اخبار

بازی های رایگان یاکوزا در ایکس باکس لایو

بازی های رایگان یاکوزا

بازی های رایگان یاکوزا در ایکس باکس لایو در سه نسخه به گفته کمپانی مایکروسافت عرضه خواهند شد. این امکان در جریان Free Play Days برای آن دسته از کاربران ایکس باکس لایو در نظر گرفته شده است که به سری بازی های یاکوزا علاقه مند هستند و می توانند از این طریق نسخه های ابتدایی آن (سه نسخه اول) را به صورت کاملا رایگان و بدون نیاز به خرید اکانت قانونی، بازی کنند.

بازی های رایگان یاکوزا

در جریان اعلام این بازی های رایگان، علاقه مندان به سری بازی های یاکوزا فرصت دارند تا یاکوزا صفر یا Yakuza 0 را به همراه نسخه های اول و دوم یاکوزا کیوامی Yakuza Kiwami به صورت کاملا رایگان بازی کنند. این سه نسخه از بازی جذاب یاکوزا، در واقع سه نسخه ابتدایی آن محسوب می شوند و هر یک جذابیت های خاص خود را دارند.

بازی های رایگان یاکوزا

همان طور که گفتیم این بازی های غیرپولی برای ایکس باکس لایو ارائه شده است و برای برخورداری از آن ها، باید در شمار مشترکان سرویس ایکس باکس لایو هستید. با این حساب آن دسته از گیمرهایی که عضو این سرویس بازی نیستند، برای تجربه سه نسخه ابتدایی یاکوزا به شکل رایگان، باید اشتراک ایکس باکس لایو گلد را خریداری کنند. (بدیهی است که افراد خارج از این عضویت، قادر به تجربه این بازی ها به صورت رایگان نخواهند بود.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *