آموزش ps5 / ps4, مقاله

بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل؛بهترین گان های کالاف دیوتی موبایل 2023!

بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یکی از بهترین بازی‌های موبایل این چند سال اخیر بوده که طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. دغدغه گیمرهای مبتدی و حرفه‌ای آشنا شدن با اسلحه‌ها و انتخاب بهترین اسلحه برای مبارزه است. گزینش یک اسلحه خوب به شما این امکان را داده که ایده‌آل خود را در مقابل حریف نشان دهید. همه سلاح‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل، میزان تخریب متفاوفتی را داشته که باید با توجه به شناخت آن‌ها بهترین گزینش را انجام دهید.

 عده‌ای از گیمرهای موبایل به‌دنبال منبعی معتبر برای راهنمایی انتخاب بهترین اسلحه در بازی کالاف دیوتی می‌گردند. با پارس کنسول همراه شوید تا بهترین سلاح‌های کالاف دیوتی موبایل را برای شما لیست کنیم و نبرد هیجان‌انگیزی را در این بازی بتل رویال تجربه کنید.

اسلحه Holger 26؛ بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل سیزن جدید!

بدون شک Holger 26 یکی از بهترین اسلحه‌های کالاف دیوتی موبایل است. Holger 26 دارای قدرت تخریب کمتر اما فایر ریت بالا بوده و کنترل بر این اسلحه بسیار راحت است. Holger 26 بسیار مناسب شلیک از راه دور است و می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن دشمنتان را زمین‌گیر کنید. داشتن یک Holger 26 در ترکیبات سلاح‌هایتان بسیار مفید بوده و شما را به راحتی برنده میدان جنگ می‌کند.

در صورت تمایل شما می‌توانید علاوه بر دریافت اطلاعات درباره بهترین سلاح‌های کالاف دیوتی، اکانت قانونی fc24 را در پارس کنسول دنبال کنید.

اسلحه Type 25 از بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایلاسلحه Type 25؛ بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل سیزن 16!

بدون شک یکی از بهترین سلاح‌های کالاف دیوتی موبایل در سیزن 16 (Type 25) است. Type 25 دارای قدرت تخریب فوق‌‍العاده بالایی است که معمولا گیمرهای کالاف دیوتی موبایل به این اسلحه جذب می‌شوند. می‌توانید از Type 25 در مواقع راش یا حمله استفاده مفیدی کنید. همچنین با یک لوله خفه‌کن می‌توانید این اسلحه را در مبارزات پخته‌تر کنید. Type 25 در تمام سیزن‌ها بهترین اسلحه بوده و برای گیمرهایی که تهاجمی بازی می‌کنند بسیار مناسب است.

اگر به بازی‌های رقابتی علاقه دارید، می‌توانید برای خرید اکانت قانونی Marvels Spider-Man 2 نیز اقدام کنید. اسپایدرمن 2 از سری جدید بازی‌های اسپایدر من است و تجریه‌ای ناب را برای شما رقم می‌زند.

اسلحه M 13؛ بهترین اسلحه کالاف دیوتی موبایل سیزن 15!

M 13 یکی از بهترین سلاح‌های فصل 12 کالاف دیوتی موبایل که مورد توجه بسیاری از گیمرها قرار گرفته است. این سلاح در فصل 8 به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه شده و هر فصل بهترین گان بازی بوده است. قدرت تخریب M 13 بسیار بالا است و شما می‌توانید نهایت کنترل را بر آن داشته باشید.

در زمان محاصره شدن توسط گروه دشمن با سلاح M 13 می‌توانید به شکل باور نکردنی خودتان را نجات دهید. بدون شک M 13 یکی از بهترین سلاح‌های جنگی کالاف دیوتی موبایل بوده که شما را هیجان‌زده می‌کند.

اسلحه PP19 Bizon؛ بهترین تفنگ در بازی کالاف دیوتی موبایل در بتل رویال!

اگر می‌خواهید در کالاف دیوتی موبایل در میان گیمرهای حرفه‌اید برنده بتل رویال شوید مسلسل PP19 Bizon را انتخاب کنید. PP19 Bizon یک مسلسل بسیار پیشرفته که در زمان اضافه شدن آن به کالاف دیوتی موبایل گیمرها را شگفت‌زده کرده است. PP19 Bizon دارای قدرت تخریب بسیار بالایی بوده که مناسب برای حمله به گروه‌های چند نفره است.

بدون شک PP19 Bizon بهترین گان برای شلیک در زمان حرکت است. شما با مسلسل PP19 Bizon به‌راحتی می‌توایند ماشین‌های دشمن را منفجر کنید. به جرعت می‌توان گفت که مسلسل PP19 Bizon یکی از بهترین گان‌ها کالاف دیوتی موبایل است.

اسلحه DL Q33 از بهترین ترکیب تفنگ در کالاف دیوتی موبایلاسلحه DL Q33؛ بهترین ترکیب تفنگ در کالاف دیوتی موبایل!

اگر به‌دنبال بهترین اسنایپر در بازی کالاف دیوتی می‌گردید تا از راه دور گروه خود را به بهترین شکل ممکن کاور کنید؛ DL Q33 مناسب شما است. DL Q33 قدرت تخریب بسیار بالایی داشته و در سریع‌ترین زمان ممکن دشمن را زمین‌گیر می‌کند. دقت اسلحه DL Q33 بسیار بالا بوده و شما می‌توانید به‌راحتی دشمن را هدشات کنید. سرعت شلیک در DL Q33 بالا بوده و در فاصله‌های دورتر از دشمن نیز می‌تواند آن را نابود کند. شما قادرید که اسلحه DL Q33 را در ترکیبات گان خود نگه‌داشته و در زمان مناسب از آن بهترین استفاده را کنید.

بیشتر بخوانید: نحوه خرید اکانت قانونی Alan Wake 2

اسلحه Striker؛ بهترین شاتگان در بازی کالاف دیوتی موبایل!

اگر به‌دنبال بهترین شاتگان در بازی کالاف دیوتی موبایل می‌گردید به سراغ Striker بروید. Striker مناسب برای شلیک از نزدیک است. شما می‌توانید در فاصله نزدیک دمیج کشنده‌ای را به حریف خود وارد کنید. اگر از نزدیک با شاتگان Striker به سر حریف شلیک کنید؛ بدون شک در همان زمان کشته می‌شود.

شاتگان Striker بسیار نقش کلیدی در ترکیبات سلاح‌ها دارد. Striker در زمان حملات سریع، شما را سوپرایز و محال است از آن در حملات استفاده نکنید. تنها ضعف Striker سرعت شلیک پایین آن است. اما قدرت تخریب اسلحه Striker به قدری است که سرعت پایین را به‌راحتی پوشش می‌دهد. هر چه سطح خود را بیشتر ارتقا دهید؛ قدرت تخریب Striker نیز بالاتر می‌رود. حتما از این سلاح در نبردهای رو در رو استفاده کنید تا تجربه هیجان‌انگیز را برای خود به ارمغان بیاورید.

بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل را در پارس کنسول دنبال کنید!

ما در این مقاله بهترین سلاح‌های کالاف دیوتی موبایل را در رابطه با گزینش برترین گان شرح دادیم. سلاح‌هایی از جمله Type 25، PP19 Bizon، Striker، M 13 را برای شما لیست کردیم. با این سلاح‌ها به‌راحتی می‌توانید دشمنان خود را در زمین بازی نابود کنید. با بهترین سلاح‌ها در بازی کالاف دیوتی موبایل تجربه‌ای هیجان‌انگیز را همراه با دوستان خود رقم می‌زنید.

سؤالات و راهنمایی های تخصصی حوزه گیم را از پارس کنسول بپرسید. پارس کنسول مرجعی رسمی در حوزه خرید اکانت‌های قانونی، خرید تجهیزات گیمینگ، گیفت کارت و خرید کنسول فعالیت می‌کند. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه محصولات گیمینگ با کارشناسان پارس کنسول تماس برقرار کنید.

لطفا نظرات خود در رابطه با بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید سلاح‌های مورد استفاده خود را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بودید سپاس‌گزاریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *