اخبار

Gran Turismo 7 | بازی انحصاری پی اس 5

Gran Turismo 7

طبق اخبار منتشر شده بازی Gran Turismo 7 به صورت اختصاصی و انحصاری برای کنسول بازی پلی استیشن 5 عرضه شده است و کمتر می توان آن را به عنوان یک بازی میان نسلی در نظر گرفت. این اتفاقی مشابه است که قبلا نیز برای کنسول های بازی دیگری رخ داده بود و با اضافه شدن یک کنسول بازی به بازار سخت افزارهای گیمینگ، بازی هایی به صورت اختصاصی برای آن ها اعلام شده و یا حداقل تا زمانی مشخص این بازی ها به صورت انحصاری به آن کنسول بازی تعلق پیدا می کرد. این موضوع در خصوص کنسول بازی پلی استیشن 5 نیز رخ داده و برخی از بازی ها برای مدتی به صورت انحصاری برای این کنسول در نظر گرفته شده اند.

این سیاستی جالب است که البته باعث می شود گیمرهایی که به این بازی ها علاقه مند هستند، نتوانند به کنسول بازی قبلی خود اکتفا کرده و لازم باشد که حتما برای تجربه آن ها، کنسول بازی جدید را خریداری کنند.

بازی Gran Turismo 7

همان طور که پیشتر نیز در مطالب قبلی مرور کرده بودیم، سال 2021 میلادی، مملو از بازی های جذاب برای کنسول سونی خواهد بود که برترین آن ها به انتخاب مجلات مهم و معتبر، God of War، Ratchet & Clank: Rift Apart و … هستند. از میان این بازی هایی که به صورت انحصاری برای کنسول بازی پلی استیشن 5 انتخاب و معرفی شده اند، این بازی Gran Turismo 7 می تواند نظر مخاطبان را به شکلی موثر به سمت خود جلب کرده و پیش بینی می شود که اقبال زیادی داشته باشد. فضای جذاب و مسابقه ای این بازی، باعث می شود تا کاربرانی که آن را آغاز می کنند، به فضای بازی خو گرفته و مایل به رها کردن آن نباشند. بنابراین باید گفت که نخستین تست بازی، می تواند شما را در قرار طرفداران و دنبال کنندگان آن قرار دهد.

از میان این بازی ها، آن هایی که میان نسلی هستند برای هر دو کنسول بازی پلی استیشن 5 و نیز پلی استیشن 4 ارائه خواهند شد. اما همان طور که انتظار داشتیم تعدادی بازی نیز تنها به صورت کاملا انحصاری و اختصاصی برای کنسول بازی پلی استیشن 5 خواهند بود و بازی Gran Turismo 7 از همین دسته محسوب می شود. این بازی آخرین نسخه از مجموعه ریسینگ استودیو Polyphony Digital است و البته باید آن را یکی از بهترین ها نیز دانست.

در واقع در ویدیوی ارائه شده توسط شرکت سونی که در آن به معرفی بازی های اختصاصی پلی استیشن 5 پرداخته است، این بازی نیز در فهرست دیده می شود. به این ترتیب نمی توان انتظار داشت که این بازی Gran Turismo 7 برای دیگر کنسول بازی سونی، یعنی پلی استیشن 4 نیز منتشر گردد. این شاید در ابتدا برای دارندگان کنسول بازی پلی استیشن 4 کمی ناامید کننده به نظر برسد و حال که از خرید کنسول جدید صرف نظر کرده اند، خود را کمی از این میدان بیرون بدانند. اما بعید نیست که در آینده ای خیلی نزدیک سونی راه نصب و تجربه این بازی در دیگر کنسول قدیمی تر خود یعنی پلی استیشن 4 را نیز باز کند.

شما می توانید اخبار مربوط به خرید اکانت قانونی بازی های میان نسلی و … را در وب سایت پارس کنسول به شکل دقیق و به روز دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *