آموزش ps5 / ps4, مقاله

بررسی و معرفی رویدادها و جشنواره ‌های مرتبط با پلی استیشن

رویدادها و جشنواره ‌های مرتبط با پلی استیشن

کنسول پلی استیشن از سال 1994 توسط کمپانی بزرگ سونی به دنیای گیم عرضه و  به سنگ بنای صنعت بازی تبدیل شده است. در طول سال‌ها پلی استیشن طرفداران زیادی در سراسر جهان به دست آورده و محبوبیت آن همچنان رو به افزایش است. پلی استیشن برای ارتقا فرهنگ بازی و تعامل با جامعه پرشور خود، رویدادها و جشنواره‌های مختلفی را برگزار می‌کند. در رویدادهای برگزار شده توسط کمپانی سونی گیمرها، توسعه دهندگان و علاقه‌مندان به گیم دور هم جمع می‌شوند تا اطلاعات جدید صنعت بازی را دریافت و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند. اگر به کسب اطلاعات درباره رویدادها و جشنواره ‌های مرتبط با پلی استیشن علاقه دارید؛ با پارس کنسول همراه باشید. در این مقاله سعی می‌کنیم برخی از مهم‌ترین گردهمایی‌های پلی استیشن را معرفی کنیم.

رویداد PlayStation Experience (PSX)؛ فرصتی برای معرفی تازه‌های دنیای گیم!

یکی از مورد انتظارترین رویدادها در دنیای پلی استیشن جشنواره PlayStation Experience (PSX) است. PSX یک کنفرانس سالانه بازی است که توسط Sony Interactive Entertainment برگزار می‌شود. در رویداد PlayStation Experience (PSX) جدیدترین بازی‌ها، نوآوری‌های سخت‌افزاری و اطلاعیه‌های هیجان‌انگیز پلی‌استیشن به نمایش گذاشته می‌شود. PSX با ارائه‌های اصلی، دموهای زنده و تجربه‌های عملی انحصاری، محیطی فراگیر و تعاملی را برای گیمرها ارائه می‌کند.

در PSX می‌توانید منتظر رونمایی بهترین بازی های مورد انتظار ps5، مصاحبه با توسعه‌دهندگان بازی و بحث‌های جذاب با کارشناسان صنعت باشید. رویداد PlayStation Experience (PSX) یک فرصت منحصر به فرد برای دیدن آینده پلی استیشن است. در رویدادهای سالانه می‌دانید که با خرید اکانت قانونی پلی استیشن کدام یک از قابلیت‌های هیجان انگیز پلی استیشن را در آینده تجربه می‌کنید.

رویداد PlayStation Experience Asia (PSX Asia)؛ جشنواره خاص کشورهای آسیایی!

Sony Interactive Entertainment با گسترش دامنه دسترسی خود به بازار آسیا رویداد PlayStation Experience Asia (PSX Asia) را معرفی کرد. رویداد PSX Asia به طور خاص به جامعه بازی در آسیا پاسخ داده و بستری را برای ارائه جدیدترین خلاقیت‌ها برای توسعه دهندگان بازی فراهم می کند. PSX Asia با تمرکز بر توسعه بازی‌های آسیایی گیمرها، متخصصان صنعت و سازندگان محتوا را از سراسر منطقه دور هم جمع می‌کند.

PSX Asia دارای طیف گسترده‌ای از فعالیت‌ها مانند: نمایش بازی، مسابقات eSports، مسابقات cosplay و جلسات ملاقات و احوالپرسی با استریمرها و تأثیرگذاران محبوب است.

رویداد PSX Europe گیمرها، توسعه دهندگان و متخصصان صنعت را از سراسر اروپا برای یک آخر هفته پر از هیجان گرد هم می‌آورد.رویداد PlayStation Experience Europe (PSX Europe)

مشابه PSX آسیا PlayStation Experience Europe (PSX Europe) بر جامعه بازی‌های اروپایی تمرکز دارد. رویداد PSX Europe گیمرها، توسعه دهندگان و متخصصان صنعت را از سراسر اروپا برای یک آخر هفته پر از هیجان گرد هم می‌آورد. شرکت کنندگان در جشنواره PSX Europe می توانند نسخه های آینده بازی را امتحان و در مسابقات دوستانه شرکت کنند.

PSX Europe رویدادی فراگیر است که از گیمرها در هر سنی و سطح مهارت استقبال می‌کند. گیمرهای معمولی و حرفه‌ای می‌توانند در رویداد PSX Europe شرکت و هیجان حضور در جمع علاقمندان به صنعت بازی را تجربه کنند. در رویدادهای سالانه پلی استیشن می‌توانید در مسابقات دوستانه جدیدترین ویژن بازی‌های محبوب مانند FC 24 شرکت کنید و سطح مهارت‌های خود را ارتقا دهید.

جشنواره برگزار شده PlayStation Experience 2019؛ رونمایی عالی از پلی استیشن 5!

رویداد PlayStation Experience که در سال 2019 برگزار شد، نمایش قابل توجهی از برتری بازی بود. با رونمایی از پلی استیشن 5 استاندارد و دیجیتال، رویداد PlayStation Experience 2019 به پلتفرمی عالی برای رونمایی از بازی‌ها و سخت‌افزارهای جدید و هیجان‌انگیز تبدیل شد. شرکت کنندگان با دموی عملی از عناوین مورد انتظار مانند “The Last of Us Part II” و “Ghost of Tsushima” پذیرایی شدند. علاوه بر این بحث‌های گسترده با حضور توسعه‌دهندگان مشهور بازی، بینش‌های ارزشمندی را در مورد فرآیند خلاقانه توسعه بازی ارائه کرد.

با برگزاری جشنواره‌هایی مانند PlayStation Experience 2019 بسیاری از گیمرها با تازه‌های دنیای گیم، قیمت پلی استیشن 5، قابلیت‌های کنسول جدید و بازی‌های مورد انتظار پلی استیشن 5 استاندارد و دیجیتال آشنا شدند.

رویداد بزرگ Electronic Entertainment Expo؛ جشنواره بزرگ صنعت بازی!

E3 (Electronic Entertainment Expo) یکی از مورد انتظارترین رویدادها در صنعت بازی است. جشنواره E3 به عنوان یک پلتفرم برای ناشران بزرگ بازی، از جمله پلی استیشن عمل می‌کند. کمپانی های بزرگ گیم در E3 از پروژه‌های آینده خود پرده برداری و اعلامیه‌های پیشگامانه را ارائه می‌دهند. رویداد E3 سالانه علاقه‌مندان به بازی، متخصصان صنعت و پرسنل رسانه‌ای را از سراسر جهان جذب می‌کند.

جشنواره The Game Awards؛ رویدادی برای حضور کمپانی‌های عرصه گیم!

جشنواره The Game Awards به طور انحصاری یک رویداد پلی استیشن نیست. بلکه مختص به تمام کمپانی‌های عرصه صنعت بازی است. The Game Awards یک مراسم سالانه جوایز است که در آن دستاوردهای برجسته در صنعت بازی تجلیل می‌شود. در جشنواره The Game Awards برترین‌ها در عرصه توسعه بازی، طراحی بازی، داستان سرایی و موسیقی معرفی می‌شوند. همچنین افشاگریی‌هایی در رابطه با گیم و تجهیزات گیمینگ در آن رخ می‌دهد و جشنواره را به رویدادی هیجان‌انگیزی برای گیمرها در سراسر جهان تبدیل می‌کند.

پلی استیشن اغلب با تریلرهای انحصاری، دموهای بازی و اعلامیه‌های غافلگیرکننده در The Game Awards حضور چشمگیری دارد. برای طرفداران پلی‌استیشن یک تجربه هیجان‌انگیز است که بازی‌های مورد علاقه‌شان را در یک صحنه جهانی به رسمیت شناخته و جشن بگیرند.

رویدادهای فروشگاه پلی استیشن؛ جشنواره‌های کوچک برای علاقمندان به PSN!

علاوه بر رویدادها و نمایشگاه‌های بزرگ، پلی‌استیشن رویدادهای مختلفی را نیز در پلتفرم دیجیتال و فروشگاه پلی‌استیشن برگزار می‌کند. رویدادهای فروشگاهی فرصت‌هایی را برای گیمرها فراهم می‌کند تا عناوین جدید را کشف، از تخفیف‌های منحصر به فرد برخوردار و در مسابقات هیجان انگیز شرکت کنند. در ادامه به معرفی برخی از رویدادهای فروشگاهی پلی استیشن می‌پردازیم.

فروش تابستانی فروشگاه پلی استیشن؛ پیشنهادهای داغ برای علاقه مندان به بازی

فروش تابستانی فروشگاه پلی‌استیشن رویدادی سالانه است که تخفیف‌های باورنکردنی را برای طیف گسترده‌ای از بازی‌ها ارائه می‌دهد. فروش تابستانی به گیمرها این امکان را می‌دهد تا کتابخانه‌های بازی‌های خود را بدون ضرر و زیان گسترش دهند.

گیمرها با خرید اکانت‌های ظرفیتی می‌توانند با هزینه‌های کمتر در رویدادهای سالانه فروشگاهی، بازی‌های مورد علاقه خود را خریداری کنند. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات در زمینه اکانت‌های ظرفیتی پلی استیشن می‌توانید مقاله « ظرفیت های PS4 و PS5 چیست؟» را مطالعه کنید.

جشنواره بازی‌های ماهانه پلی‌استیشن پلاس؛ بازی‌های رایگان دریافت کنید!

مشترکین پلی استیشن پلاس به عنوان بخشی از اشتراک خود به صورت ماهیانه، مجموعه‌ای از بازی‌های رایگان را دارند. بازی‌های رایگان ماهیانه پلی استیشن پلاس، ژانرهای مختلفی را پوشش داده و ترجیحات بازی‌های متنوعی را برآورده می‌کنند. اطلاعیه‌های جشنواره ماهانه بازی‌ها سر و صدایی در میان اعضای پلی‌استیشن پلاس ایجاد و هیجان مداومی را فراهم می‌کند.

مسابقات پلی استیشن یک پلتفرم هیجان انگیز برای به نمایش گذاشتن مهارت گیمرها و رقابت با دیگر بازیکنان از سراسر جهان استمسابقات پلی استیشن؛ با دیگر گیمرهای پلی استیشن تعامل کنید!

مسابقات پلی استیشن یک پلتفرم هیجان انگیز برای به نمایش گذاشتن مهارت گیمرها و رقابت با دیگر بازیکنان از سراسر جهان است. مسابقات پلی استیشن عناوین محبوب چند نفره را پوشش می‌دهد. همچنین فرصت رقابت، شناخته شدن، کسب جوایز و یافتن دوست را برای گیمرهای پلی استیشن فراهم می‌کند. برای برخی از بازیکنان، مسابقات پلی استیشن رویدادی ضروری برای علاقه مندان به ورزش‌های الکترونیکی است.

آخرین اطلاعات و تازه‌های دنیای گیم را از طریق پارس کنسول دنبال کنید!

در این مقاله به معرفی برخی از رویدادها و جشنواره ‌های مرتبط با پلی استیشن پرداختیم. دنیای رویدادها و جشنواره‌های پلی استیشن گواهی بر تاثیر و نفوذ باورنکردنی صنعت بازی است. گردهمایی‌ها گیمرها را گرد هم می‌آورد، تعامل جامعه را تقویت و تجربیات فراموش نشدنی را ارائه می‌دهد. جشنواره های بزرگ فرصت خوبی برای علاقمندان به گیم و حضور در میان گیمرهای برتر جهان است.

یکی از بخش‌های جذاب رویدادهای پلی استیشن، معرفی تازه‌های گیم و تجهیزات گیمینگ است. اگر فرصت شرکت در جشنواره‌ها و رویدادهای سالانه و فروشگاهی پلی استیشن را ندارید؛ می‌توانید آخرین اطلاعات دنیای گیم و تجهیزات گیمینگ را از طریق سایت پارس کنسول دنبال کنید. پارس کنسول یکی از مراجع اصلی گیم در ایران است که با حذف واسطه‌ها، سعی کرده پیشرفته‌ترین تجهیزات و محصولات گیمینگ را به صورت مستقیم به دست گیمرهای ایرانی برساند. همراه با پارس کنسول اوج هیجان صنعت بازی را درک کنید.

سوالات متداول

رویداد PlayStation Experience چیست؟

رویداد PlayStation Experience گردهمایی سالانه‌ای است که توسط Sony Interactive Entertainment برای بزرگداشت برند پلی استیشن برگزار می‌شود. در رویداد سالانه پلی استیشن جلساتی با توسعه دهندگان بازی، تازه‌های دنیای گیم و بحث‌های گسترده، برنامه‌ریزی و تجربه منحصر به فردی را برای علاقه مندان به بازی ارائه می‌دهد.

چگونه می‌توانم در رویداد PlayStation Experience شرکت کنم؟

برای شرکت در رویداد PlayStation Experience، باید بلیط‌ها را پس از در دسترس بودن خریداری کنید. برای اطلاعات فروش بلیت به اطلاعیه های رسمی پلی استیشن، سایت پلی استیشن 5 و کانال های رسانه‌های اجتماعی نگاه کنید.

بازی‌های قابل توجهی که در E3 توسط پلی استیشن به نمایش گذاشته شده‌اند کدامند؟

پلی استیشن از بازی‌های قابل توجه متعددی در E3 رونمایی کرده است. برخی از عناوین برجسته عبارتند از “The Last of Us Part II”، “Ghost of Tsushima”، “Marvel’s Spider-Man” و “God of War”.

آیا می‌توانم بدون داشتن اشتراک پلی استیشن پلاس در رویدادهای فروشگاه پلی استیشن شرکت کنم؟

بله، اکثر رویدادهای فروشگاه پلی استیشن برای همه کاربران پلی استیشن، صرف نظر از داشتن اشتراک پلی استیشن پلاس است. با این حال، برخی رویدادها ممکن است مزایا یا تخفیف‌های اضافی را منحصراً برای اعضای PlayStation Plus ارائه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *