتندو 3DS نیز قابل توجه هستند. از سویی دیگر جالب است بدانید که احتمالا نسخه اولیه این کنسول از چیزی که در طرح نهایی جای می گیرد، پایین تر بوده و حتی رزولوشن تصویر آن حداکثر 480p است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *