اخبار

توضیحات سیگیت بابت کارت‌ حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس

کارت‌ حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس

کمپانی سیگیت در خصوص کارت حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس و قابلیت How Swap آن ارائه کرده است. با اعلام قیمت کنسول جدید سونی یعنی پلی استیشن 5 و نیز از مایکروسافت ایکس باکس سری ایکس؛ رفته رفته قیمت مربوط به سخت افزارهای جانبی این محصولات نیز ارائه شده است.

کارت‌ حافظه جانبی ایکس باکس سری ایکس

یکی از این سخت افزارهای جانبی، حافظه جانبی ایکس باکس نسل جدید است که قیمت 219.99 دلار برای آن اعلام شده است. در پی این ارائه قیمت، از سوی شرکت سازنده یعنی کمپانی سیگیت، در خصوص این حافظه SSD، توضیحاتی ارائه شده است که در ادامه آن ها را دنبال می کنیم.

طبق اعلام سیگیت، ساختار این حافظه جانبی، کاملا با SSD هایی که در کنسول های مایکروسافت پیش از این قرار داشت، مشابه است و تفاوتی در این زمینه نداریم. به این ترتیب با نصب کردن بازی های خود روی این کارت حافظه، می توانید از سرعت بارگزاری بالا بهره مند شده و ویژگی هایی چون Quick Resume را نیز برای ورود به بازی های داشته باشید.

برای به کار بردن و استفاده از این کارت های حافظه سیگیت نیز روال بی نهایت ساده ای پیش رو خواهید داشت و تنها باید کارت حافظه را در کنسول وارد نمایید، سپس این کارت حافظه قابل استفاده خواهد بود.

اما ببینیم ویژگی Hot Swap در این کارت های حافظه چیست؟

این ویژگی در واقع قابلیتی است که کمک می کند برای خارج ساختن یا وارد کردن کارت حافظه به کنسول بازی، نیازی به خاموش کردن آن نباشد. به این شکل شما می توانید در حالی که دستگاه روشن است، کارت حافظه را به آن وارد کرده یا از آن خارج نمایید.

به علاوه لازم به ذکر است که این کارت حافظه SSD با ابعاد کوچک خود دارای این قابلیت هستند که می توان از آن ها روی هر کنسولی استفاده کرده و به کنسول ایکس باکس مایکروسافت محدود نمی شوند. چنین چیزی باعث می شود تا کارایی و کاربری این کار حافظه های جدید سیگیت به مراتب بیشتر بوده و با خریداری کردن آن ها، همیشه امکان این محصول را روی کنسول های بازی مختلف را داشته باشید. به این شکل اگر در موقعیتی قرار بگیرید که به یک کنسول بازی متفاوت دسترسی پیدا کنید، همچنان می توانید از بازی های ذخیره شده خود روی این کارت حافظه سیگیت بهره مند بوده و روی کنسول های بازی که از آن بازی های پشتیبانی می کنند، استفاده کرده و لذت ببرید.

منبع: dualshockers

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *