مقاله

آنتی ویروس اندروید؛ لیست بهترین برنامه‌ها برای محافظت از موبایل!

آنتی ویروس اندروید

همه گوشی‌های اندروید به آنتی‌ ویروس‌ها نیاز دارند. وجود آنتی ویروس اندروید سبب در امان ماندن آن از انواع ویروس و خطرات سایبری می‌شود. فایل‌های خطرناک فراوانی در بسیاری از پلتفرم‌ها است که با نصب آن‌ها به گوشی آسیب جدی وارد می‌شود. در همین حین نیاز به برنامه‌ای دارید تا به شما هشدار و یا ویروس‌ها را از موبایلتان پاک کند.

آنتی ویروس‌ها می‌توانند بهترین گزینه برای شما باشند. ما در این مقاله بهترین آنتی ویروس‌های اندروید برای رهایی از مشکلات فایل‌های مخرب را برای شما لیست می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید گوشی خود را از دست ویروس‌های خطرناک نجات دهید؛ تا آخر مقاله آنتی ویروس اندروید؛ با پارس کنسول بمانید.

آنتی ویروس Bitdefender Mobile Security؛ انتی ویروس قوی برای گوشی اندروید!

آنتی ویروس Bitdefender Mobile Security یکی از بهترین گزینه‌ها برای گوشی اندروید است. Bitdefender یکی از شرکت‌های بزرگ در زمینه آنتی ویروس است. این ورژن از محصول شرکت Bitdefender موفق به دریافت امتیاز 4.2 از 5 از پلتفرم گوگل پلی شده است. با نصب Bitdefender Mobile Security، سریع از اطلاعات موبایلتان محافظت می‌شود و اصلا انرژی زیادی در موبایلتان مصرف نمی‌کند.

Bitdefender Mobile Security امکانات جذابی دارد که کاربران را شگفت زده می‌کند. یکی از ویژگی‌های مهم برنامه آنتی ویروس شناسایی تمام ویروس‌ها و بدافزارها است. همچنین دارای سیستم ضد سرقت و ویژگی‌های جذاب دیگر است. Bitdefender Mobile Security را می‌توانید به‌صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید.

لازم به ذکر است که علاوه بر آشنایی با آنتی ویروس اندروید، می‌توانید برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی fc24 به پارس کنسول مراجعه کنید.

آنتی ویروس mobo Security antivirusآنتی ویروس mobo Security antivirus؛ آنتی ویروس فوق العاده قوی برای اندروید!

mobo Security antivirus از آنتی ویروس‌های قوی برای گوشی‌های اندروید است. در واقع به عنوان یک بهینه ‌ساز خوب برای باتری گوشی شما کار می‌کند. mobo Security antivirus بیش از 5 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده است. همچنین نمره گوگل پلی 4.7 از 5 را دریافت کرده است. چرا که یک پکیج کامل برای خلاص شدن از ویروس‌های موبایل شناخته و به‌صورت رایگان از گوگل پلی قرار گرفته است.

mobo Security antivirus قابلیت شناسایی فایل‌های مشکوک و ناشناس را دارد. همچنین خنک‌کننده‌ای برای موبایلتان است تا از گرمای بیش‌ از حد آن جلوگیری کند. از طریق موبو سکیوریتی آنتی ویروس، می‌توانید برای تمام اپلیکیشن‌های موبایلتان قفل بگذارید و از اطلاعات آن محافظت کنید. همچنین دارای اسکن قدرتمندی است که ویروس‌ها را در سریع‌ترین زمان ممکن پیدا و نابود می‌کند.

شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره آنتی ویروس اندروید، برای خرید اکانت‌های قانونی از جمله اکانت قانونی Marvel’s Spider-Man 2 به پارس کنسول مراجعه کنید.

آنتی ویروس Kaspersky Mobile Antivirus؛ آنتی ویروس قوی اندروید با ویژگی‌های جذاب!

Kaspersky Mobile Antivirus یکی دیگر از آنتی ویروس‌های پرطرفدار است. این آنتی ویروس توسط شرکت معروف Kaspersky معرفی شده است.  آنتی ویروس کاسپرسکی، به‌صورت رایگان است؛ اما برای استفاده از ویژگی‌های بیشتر آن می‌توانید 15 دلار بپردازید. همچنین برنامه کاملی است که می‌تواند در کمترین زمان ممکن بهترین عملکرد را داشته باشد.

Kaspersky Mobile Antivirus قابلیت‌های زیادی مثل محافظت از گوشی در برابر خطرات امنیتی و سایت‌های مخرب را دارد. همچنین برنامه‌های جاسوسی را شناسایی و آن‌ها را گزارش می‌دهد. با آنتی ویروس کاسپرسکی به‌راحتی می‌توانید جزئیات تمام فایل‌ها و برنامه‌های خود را بررسی کنید. نمره گوگل پلی Kaspersky Mobile Antivirus، 4.8 از 5 است.

لازم به بیان است که برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی مورتال کمبت 1 می‌توانید به سایت رسمی پارس کنسول سر بزنید.

آنتی ویروس AVG AntiVirus؛ سریع‌ترین آنتی ویروس اندروید!

AVG AntiVirus یکی از سریع‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید که توسط شرکت AVG معرفی شده است. همچنین کاربردهای فراوانی دارد و در سریع‌ترین زمان ممکن ویروس‌های گوشی را از بین می‌برد. نمره گوگل پلی برنامه AVG AntiVirus، 4.6 از 5 است و می‌توانید آن را به‌صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید. همچنین آنتی ویروس ای وی جی، بیش از 500 میلیون‌بار توسط کاربران بارگذاری شده است.

AVG AntiVirus در زمان دزدیده شدن موبایلتان، این امکان را به شما می‌دهد تا همه اطلاعات موبایل را پاک کنید. همچنین می‌توانید از روی نقشه، گوشی دزدیده شده خود را به‌راحتی پیدا کنید. شما می‌توانید برای پاک شدن ویروس‌های موبایلتان در بازه‌های زمانی برنامه‌ریزی کنید و در زمانی مشخص، AVG AntiVirus گوشی شما را پاک می‌کند. همچنین از آنتی ویروس ای وی جی، می‌توان به‌عنوان بهترین آنتی ویروس برای محافظت از حریم خصوصی یاد کرد.

آنتی ویروس Norton Mobile Securityآنتی ویروس Norton Mobile Security؛ نصب ویروس کشی گوشی!

Norton Mobile Security یکی از امنیتی‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید است. همچنین دیگر نگران حملات سایبری و هکرها نباشید. Norton Mobile Security بیش از 50 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده است. همچنین امتیاز گوگل پلی آن 4.7 از 5 است. آنتی ویروس نورتون امکان حذف تمام برنامه‌های ویروسی در سریع‌ترین زمان ممکن را به شما می‌دهد.

Norton Mobile Security سرعت گوشی شما را بالا می‌برد و فایل‌های شما را یکپارچه می‌کند. همچنین به عنوان نگهبانی برای گوشی شما عمل می‌کند. در هنگام ورود به سایت‌های مخرب، خطر را به شما در سریع‌ترین زمان ممکن گزارش می‌دهد. هر چند وقت یکبار آپدیتی برای بهبود برنامه معرفی می‌شود و عملکردی بهتری برای گوشی شما ایجاد می‌کند. آنتی ویروس نورتون را می‌توانید به‌صورت رایگان از گوگل پلی دانلود کنید.

آنتی ویروس Lookout Security & Antivirus؛ امن‌ترین آنتی ویروس برای گوشی اندروید!

Lookout Security & Antivirus یکی از امن‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید است. همچنین بیش از 100 میلیون‌بار توسط کاربران دانلود شده است. Lookout Security & Antivirus یکی از بهترین آنتی ویروس‌ها برای اسمارت‌فون‌های اندروید که به‌صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. همچنین نمره گوگل پلی برنامه  آن 4.7 از 5 است. شما می‌توانید با وجود آنتی ویروس لوک اوت، به هر سایتی که می‌خواهید مراجعه کنید.

از طریق Lookout Security & Antivirus می‌توانید گوشی خود را ضد سرقت کنید. با آنتی ویروس لوک اوت دیگر نگران حریم خصوصی خود نباشید. همچنین به‌راحتی می‌توانید از فایل‌ و تماس‌هایتان بکاپ بگیرید. حجم برنامهLookout Security & Antivirus، 17 مگابایت است و بسیار حجم کسی دارد.

بهترین آنتی ویروس اندروید را در پارس کنسول دنبال کنید!

ما در این مقاله به بررسی آنتی ویروس اندروید پرداختیم. همچنین انواع آنتی ویروس‌ اندروید اعم ازLookout Security & Antivirus، AVG AntiVirus، Kaspersky Mobile Antivirus، Bitdefender Mobile Security و غیره را برای شما لیست کردیم. این را در نظر بگیرید که هر گوشی نیاز به بهترین آنتی ویروس دارد. با بهترین آنتی ویروس اندروید، امنیت گوشی خود را تضمین کنید.

آشنایی با بهترین آنتی ویروس‌های اندروید در پارس کنسول را از دست ندهید. پارس کنسول  مرجعی معتبر و رسمی در حوزه گیم برای خرید خرید گیفت کارت، اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید دیدگاه خود در رابطه با بهترین آنتی ویروس اندروید را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید بهترین آنتی ویروسی که استفاده می‌کنید را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسوب معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه ما ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

آنتی ‌ویروس چیست و چه وظیفه‌ای دارد؟

آنتی ویروس اپلیکیشنی است که از گوشی شما در برابر فایل، برنامه و سایت‌های مخرب محافظت می‌کند. همچنین بهترین آنتی ویروس در سریع‌ترین زمان ممکن ویروس گوشی شما را پاک می‌کند.

بهترین آنتی ویروس‌‌های اندروید کدام است؟

Bitdefender Mobile Security، Lookout Security & Antivirus، Norton Mobile Security، AVG AntiVirus، Kaspersky Mobile Antivirus و غیره از بهترین آنتی ویروس‌های اندروید است.

سریع‌‌ترین آنتی ویروس اندروید چیست؟

AVG AntiVirus یکی از سریع‌ترین آنتی ویروس‌های اندروید است که بیش از 500 میلیون کاربر آن را دانلود کرده‌اند.

امن‌ترین آنتی ویروس اندروید چیست؟

Lookout Security & Antivirus یکی از امن‌ترین آنتی ویروس اندروید که نمره گوگل پلی این اپلیکیشن 4.7 از 5 است.

شرکت‌های معروف سازنده آنتی ویروس کدام است؟

Bitdefender، Kaspersky و AVG از بهترین شرکت‌های سازنده آنتی ویروس برای گوشی‌های اندروید است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *