اخبار

انتشار تصاویر جدید از بازی Cyberpunk 2077

بازی Cyberpunk 2077

با پخش شدن برنامه جذاب Night City Wire و حواشی مربوط به آن، تصاویر تازه ای نیز از بازی Cyberpunk 2077 منتشر گشت. در این تصاویر منتشر شده می توان محیط این بازی و فضای آن را مشاهده کرده و گنگ های بازی را نیز دنبال کرد. به این شکل افرادی که علاقه مند به آشنایی هر چه زودتر با این بازی بودند، فرصت دارند تا در این انتشار تصاویر بخشی از آن چیزی که فضای بازی را به خود اختصاص داده، مشاهده کرده و از حال و هوای آن باخبر شوند.

رونمایی از بازی Cyberpunk 2077

این سومین قسمت از برنامه Night City Wire بود که در آن استودیو سی دی پراجکت رد CD Projekt RED که باید آن را سازنده و تولیدکننده بازی مزبور یعنی Cyberpunk 2077 بدانیم، تصاویری از محیط بازی نایت سیتی، خیابان ها و شخصیت های آن را منتشر ساخت که با دنبال کردن آن می توان شناختی نسبی نسبت به فضای این بازی به دست آورد. به جز این، در این تصاویر می توان محیط این بازی و اتفاقاتی که احتمالا در خلال بازی با آن ها روبرو خواهید شد را نیز تا حدودی از پیش شناخته و درکی نسبت به آن ها پیدا کنید. به این شکل علاقه مندان به سایبرپانک امکان این را دارند که پیش از عرضه اصلی بازی، اطلاعات زیادی در خصوص آن به دست بیاورند و احتمالا این تمام ماجرا نخواهد بود.

بازی Cyberpunk 2077

در این اطلاعات به طور مثال متوجه شدیم که در این بازی هر خیابان و محیط بازی سایپربانک 2077 نام و اسامی مخصوص به خود را داشته و از ویژگی های خاصی برخوردار است. به این ترتیب زمانی که بازیکنان یا همان شخصیت های بازی به هر یک از این فضاها وارد می شوند، تجربه خاص خود را از آن فضا خواهند داشت و این می تواند در محیط های مختلف، به شکلی با توجه به نیازها و پتانسیل های آن فضا، متفاوت باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *