مقاله

بهترین بازی های زامبی اندروید؛ عناوین آخرالزمانی که باید به آن توجه کنید!

بهترین بازی های زامبی اندروید

تلاش برای بقا در دنیای آخرالزمانی که اسیر ویروس ناشناخته‌ای شده؛ از تجربه‌های هیجان‌انگیزی برای گیمرها است. شما باید از سلاح و ابزارهای‌ مختلفی و برای زنده‌ماندن و مبارزه با زامبی‌ها استفاده کنید. در این بازی‌ها با چالش‌های فراوانی روبه‌رو می‌شوید و باید در دنیای پرتلاطم سقوط کرده، جان سالم به در ببرید. استودیوهای بازیسازی زیادی به ساخت بازی‌های جذاب زامبی‌محور پرداخته‌اند و عناوین پرطرفداری برای گوشی‌های اندروید عرضه کرده‌اند.

سبک‌های متنوعی از بازی‌های زامبی‌محور برای اندروید عرضه شده که شما می‌توانید آن‌ها را به راحتی تجربه کنید. ما در این مقاله بهترین بازی های زامبی اندروید در سبک‌های متنوعی را به شما معرفی می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید برای بقا تلاش کنید و با زامبی‌های خطرناکی به مبارزه بپردازید؛ پیشنهاد می‌کنیم تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

بازی Dead Trigger 2؛ بازی زامبی آنلاین برای گوشی‌های اندروید!

Dead Trigger 2 یکی از بهترین بازی‌های زامبی اندروید است که می‌توانید به صورت آنلاین به تجربه آن بپردازید. بازی توسط شرکت Madfinger Games ساخته شده و مورد توجه بسیاری از منتقدان قرار گرفته است. شما می‌توانید به صورت اول شخص با بسیاری زامبی‌های خطرناک مبارزه کنید و نبردهای هیجان‌انگیزی را برای خود به ارمغان بیاورید. بازی دارای چهار نوع ماموریت است که می‌توانید هر کدام را به صورت دلخواه تجربه کنید.

در دسته اول مراحل مختلف را انجام می‌دهید و امتیازهای زیادی دریافت می‍‌‌کنید. در دسته دوم باید طبق زمان‌بندی مناسبی به انجام ماموریت بپردازید. در دسته سوم باید وسایلی را از نقطه‌ای به نقطه دیگر برسانید و در دسته آخر باید از پایگاه خود در برابر زامبی‌ها مبارزه کنید. به طور کلی بازی دارای قابلیت‌های فراوانی است که می‌توانید از آن استفاده کنید و نهایت لذت را ببرید. بازیDead Trigger 2 نمره 4.5 از 5 را در گوگل پلی دریافت کرده و بیش از 50 میلیون از کاربران این پلتفرم آن را بارگذاری کرده‌اند.

لازم به توجه است که گیمرها می‌توانند علاوه بر کسب اطلاعات درباره بازی زامبی آنلاین؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی ماورل اسپایدر من 2 به سایت پارس کنسول مراجعه کنند.

بازی زامبی موبایل

بازی Last Day on Earth: Survival؛ بازی زامبی موبایل برای گیمرهای اندروید!

Last Day on Earth: Survival یکی دیگر از بازی‌های زامبی‌محور اندروید که توسط استودیو Kefir ساخته شده است. داستان بازی در سال 2027 روایت می‌شود و ویروسی کشنده در تمام جهان پخش شده است. شما به همراه گروهی دیگر باید در دنیای آخرالزمانی در پایگاهی مستقر شوید. شما باید از ابزارهای مختلفی برای توسعه مقر خود استفاده کنید؛ تا زامبی‌ها نتوانند به آن نفوذ کنند. همچنین قابلیت بروزرسانی سلاح خود را دارید و باید علاوه بر زامبی‌ها با بازماندگان خطرناکی به مبارزه بپردازید.

یکی از ویژگی‌های جذاب بازی این است که شما می‌توانید با تکنولوژی پیشرفته‌ای با زامبی‌ها مبارزه و به مناطق مختلفی سفر کنید. شما قادرید تا پس از مدتی کوتاه در این بازی استاد شوید و رقیبان خود را به چالش بکشید. به طور کلی بازی دارای قابلیت‌های فراوانی است که شما می‌توانید به صورت آنلاین از آن بهره‌مند شوید. بیش از 100 میلیون‌ کاربر گوگل پلی بازیLast Day on Earth: Survival را بارگذاری کرده‌اند و به صورت رایگان در این پلتفرم قرار گرفته است.

لازم به بیان است که گیمرها می‌توانند در کنار آشنایی با بازی زامبی موبایل؛ برای خرید اکانت پلاس اکسترا و دیگر امکانات گیمینگ برای پلی استیشن به سایت پارس کنسول سری بزنند.

بازی  Dead Effect 2؛ بازی زامبی افلاین برای گوشی‌های اندروید!

اگر به دنبال بهترین بازی آفلاین زامبی‌محور می‌گردید؛ پیشنهاد می‌کنیم Dead Effect 2 را از دست ندهید. با موفقیت‌های عالی قسمت اول بازی اثر مرده، سازندگان تصمیم گرفتند تا با قابلیت‌های جدیدی به عرضه نسخه دوم آن بپردازند. بازی از گرافیک و کیفیت عالی برخوردار است و شما می‌توانید با جلوه‌های بصری زیبایی به تجربه آن بپردازید. شما می‌توانید به صورت اول شخص با طیف گسترده‌ای از زامبی‌‌ها به مبارزه بپردازید و از نبردهای هیجان‌انگیز بازی شگفت‌زده شوید. 3 شخصیت در آن وجود دارد که به صورت دلخواه می‌توانید با آن‌ها با زامبی‌ها مبارزه کنید.

 همچنین بازی بیش از 20 ساعت گیم پلی دارد و شما می‌توانید ماموریت‌ها را یکی پس از دیگری انجام دهید. جالب است بدانید که سلاح متفاوتی در بازی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را ارتقا دهید و به صورت حرفه‌ای تر با زامبی‌ها بجنگید. بازی نمره 4.2 را از گوگل پلی دریافت کرده و بیش از 10 میلیون گیمر در این پلتفرم آن را بارگذاری کرده‌اند. به طور کلی Dead Effect 2 یکی از بهترین بازی‌های زامبی است که بهتر است آن را از دست ندهید.

لازم به ذکر است که گیمرها می‌توانند در کنار کسب اطلاعات درباره بهترین بازی های زامبی اندروید؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی fc24 به سایت پارس کنسول مراجعه کنند.

بازی The Walking Dead No Man’s Land؛ بهترین بازی زامبی برای طرفداران واکینگ دد!

اگر طرفدار سریال مردگان متحرک هستید، پیشنهاد می‌کنیم بازی The Walking Dead No Man’s Land را تجربه کنید. بازی بسیار مشابه به سریال واکینگ دد طراحی شده و شما می‌توانید حس و حال نبردهای مهیج را برای خود رقم بزنید. تمام شخصیت‌ها سریال در بازی وجود دارند و می‌توانید با هر کدام از آن‌ها به مبارزه بپردازید. در این بازی باید پایگاه خود را ارتقا دهید و مقر خود را در برابر هجوم زامبی‌ها ایمن کنید.

همچنین امکان آپدلت شخصیت‌های بازی وجود دارد و به راحتی قادرید تا در این بازی استاد شوید. شما علاوه بر زامبی‌ها باید با گروه انسان‌های مهاجم نیز مبارزه کنید و امتیازهای فراوانی به دست آورید. به طور کلی این بازی برای علاقه‌مندان سریال واکینگ دد ساخته شده تا تجربه حضور در دنیای آخرالزمان را برای خود به ارمغان بیاورند. لازم به بیان است که بازی آنلاین است و شما می‌توانید آن را به صورت رایگان از پلتفرم گوگل پلی دانلود کنید. بازی The Walking Dead No Man’s Land می‌تواند تجربه‌ای متفاوت از بازی‌های آخرالزمانی را به شما اهدا کند.

بهترین بازی های زامبی کشی اندروید

بازی Dead Ahead؛ بازی زامبی کُشی با تفنگ برای گیمرهای اندروید!

بازی Dead Ahead یکی از بهترین بازی های زامبی کشی اندروید که به صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. بازی توسط استودیو Mobirate Ltd ساخته شده و نمره 4.6 از 5 را دریافت کرده است. در این بازی برای زنده‌ماندن باید در برابر زامبی‌ها مقاومت کنید و در شهر حمام خون راه بیاندازید. همچنین باید افراد بیشتری را پیدا کنید و به قهرمان شهر مردگان متحرک تبدیل شوید.

در این بازی قادرید تا تیمی مملو از جنگجویان را جمع آوری و به صورت گروهی از مقر خود در برابر زامبی‌ها محافظت کنید.نکته جالب در بازی این است که شما می‌توانید با علاوه بر تفنگ‌های پیشرفته، از طریق سلاح‌های سرد به مبارزه با زامبی‌ها بپردازید. به طور کلی بازی داری ویژگی‌های فراوانی است که شما می‌توانید به صورت آنلاین از آن بهره‌مند شوید. بیش از 50 هزار نفر بازیDead Ahead را بارگذاری کرده‌اند.

با لیست بهترین بازی های زامبی اندروید در سایت پارس کنسول آشنا شوید!

در این مقاله به بررسی بهترین بازی زامبی اندروید آنلاین و آفلاین پرداختیم. بازی‌هایی نظیر Dead Ahead، The Walking Dead No Man’s Land، Dead Effect 2، Last Day on Earth: Survival و غیره را به شما معرفی کردیم. هر یک از این بازی‌ها دارای سبک‌های متنوعی است که می‌توانید هر کدام از آن‌ها را از گوگل پلی دانلود کنید و نهایت لذت را ببرید.

در سایت پارس کنسول لیست بهترین بازی های زامبی اندروید را از دست ندهید. پارس کنسول بزرگ‌ترین سایت رسمی در حوزه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ، خرید گیفت کارت و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود را در رابطه با بهترین بازی های زامبی اندروید را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید بازی‌های زامبی اندروید مورد علاقه خود را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه ما ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

بهترین بازی های زامبی اندروید کدام است؟

Dead Ahead، Dead Effect 2، Last Day on Earth: Survival، The Walking Dead No Man’s Land،Dead Trigger 2 و غیره از بهترین بازی های زامبی اندروید است.

بهترین بازی های زامبی اندروید آنلاین کدام است؟

The Walking Dead No Man’s Land، Last Day on Earth: Survival، Dead Ahead و غیره از بهترین بازی‌های آنلاین زامبی اندروید است.

بهترین بازی زامبی اندروید آفلاین چیست؟

Dead Effect 2 یکی از بهترین بازی‌های زامبی اندروید است که می‌توانید به صورت آفلاین به تجربه آن بپردازید.

بهترین بازی های اول شخصی زامبی اندروید کدام است؟

Dead Trigger 2، Dead Effect 2 و غیره از بهترین بازی‌های اول شخصی اندروید است.

گرافیکی‌ترین بازی‌های زامبی اندروید کدام است؟

Dead Trigger 2، Dead Effect 2، Last Day on Earth: Survival و غیره از گرافیکی‌ترین بازی‌های زامبی اندروید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *