آموزش ps5 / ps4, مقاله

بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران؛ تجربه بازی‌ها با سرعت بیشتر!

بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران

گیمرها در ایران همیشه با محدودیت‌های فراوانی روبه‌رو می‌شوند و نمی‌توانند بدون مشکل به تجربه بازی‌ها بپردازند. سرعت پایین اینترنت، افزایش پینگ و محدودیت‌های دیگر که در زمان تجربه بازی ممکن است برای شما رخ دهد. به دلیل تحریم‌های خارجی نمی‌توان به راحتی به تجربه بازی‌ها بپردازید و باید حتما از ابزارهایی بهره‌ ببرید. با استفاده از DNSها می‌توانید بدون هیچ مشکلی بازی‌ها را تجربه کنید و محدودیت‌ها را از بین ببرید.

DNS یکی از مهم‌ترین تکنولوژی‌ها برای گیمرها است که از آن بسیار استفاده می‌شود. در این مقاله به بررسی بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران می‌پردازیم تا بدون هیچ مشکلی با آن‌ها آشنا شوید. پس اگر می‌خواهید با کمترین پینگ ممکن به تجربه بازی‌ها بپردازید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

آشنایی با DNS؛ سرور DNS چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

در وهله اول بهتر است با سرور DNS آشنا شوید تا بتوانید از آن استفاده کنید. dns مخفف Domain Name System به معنای سیستم نام دامنه است. وظیفه dns تبدیل آدرس نام دامنه به آدرس ip است. در واقع تمام سایت‌ها از آدرس‌های عددی متفاوتی ساخته شده که برای ورود به آن نیازی نیست این اعداد را وارد کنید. در واقع تنها با آدرس ip می‌توانید وارد سایت شوید. dns ویژگی‌های فراوانی دارد که می‌توان از آن استفاده‌های فراوانی کرد.

به عنوان مثال از dnsها برای امنیت سایت‌ها استفاده می‌کنند تا از حملات سایبری درامان بمانند. همچنین dnsها برای گیمرها بسیار مفید است و در حال حاضر تعداد زیادی از گیمرهای ایرانی در اکثر بازی‌های خود از آن بهره‌ می‌برند. با dnsها به راحتی می‌توانید تحریم‌ها را دور بزنید و بازی مورد علاقه خود را با پینگ پایین تجربه کنید.

لازم به بیان است که گیمرها می‌توانند علاوه بر آشنایی با بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله کالاف دیوتی مدرن وارفار 3 به سایت پارس کنسول مراجعه کنند.

بهترین dns server برای ایران

بهترین dns server برای ایران، آشنایی با بهترین dns برای ping!

حال بهتر است که با بهترین دی ان اس‌ها برای کنسول‌های گیمینگ و کامپیوتر آشنا شوید. لازم به توجه است که عملکرد نادرست dnsها موجب می‌شود تا شما نتوانید بازی خود را بدون مشکل اجرا کنید. پس بهتر است از dnsهای مفیدی بهره ببرید تا بتوانید بازی خود را با بالاترین سرعت اینترنت تجربه کنید. در ادامه با لیست بهترین dnsها برای بازی با کنسول‌های گیمنگ و کامپیوتر آشنا شوید:

اولیه: 78.157.42.100

ثانویه: 78.157.42.101

سرویس الکترو یکی از معتبرترین dnsها برای تجربه بازی‌ها است که می‌توانید از سرعت عالی آن بهره ببرید.
اولیه: 10.202.10.10

ثانویه: 10.202.10.11

سرویس رادار به شما می‌کند تا با پایین‌ترین پینگ ممکن ب تجربه بازی‌ها بپردازید.
اولیه: 208.67.222.222

ثانویه: 208.67.220.220

سرویس OpenDNS یکی از dnsهای معتبر شرکت سیسکو است که گیمرها می‌توانند بدون هیچ مشکلی  از آن استفاده کنند.
اولیه: 1.1.1.1

ثانویه: 1.0.0.1

Cloudflare یکی از پرسرعت‌ترین Dnsها است که امنیت بالایی دارد.
اولیه: 8.8.8.8

ثانویه: 8.8.4.4

گیمرها می‌توانند از Google Public DNS استفاده کنند و بهترین عملکرد را برای خود به ارمغان بیاورند.

 

هر یک از این dnsها به شما کمک می‌کنند تا بهترین عملکرد را در بازی خود به ارمغان بیاورید. همچنین این dnsها را به صورت رایگان می‌توانید استفاده کنید. حتما این dnsها را به درستی در کنسول گیمینگ و کامپیوتر خود وارد کنید.

لازم به ذکر است که گیمرها می‌توانند علاوه بر کسب اطلاعات درباره بهترین dnsها برای بازی؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی god of war ragnarok به سایت پارس کنسول سری بزنند.

بهترین dns برای دانلود؛ آشنایی با بهترین dnsها برای دور زدن تحریم‌ها!

حال نوبت به بررسی بهترین dns برای دانلود بازی و ورود به سایت‌های تحریم شده می‌رسد. بهترین dns به شما این امکان را می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن وارد سایت‌های مختلفی شوید و بازی‌های مورد پسند خود را دانلود کنید. این dnsها رایگان است و شما برای استفاده از آن‌ها نیازی به پرداخت هزینه‌ای ندارید. در ادامه لیست بهترین dnsها برای دانلود بازی و دور زدن تحریم‌ها را به شما گیمرها معرفی می‌کنیم:

اولیه: 178.22.122.100

ثانویه: 185.51.200.2

شکن یکی از بهترین‌ سرویس‌های dns است که برای دور زدن تحریم و دسترسی به انواع سایت‌ها می‌توانید از آن استفاده کنید.
اولیه: 185.55.226.26

ثانویه: 185.55.226.25

بگذر از dnsهای محبوب است که می‌توانید برای دانلود بازی با بالاترین سرعت ممکن از آن بهره‌مند شوید.
اولیه: 8.26.56.10

ثانویه: 8.20.247.10

Comodo Secure DNS از امنیتی‌ترین dnsها است که از آن‌ برای ورود به سایت‌های تحریم استفاده می‌کنند.
اولیه: 9.9.9.9

ثانویه: 149.112.112.112

Quad9 از dnsهای رایگان است که از آن می‌توانید برای دانلود پرسرعت بهره ببرید.

هر کدام از این dnsها به شما کمک می‌کند تا بدون هیچ مشکلی به دانلود بازی‌ها بپردازید. همچنین سعی کنید کدها را به درستی وارد کنید تا با محدودیت‌هایی مواجه نشوید.

لازم به توجه است که گیمرها می‌توانند در کنار آشنایی با بهترین dns برای دانلود؛ برای خرید اکانت قانونی ps5 و ps4 به سایت پارس کنسول مراجعه کنند.

آشنایی با بهترین dnsها برای تجربه بازی و دانلود پرسرعت در سایت پارس کنسول!

در این مقاله به بررسی بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران پرداختیم. همچنین بهترین dnsها برای کنسول‌های گیمینگ و کامپیوتر را معرفی کردیم تا بتوانید به راحتی از آن‌ها استفاده کنید. با وجود این dnsها دیگر نیازی نیست که برای خرید انواع dns هزینه‌ای بپردازید. در نتیجه بدون هیچ مشکلی و به صورت رایگان به این dnsها دسترسی پیدا می‌کنید و بازی خود را با پینگ پایین تجربه می‌کنید. نکته مهم برای استفاده dnsها این است که کدها را به درستی وارد کنید تا با محدودیت‌هایی روبه‌رو نشوید.

بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران را در سایت پارس کنسول بشناسید. پارس کنسول بزرگ‌ترین سایت رسمی در حوزه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ، خرید گیفت کارت و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود در رابطه با بهترین DNS ها برای بازی و دانلود در ایران در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید dns مورد استفاده خود را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه سایت پارس کنسول ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

Dns چیست؟

dns مخفف Domain Name System به معنای سیستم نام دامنه است.

هدف از استفاده از dns چیست؟

وظیفه dns تبدیل آدرس نام دامنه به آدرس ip است.

بهترین dnsها برای تجربه بازی‌ها کدام است؟

الکترو، رادار، OpenDNS، Cloudflare، Google Public DNS از بهترین dnsها برای تجربه بازی است.

بهترین dnsها برای دانلود بازی کدام است؟

شکن، بگذر، Comodo Secure DNS، Quad9 و غیره از بهترین dnsها برای دانلود بازی است.

بهترین dnsهای امنیتی کدام است؟

Comodo Secure DNS، Cloudflare از بهترین dnsهای امنیتی‌اند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *