اخبار

انتشار بازی Crash Bandicoot 4 برای ایکس باکس سری ایکس

انتشار بازی Crash Bandicoot 4

نزدیک به یک هفته از عرضه اولیه بازی Crash Bandicoot 4 سپری شده است و طبق اطلاعات تازه ای که از این بازی دریافت کردیم، این بازی برای کنسول ایکس باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد و این خبری بسیار خوب برای کاربران این کنسول بازی به حساب می آید.

سرانجام این بازی در تاریخ 2 اکتبر یعنی 11ام مهر ماه، منتشر شد و گیمرهای دو کنسول بازی ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 می توانند با خرید اکانت قانونی این بازی، در محیط آن از جذابیت های خاص Crash Bandicoot 4: It’s About Time لذت ببرند. این موضوع که بازی مزبور برای کنسول ایکس باکس سری ایکس نیز منتشر خواهد شد، در ESRB اعلام شده است و به نظر نمی رسد که این خبر کذب باشد.

انتشار بازی Crash Bandicoot 4

به این شکل علاقه مندان بازی کرش بندیکوت، می توانند نسخه جدید آن را در کنسول های بازی مختلف تجربه کرده و از فضای جذاب و پر از هیجان آن برخوردار شوند. البته هنوز مشخص نیست که عرضه این بازی برای کنسول های دیگر چه زمانی خواهد بود و کاربران کنسول بازی ایکس باکس سری ایکس، چه زمانی می توانند این بازی را تجربه کنند.

البته سازندگان و تولیدکنندگان این بازی نیز اعلام کردند که کنسول های بازی دیگری را نیز به جز پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان به عنوان پلت فرم های بازی کرش بندیکوت 4 در نظر دارند و به ترتیب این کنسول های جدید نیز در هدف گذاری این بازی وارد خواهند شد. هنوز مشخص نیست که آیا این ارائه ها، با ویژگی ها و به روز رسانی های دیگری در این بازی همراه خواهند بود یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *