مقاله

برنامه قفل؛ گوشی خود را با استفاده از این اپلیکیشن‌ها ایمن کنید!

بهترین برنامه قفل برای گوشی

امنیت گوشی برای تمام مردم جهان یک امر بسیار مهمی است. نداشتن امنیت در موبایل‌های هوشمند باعث می‌شود که دیگران به محتوای گوشی شما به‌راحتی دسترسی پیدا کنند. حتی ممکن است بدون دسترسی فیزیکی به گوشی، هکرها به اطلاعات شما نفوذ کنند. کسانی که اطلاعات مهمی از جمله عکس، فیلم، اسناد مهم کسب و کار و غیره در گوشی خود دارند؛ باید به فکر برنامه‌ای برای حفظ امنیت گوشی باشند.

برنامه قفل، به شما کمک می‌کند که موبایلتان از دسترسی فیزیکی و غیرفیزیکی اشخاصی در امان بماند. ما در این مقاله لیست بهترین قفل برنامه را برای شما کاربران شرح می‌دهیم. پس اگر می‌خواهید از اطلاعات موبایل خود به هرطوری محافظت کنید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

IVY AppLock یکی از بهترین قفل برنامه‌های گوشی اندرویدبرنامه IVY AppLock؛ یکی از بهترین اپلیکیشن‌های قفل!

IVY AppLock یکی از بهترین قفل برنامه‌های گوشی اندروید است. نمره گوگل پلی IVY AppLock، 4.4 از 5 و بیش از 10 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده است. IVY AppLock توسط شرکت سازنده IVYMOBILE ساخته شده است. IVY AppLock دارای ویژگی‌های فراوانی است که شما را تحت تاثیر قرار می‌دهد. همچنین IVY AppLock در بین قفل برنامه‌ها بسیار محبوب است.

قابلیت‌های IVY AppLock در حفظ حریم خصوصی شما بسیار زیاد است. با برنامه IVY AppLock به راحتی از محتوای گوشی خود از جمله عکس، فیلم، تماس‌، پیام، اپلیکیشن‌ها و غیره محافظت می‌کنید. از طریق IVY AppLock می‌توانید بر روی برنامه‌های مهم گوشی مانند واتساپ، تلگرام، گالری و غیره رمز بگذارید.

شما می‌توانید علاوه بر آشنایی با بهترین برنامه قفل؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی اف سی 24 به سایت پارس کنسول سری بزنید.

برنامه AppLock fingerprint؛ جزو بهترین قفل برنامه ها برای اندروید!

AppLock – fingerprint نیز یکی دیگر از برنامه‌های خالق‌العاده قفل گوشی است. AppLock – fingerprint مخصوص گوشی‌های اندروید است و نسخه پریمیوم آن با قیمت 4.09 دلار در گوگل پلی به فروش می‌رسد. برنامه AppLock – fingerprint توسط شرکت SpSoft معرفی شده است. AppLock – fingerprint قابلیت‌های فراوانی بر روی گوشی‌های اندروید دارد.

شما می‌توانید از سه روش الگو، کد و اثرانگشت برای قفل برنامه استفاده کنید. همچنین در زمانی که رمز به‌درستی وارد نشود؛ برای ایمیل شما پیامی ارسال می‌شود. همچنین برنامه AppLock – fingerprint از رمز عبور چندگانه برای حفظ امنیت بیشتر موبایلتان استفاده می‌کند. برنامه AppLock – fingerprint از زبان 31 کشور دنیا پشتیبانی می‌کند. ویژگی‌های برنامه AppLock – fingerprint باعث شده تا به‌عنوان یکی از بهترین قفل برنامه‌ ها برای اندروید انتخاب شود.

شما می‌‎توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره بهترین برنامه‌های قفل؛ برای خرید اکانت‌های قانونی جذاب از جمله خرید اکانت قانونی PAYDAY 3 به پارس کنسول مراجعه کنید.

برنامه Applock by DoMobile Lab؛ یکی از جدیدترین قفل برنامه ها!

Applock by DoMobile Lab از جدید ترین برنامه‌های قفل برای گوشی‌های اندروید است. Applock by DoMobile Lab بیش از 100 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده است. Applock by DoMobile Lab توسط استودیو ساخته شده و امتیاز گوگل پلی این برنامه 4.3 از 5 است. Applock by DoMobile Lab، محبوبیت بسیاری دارد و در گوشی اکثر کاربران وجود دارد.

برنامه Applock by DoMobile Lab قابلیت‌های زیادی در گوشی‌های اندروید دارد. شما می‌توانید بر روی تمام برنامه و بازی‌های خود قفل بگذارید. همچنین می‌توانید عکس‌ها و ویدیو خود را به‌راحتی مخفی کنید. برنامه Applock by DoMobile Lab گوشی را ضد سرقت می‌کند و امینت گوشی شما را بالا می‌برد. همچنین در زمان قفل بودن برنامه‌ها، اجازه به حذف شدن آن‌ها را نمی‌دهد. ویژگی جذاب Applock by DoMobile Lab صرفه‌جویی در مصرف باتری است. Applock by DoMobile Lab به‌صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است.

شما می‌توانید در کنار آشنایی با برنامه‌های قفل؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی Alan Wake 2 به پارس کنسول مراجعه کنید.

برنامه Norton App Lock؛ آشنایی با برنامه قفل برای دانلود قفل همه کاره!

یکی از اپلیکیشن‌های پرطرفدار که باعث بالا رفتن ایمنی گوشی می‌شود، Norton App Lock است. Norton App Lock توسط استودیو NortonMobile ساخته شده است. Norton App Lock 5 میلیون بار توسط کاربران اندروید دانلود شده است. همچنین Norton App Lock موفقیت‌های بزرگی برای استودیو NortonMobile به‌دست آورده است. Norton App Lock را می‌توانید به‌صورت رایگان از گوگل پلی دریافت کنید.

Norton App Lock یک اپلیکیشن همه‌کاره است که کاربران می‌توانند امنیت گوشی خود را به آن بسپارند. شما می‌توانید با استفاده از برنامه Norton App Lock، تمام اطلاعات خود را خصوصی کنید. همچنین اگر اشخاصی سه مرتبه رمز گوشی را اشتباه وارد کنند؛ برنامه Norton App Lock به‌صورت خودکار از آن‌ها عکس می‌گیرد. Norton App Lock بسیار حجم کمی دارد و نمره گوگل پلی این اپ، 4.4 از 5 است.

Applock Pro یکی از بهترین برنامه‌های قفل برای گوشی‌های هوشمند اندرویدبرنامه Applock Pro؛ بهترین قفل برنامه سامسونگ و دیگر گوشی‌های اندروید!

Applock Pro یکی دیگر از بهترین برنامه‌های قفل برای گوشی‌های هوشمند اندروید است. Applock Pro می‌تواند بهترین برنامه برای گوشی‌های نسل جدید اندروید باشد. همچنین Applock Pro توسط Best App – Top Droid Team ساخته شده و امتیاز 4.7 از 5 را در پلتفرم گوگل پلی به‌دست آورده است. Applock Pro در بین دیگر برنامه‌های قفل، محبوبیت دارد و بسیاری از کاربران اندروید آن را بارگذاری کرده‌اند.

ویژگی‌های اپلیکیشن Applock Pro بسیار فراوان است و شما را شگفت‌زده می‌کند. Applock Pro به سایت‌های مخرب و بد‌افزارها اجازه نفوذ به گوشی شما را نمی‌دهد. برنامه قفل Applock Pro به‌صورت آنتی ویروس نیز عمل و در میزان مصرف باتری، صرفه‌جویی می‌کند. همچنین برنامه Applock Pro به شما محیطی امن برای پنهان کردن عکس و فایل‌هایتان می‌دهد. Applock Pro با قیمت 2.99 دلار در پلتفرم گوگل پلی قرار گرفته است.

برنامه Smart App Lock Pro؛ قفل برنامه گوشی در سریع‌ترین زمان ممکن!

بدون شک Smart App Lock Pro جزو محبوب‌ترین برنامه‌های قفل در گوگل پلی است. Smart App Lock Pro، در موبایل بسیاری از کاربران وجود دارد و بیش از 50 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده است. نسخه معمولی برنامه Smart App Lock Pro رایگان و نسخه Smart App Lock Pro با قیمت 1.99 دلار در گوگل پلی به فروش می‌رساند. همچنین برنامه Smart App Lock Pro در پلتفرم گوگل پلی امتیاز 4.4 از 5 را به‌دست آورده است.

شما می‌توانید برای حفظ امنیت برنامه‌های خود‌، برای آن‌ها رمزی انتخاب کنید. همچنین می‌توانید وایفای و بلوتوث را محدود کنید تا اطلاعات موبایل شما فرستاده نشود. در گوشی‌های سامسونگ این امکان را دارید که برنامه‌ها را با استفاده از اثر انگشت باز کنید. در برنامه Smart App Lock Pro، امکان سفارشی‌سازی صفحه قفل را دارید و به‌راحتی می‌توانید تم آن را تغییر دهید.Smart App Lock Pro می‌تواند باگ و مشکلات برنامه را به‌راحتی از بین ببرد.

بهترین برنامه قفل را در سایت پارس کنسول از دست ندهید!

ما در این مقاله به بررسی بهترین برنامه قفل پرداختیم. همچنین لیست بهترین برنامه‌های قفل مانند Smart App Lock Pro، Norton App Lock، IVY AppLock، AppLock – fingerprint و غیره را برای شما شرح دادیم. با برنامه قفل به‌راحتی امنیت گوشی خود را حفظ کنید و اجازه دسترسی فیزیکی و غیرفیزیکی دیگران رابه موبایل خود ندهید. همچنین برنامه قفل دارای کاربردهای دیگری نیز است که کاربران را شگفت‌زده می‌کند.

بهترین برنامه قفل را در سایت پارس کنسول دنبال کنید. پارس کنسول  مرجعی معتبر و رسمی در حوزه گیم برای خرید خرید گیفت کارت، اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود در رابطه با بهترین برنامه قفل را در قسمت کامنت با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید بهترین برنامه قفل با ویژگی‌های متنوع را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول ماندید سپاس گزاریم.

سوالات متداول:

بهترین برنامه قفل کدام است؟

Smart App Lock Pro، Applock Pro، Applock by DoMobile Lab، IVY AppLock و غیره از بهترین برنامه‌های قفل برای گوشی‌های اندروید است.

برنامه قفل چه ویژگی‌هایی دارد؟

با استفاده از برنامه قفل می‌توانید بر روی برنامه‌های موبایلتان رمز بگذارید و امنیت موبایل را تا حد زیادی بالا ببرید.

بهترین برنامه قفل پولی کدام است؟

Smart App Lock Pro، Applock Pro و نسخه پریمیوم AppLock – fingerprint از جمله بهترین برنامه‌های قفل پولی اندروید است.

بهترین برنامه قفل رایگان کدام است؟

IVY AppLock ، Norton App Lock، Applock by DoMobile Lab و غیره از بهترین برنامه‌های قفل اندروید رایگان است.

بهترین برنامه قفل برای گوشی سامسونگ چیست؟

Smart App Lock Pro از بهترین برنامه‌های قفل برای گوشی سامسونگ است که با قابلیت آن امنیت گوشی خود را بالا ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *