مقاله

بازی آنلاین دو نفره؛ بهترین عنوان‌ها برای پلتفرم‌های مختلف را از دست ندهید!

بازی آنلاین دو نفره

بازی‌ آنلاین دو نفره به‌دلیل تجربه بازی با گیمرهای دیگر در سراسر دنیا و دوستان بسیار جذاب‌تر از بازی‌های دیگر است. شما می‌توانید با استفاده از کار گروهی همراه با تیم خود به انجام ماموریت‌های مختلف بپردازید و پیروزی‌های فراوانی کسب کنید.

بازی‌های آنلاین در تمام کشورها معرفی شده و شما به‌راحتی می‌توانید با گیمرهای دیگر در سراسر جهان ارتباط برقرار کنید. ما در این مقاله بهترین بازی‌های آنلاین دو نفره را در سبک‌های مختلف لیست می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید با دوستان و یا گیمرهای دیگر در سراسر جهان بازی کنید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

بازی Mini Militia – Doodle Army 2؛ یکی از بهترین بازی‌های دو نفره آنلاین!

doodle army 2 mini militia جزو بهترین بازی‌های چند نفره آنلاین است. doodle army 2 mini militia توسط استودیو بازیسازی Appsomniacs ساخته شده است. همچنین دارای ویژگی‌های بسیاری است که شما را سرگرم می‌کند. بازی مینی میلیتیا نمره گوگل پلی 4.4 از 5 را به‌دست آورده است. همچنین بازی مینی میلیتیا به‌صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است.

بازی را در دو حالت CO-OP و SURVIVAL می‌توانید تجربه کنید. در حالت CO-OP شما و دیگر بازیکنان بر سر امتیاز بیشتر مبارزه می‌کنید. در حالت SURVIVAL شما و دیگر بازیکنان باید برای بقا مبارزه و یکدیگر را به چالش‌های مهیجی بکشید. بازی تجربه‌ای هیجان‌انگیز از مبارزه سربازان کوچک را به شما اهدا می‌کند.

شما می‌توانید علاوه بر آشنایی با بهترین بازی دو نفره آفلاین؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی FC 24 به سایت پارس کنسول مراجعه کنید.

بازی Clash Royale از محبو‌ترین بازی‌های انلاین دونفره موبایلبازی Clash Royale؛ بازی انلاین دونفره موبایل!

Clash Royale یکی از بهترین بازی‌های سوپرسل که در زمان عرضه، محبوبیت بسیاری کسب کرده است. بازی کلش رویال تا امروز بیش از 100 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده و یکی از محبوب‌ترین بازی‌های آنلاین دونفره است. همچنین بازی در سبک استراتژیک و نمره گوگل پلی آن 4.4 از 5 است. Clash Royale یکی از بهترین عناوین برای دانلود بازی دو نفره است که حس و حال هیجان‌انگیزی را به شما اهدا می‌کند.

روند بازی به‌گونه‌ای است که شما باید با استفاده از سربازان خود به قلعه پادشاه حمله کنید. هر کس بتواند زودتر قلعه حریف را نابود کند به پیروزی می‌رسد. شما می‌توانید با بازیکنان سراسر جهان مبارزه کنید و یکدیگر را به چالش بکشید. همچنین به سربازان مشهور بازی کلش آف کلنز دسترسی دارید و می‌توانید شخصیت‌های خود را ارتقا دهید. بازی به‌صورت رایگان در گوگل پلی و اپ استور قرار گرفته است.

لازم به ذکر است که کاربران می‌توانند علاوه بر کسب اطلاعات درباره بهترین بازی آنلاین؛ برای خرید اکانت‌های قانونی از جمله خرید اکانت قانونی Marvel’s Spider-Man 2 به پارس کنسول سری بزنند.

بازی BombSquad؛ بازی دونفره در دو گوشی اندروید و آیفون!

BombSquad از بهترین بازی‌‌های دونفره آنلاین و آفلاین است. امتیاز بمب اسکوآد در گوگل پلی 4.7 از 5 و توسط استودیو بازیسازی Eric Froemling عرضه شده است. BombSquad مخصوص گروه دونفره و چند نفره است تا تجربه شگفت‌انگیزی را به شما اهدا کند. بازی بمب اسکواد ‌به‌صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. سبک بازی اکشن است و به‌صورت مسابقه‌ای می‌توانید آن را با دوستان خود تجربه کنید.

در BombSquad بیش از 100 مراحل متنوع و مینی گیم‌های جذاب است. گیمرهای موبایل می‌توانند با دوستان خود به رقابت پرداخته و به سمت یکدیگر بمب پرتاب کنند. همچنین امکان شخصی‌سازی در بازی وجود داشته و می‌توانید ظاهر کارکتر را تغییر دهید. شما با استفاده از بمب‌های متنوع جنگ‌های شگفت‌انگیزی را تجربه ‌می‌کنید. بیش از 50میلیون کاربر، بازی BombSquad را دانلود کرده‌اند.

شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره بهترین بازی دو نفره آنلاین؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی مورتال کمبت 1 به پارس کنسول مراجعه کنید.

بازی Minecraft، بازی آنلاین دو نفره کامپیوتر و پلتفرم‌های دیگر!

Minecraft یکی از دیگر بازی‌های دو نفره آنلاین است که برای همه پلتفرم‌ها معرفی شده است. بازی Minecraft امتیاز 4.5 از 5 را از گوگل پلی دریافت کرده و بیش از 10 میلیون کاربر آن را دانلود کرده‌اند. همچنین بازی ماینکرافت برای ویندوز و کنسول‌های گیمینگ فروش بسیاری داشته و طرفداران زیادی را جذب خود کرده است. بازی ماینکرفت توسط استودیو بازیسازی Mojang ساخته شده است.

در بازی Minecraft شما می‌توانید به‌وسیله ساخت و ساز، شهر بزرگ رویایی خود را بسازید. شما می‌توانید از طریق بلوک‌ها، پایگاه خود را بنا کنید. همچنین در موقعیت‌های خطرناک از خود در مقابل زامبی‌ها دفاع می‌کنید. بازی ماینکرفت در اپ استور با قیمت 6.99 دلار و در گوگل پلی با قیمت 7.49 دلار به فروش می‌رسد. سبک بازی آرکید و تفننی است.

بازی Dual؛ از بهترین بازی‌های رقابتی آنلاین دونفره!

Dual یکی از بهترین بازی‌های دو نفره آنلاین در سبک آرکید و تفننی است. بازی دوآل بسیار کم حجم و توسط استودیو بازیسازی Seabaa معرفی شده است. نمره گوگل پلی بازی Dual، 3.8 از 5 و بیش از 10 میلیون‌بار تووسط کاربران دانلود شده است. بازی بسیار سرگرم‌کننده است و شما را شگفت‌زده می‌کند. همچنین بازی به‌صورت آنلاین دو نفره است و می‌توانید آن را با دوستان خود تجربه کنید.

در بازی باید روبه‌رو حرف خود قرار بگیرید و با کنترل سفینه خود، حریف را شکست دهید. این بازی را می‌توانید از طریق نقطه اتصال موبایل نیز با دوستان خود تجربه کنید. حتما بازی دوآل را در لیست دانلود بازی دو نفره خود قرار دهید تا از فضای بازی نهایت لذت را ببرید. بازی را می‌توانید به‌صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید.

بازی League of Legends: Wild Riftبازی League of Legends: Wild Rift؛ بازی آنلاین دو نفره از راه دور اندروید!

League of Legends: Wild Rift از عناوین محبوب دونفره آنلاین که توسط استودیو Riot Games, Inc ساخته شده است. سبک بازی به شکل بازی‌هایی مانند دوتادو، دیابلو، موبایل لجندز و غیره است. ژانر League of Legends: Wild Rift، اشتراتژیک و نمره گوگل پلی آن 3.4 از 5 است. لیگ آو لجندز بیش از 50 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود و یکی از مورد انتظارترین بازی‌های 2020 بوده است.

بازی به‌گونه‌ای است که شما با انتخاب قهرمانی جنگجو، با همکاری با تیم خود به مبارزه با دیگر گروهان می‌پردازید. شما به‌صورت آزادانه با استراتژی خاصی باید به قلب پایگاه دشمن حمله و دشمنان را نابود کنید. هر قهرمان دارای ویژگی‌های خاصی در مبارزه است. شما می‌توانید لیگ آو لجندز را به‌صورت رایگان از گوگل پلی و اپ استور دانلود کنید.

بازی آنلاین دو نفره را در پارس کنسول دنبال کنید!

ما در این مقاله بازی دو نفره آنلاین را برای شما بررسی کردیم. همچنین بازی‌های اعم از Dual، League of Legends: Wild Rift، Minecraft، BombSquad، Mini Militia – Doodle Army 2 را برای شما لیست کردیم. از طریق بازی دو نفره آنلاین می‌توانید تجربه‌ای سرگرم‌کننده از بازی را در کنار دوستان خود به ارمغان بیاورید.

با بازی آنلاین دو نفره در پارس کنسول آشنا شوید. پارس کنسول مرجعی معتبر و رسمی در حوزه گیم برای خرید خرید گیفت کارت، اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود درباره بازی آنلاین دو نفره را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید بازی آنلاین دو نفره مورد علاقه خود را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

بهترین بازی های آنلاین دو نفره کدام است؟

League of Legends: Wild Rift، Minecraft، BombSquad، Clash Royale و غیره از بهترین بازی های آنلاین دو نفره است.

بهترین بازی‌های تفننی و آرکید آنلاین کدام است؟

Dual و BombSquad از بهترین بازی های چند نفره آنلاین در ژانر آرکید و تفننی است.

بهترین بازی استراتژیک آنلاین کدام است؟

Clash Royale و League of Legends: Wild Rift از بهترین بازی های استراتژیک آنلاین دو نفره است.

بهترین بازی نقطه اتصال دو نفره کدام است؟

Mini Militia – Doodle Army 2، Dual، BombSquad و غیره از بهترین بازی نقطع اتصال اندروید است.

بهترین بازی پولی دو نفره آنلاین کدام است؟

Minecraft از بهترین بازی‌های پولی دو نفره آنلاین برای گیمرهای اندروید و آی او اس است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *