اخبار

حذف سایبرپانک 2077 از پلی استیشن استور سونی

حذف سایبرپانک 2077

سرانجام با مشکلات گسترده ای که در خصوص بازی Cyberpunk 2077 پشت سر گذاشته و اخبار گوناگونی در خصوص آن منتشر شد، اکنون با خبر حذف سایبرپانک 2077 روبرو هستیم. به این شکل این بازی از فروشگاه پلی استیشن حذف شده و گیمرها و بازیکنان نیز می توانند خیلی زود بازی خریداری شده را مرجوع نمایند.

شاید به نظر برسد که این کمترین کاری بوده که سونی و به نوغی قابل توجه تر سازندگان بازی می توانستند در مقابل ضعف های این بازی انجام داده و حتی باید زودتر از این چنین عکس العملی از خود نشان می دادند. اما از سویی دیگر نیز می توان گفت که باید امکان بازگشت بازی و پرداخت وجه دریافتی از گیمرها و کاربران را ستود و این امکان نیز وجود داشت که کمپانی سازنده یا سونی، دارندگان بازی را دعوت به صبوری کرده و تا زمان ارائه آپدیت های لازم، بازی را همچنان در اختیار آن ها نگه می داشت.

حذف سایبرپانک 2077

این دقیقا چیزی بود که انتظارش را داشتیم و با توجه به مشکلات فنی این بازی، باید چنین اتفاقی می افتاد تا زمان برطرف شدن مشکلات Cyberpunk 2077 مجدد ارائه آن شکل بگیرد.

در پی اعلام حذف سایبرپانک 2077 از فروشگاه پلی استیشن سونی، تمام آن دسته از کاربرانی که نسخه دیجیتالی این بازی را خریداری کرده بودند، می توانند بازی را پس داده و وجه پرداختی خود را دریافت کنند. برای پس دادن بازی باید هر یک از کاربران به صفحه و حساب کاربری خود وارد شده و طی انجام مراحل لازم، بازی را عودت دهند. در صورتی که مشکلی در این فرآیند وجود داشته باشد، سونی اعلام کرده است که کاربران مجدد به صفحه وارد شده و تلاش دوباره داشته باشند.

برای عودت بازی، به اینجا مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *