اخبار

آپدیت سایبرپانک 2077 به اندازه 43 گیگابایت حجم دارد

آپدیت سایبرپانک 2077

جالب است بدانید در حالی که تقریبا یک هفته به زمان انتشار بازی Cyberpunk 2077 مانده است، این بازی آپدیتی 43 گیگابایتی دریافت کرده است. این خبری است که در صفحه یکی از کاربران یوتیوب منتشر شده و به سرعت در سطح جهانی پخش شد. آپدیت سایبرپانک 2077 43 گیگابایتی بوده و این خود ماجرا را بیشتر جنجال برانگیز می سازد.

آپدیت سایبرپانک 2077

در صورتی که ادعای این کاربر که البته با اسناد و مدارک و تصویر از صفحه همراه است، درست باشد، که به احتمال زیاد نیز همین طور است، پیش از آن که این بازی به طور رسمی عرضه شود، آپدیت 43 گیگابایتی آن به راستی بحث برانگیز است. البته این آغاز ماجراست و این حجم 43 گیگابایتی برای آن دسته از کاربرانی است که طبق روال معمول زودتر از سایرین، نسخه بازی را به دست آورده اند. به احتمال زیاد و مطابق چیزی که کارشناسان صنعت گیم می گویند و انتظار دارند، این آپدیت همزمان با عرضه رسمی، باید حجمی بیشتر از این 43 گیگابایت داشته باشد.

در قیاس با حجم اصلی بازی که معادل 70 گیگا بایت اعلام شده است، آپدیت 43 گیگابایتی، یعنی بیش از نیم حجم بازی اصلی، بسیار حجیم است و مقداری عجیب به چشم می آید. چه بسا که این تنها آپدیت زودهنگام این بازی نخواهد بود و به احتمال قوی به زودی و در نوبت های متوالی با آپدیت های بیشتری روبرو خواهیم بود. به هر

طبق چیزی که یکی از مدیران استودیو سی دی پراجکت رد در این خصوص و در واکنش به این توییت توضیح داده است، این آپدیت تنها برای نسخه بتا و پیش از عرضه بوده و قرار است که برای عرضه اصلی، آپدیت متفاوتی داشته باشیم که می توان حدس زد حجم بیشتری داشته باشد.

در واقع طبق چیزی که مسئولان این پروژه می گویند، این آپدیت به شکلی نواقص و باگ های بازی را مرتفع ساخته و مشکلاتی که در تست ها در این بازی نشان داده شده است، را برطرف می سازد.

لازم به یادآوری است که بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 20ام آذر ماه، یعنی 10ام دسامبر به طور رسمی عرضه خواهد شد و کاربران کنسول های بازی پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، گوگل استیدیا و کامپیوترهای پی سی، می توانند از تجربه آن لذت ببرند.

همین طور شما می توانید با خرید اکانت قانونی بازی Cyberpunk 2077 از تجربه این بازی نهایت لذت را ببرید.

منبع: gamesradar

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *