اخبار

بازی Ghost of Tsushima برنده مخاطبان شد

بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima توانست جایزه مخاطبات در مراسم گیم اواردز را به دست بیاورد. این جایزه که Player’s Voice Awards نام دارد، به وسیله مخاطبان دنبال شده و جایزه آن به بازی می رسد که از نظر مخاطبان شرایط لازم را احراز کرده است.

این بازی پیشتر توانسته بود رکورد فروش سریع را برای خود ثبت کرده و در زمان عرضه بیشترین فروش سریع را داشته باشد.

بازی Ghost of Tsushima

بازی Ghost of Tsushima متعلق به استودیوی ساکر پانچ توانست در این دوره مسابقات، جایزه مخاطبان را به دست بیاورد. جالب است بدانید که این جایزه به بازی هایی تعلق می گیرد که از سوی مخاطبان بالاترین رای را دریافت کرده باشند. لازم به ذکر است که اظهار نظر منتقدان در این نظرسنجی و مسابقه به اندازه 90 درصد در نتیجه برنده مسابقه اثرگذار بوده و رایی که طرفداران می دهند، تنها به میزان 10 درصد موثر خواهد بود. با این حساب اوضاع سخت به نظر می رسد و با در نظر گرفتن این موضوع باید گفت که بازی Ghost of Tsushima توانسته از یک نبرد بزرگ واقعی پیروز بیرون بیاید.

بازی Ghost of Tsushima

اما باید دید که در مسابقه پیش روی گیم اواردز 2020 که جمعه برگزار خواهد شد، این بازی در دسته بندی های اصلی چه امتیازی را به دست آورده و چه مقامی را کسب می کند. احتمالا با توجه به امتیاز به دست آورده باید منتظر موفقیت های دیگری برای این بازی باشیم، اما با این همه تا کسب نتایج دقیق، نمی توان قضاوت درستی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *