اخبار

درآمد 3 میلیارد دلاری از فروش Call of Duty

فروش Call of Duty

بازی جذاب Call of Duty یکی از پرفروش ترین و هیجان انگیزترین بازی هایی بوده است که طی مدت اخیر توانسته توجه بازیکن های دنیای گیم را به خود جلب کند. اما جالب است بدانید که اخیرا اکتیویژن اعلام داشته است که با عرضه بازی COD: Black Ops Cold War، درآمد کال آف دیوتی به چیزی نزدیک به 3 میلیارد دلار رسیده است و این یک رکورد واقعی به شمار می آید.

فروش Call of Duty

گیمرها می دانند که این بازی یکی از جذاب ترین و پرطرفدارترین بازی ها در دنیای گیم به حساب می آید و تمام گیمرها حتی اگر عادت بازی کردن در آن را نداشته باشند، اما حتما این بازی را می شناسند. پیش از این نیز کال آف دیوتی محبوبیت زیادی داشت و با اضافه شدن نسخه Call of Duty: Black Ops Cold War به بازار، متقاضیان و طرفداران آن افزایش پیدا کرده و به این رقم فروش عالی دست یافته است.

به نظر می رسد که عملکرد کمپانی سازنده یعنی اکتیویژن در خصوص این ورژن جدید به راستی عالی بوده و سازندگان بازی توانسته اند با ارتقا شاخص های این بازی و بهبود فضای آن، توجه بیشتری از بازار گیم به دست بیاورند. طبق چیزی که در گزارش آمده است؛ از ابتدای شروع سال جاری تا این روزها، درآمد کالاف دیوتی ۸۰ درصد و فروش نسخه های آن هم نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته، ۴۰ درصد افزایش یافته است.

جالب است بدانید که در سال 2020 میلادی، نزدیک به 200 میلیون نفر در سراسر جهان از این بازی بهره برده و فضای آن را تجربه کرده اند. اما در آمار ارائه شده از سوی شرکت اکتیویژن به چشم می آید که در ماه نوامبر بالاترین میزان خرید روی این بازی دیده شده است.

البته ماجرا به همین جا ختم نشده و انتظار می رود که میزان استقبال از این بازی همچنان ادامه داشته و به احتمال زیاد کمپانی سازنده اعداد و ارقام هیجان انگیزتری را در هفته های پیش رو لمس خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *