اخبار

پشیمانی خریداران از مشکلات سایبرپانک 2077 برای کنسول های PS4 و PS5

مشکلات سایبرپانک 2077

مشکلات سایبرپانک باعث شده است که خریداران سایبرپانک 2077 که این بازی را برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 تهیه کرده بودند، به طور نسبی از خرید آن پشیمان باشند. اما خوشبختانه این امکان برای آن عده از دنبال کنندگان و خریداران بازی که سایبرپانک 2077 را از سونی خریداری کرده بودند، وجود دارد که بازی را مرجوع کرده و پول خود را پس بگیرند.

مشکلات سایبرپانک 2077

البته بدیهی است که کمپانی سازنده، سی دی پراجکت رد، نسبت به رفع این مشکلات اقدام خواهد کرد و می توان انتظار داشت که در مدت زمانی نه چندان طولانی، یکی پس از دیگری مشکلات فعلی این بازی مرتفع شود. اما به نظر می رسد که عده قابل توجهی از خریداران بازی، چندان مایل به منتظر ماندن بابت رفع مشکلات بازی نبوده و ترجیح می دهند خیلی زود، پول خود را پس گرفته و پس از رفع مشکلات بازی به وسیله کمپانی سازنده و رساندن آن به استانداردهای مطلوب، دوباره نسبت به خریداری آن اقدام کنند.

مشکلات سایبرپانک 2077

این سیاست جالب و البته قابل تحسینی از سوی کمپانی سونی است که هر گاه گیمرها به صورت گروهی و در عده قابل توجهی نسبت به یک بازی نارضایتی دارند، نسبت به پس گرفتن بازی و بازپس دادن پول خریداران آن اقدام کند. البته این طور نبوده که همیشه سونی دستورالعمل یکسان و مشخصی در این خصوص داشته و اتفاقا گیمرها و دنبال کنندگان آن، بارها و بارها در فضای مجازی نسبت به این موضوع، موضع گیری داشته اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *