مقاله

ساخت اپل آیدی؛ سریع‌ترین راهکارها کدام است؟

ساخت اپل آیدی

داشتن اپل آیدی به تازگی یکی از اجبارات دارندگان آیفون است. برای اینکه بتوانید به بیشتر اپ‌های گوشی آیفون دسترسی پیدا کنید؛ باید اپل آیدی برای گوشی خود بسازید. با اپل آیدی به‌راحتی به تمام برنامه‌های گوشی دسترسی دارید و محدودیتی جلو روی شما نیست. بسیاری از کاربران آیفون برای ساخت اپل آیدی، هزینه‌ای به فروشندگان موبایل می‌پردازند. اما بدون هیچ هزینه‌ای با راهکارهای مفید می‌توانید خودتان اپل آیدی بسازید.

 ساخت اپل آیدی بسیار راحت است و با مراجعه به بهترین منبع آن را می‌آموزید. ما در این مقاله بهترین راهکارها برای ساخت اپل آیدی را به شما معرفی می‌کنیم. پس اگر نمی‌خواهید هزینه‌ای بپردازید و دسترسی راحت به تمام برنامه‌ها داشته باشید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

آشنایی کامل با اپل آیدی؛ اپل آیدی چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

اپل آیدی یک حساب کاربری رسمی برای دستگاه‌های اپل که با استفاده از آن‌ها می‌‌توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید. ساخت اپلی آیدی در دستگاه‌های اپل اجباری است و شما می‌توانید به‌صورت رایگان آن را راه‌اندازی کنید. با استفاده از این حساب کاربری، اپل شما را شناسایی می‌کند و حتی با استفاده از اپل آیدی گوشی شما را در هنگام سرقت ردیابی می‌کند.

 بسیاری از برنامه‌های اپل مانند App Store، iMessage، Apple Music و غیره نیاز به اپل آیدی دارند. در هنگام ورود به هر یک از این برنامه‌ها، باید رمز اپل آیدی خود را وارد تا بتوانید از آن استفاده کنید. تمام دستگاه‌های شرکت اپل از جمله گوشی‌های آیفون، آی‌مک، مک‌بوک، اپل واچ و غیره به اپل آیدی نیاز دارند.

 همچنین از طریق اپل آیدی می‌توانید چند دستگاه را با یکدیگر همگام‌سازی کنید. اپل آیدی هویت دستگاه اپل شما است و با استفاده از آن، سیستم یکپارچه‌ای از برنامه‌ها را به شما اهدا می‌کند. در واقع دستگاه‌های ساخته شده توسط اپل، بدون اپل آیدی هیچ ارزشی ندارند و نمی‌توانید از امکانات آن بهره‌مند شوید.

شما می‌توانید در کنار آشنایی و نحوه ساخت اپل آیدی، برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی اف سی 24 به سایت پارس کنسول مراجعه کنید.

نکات مهم ساخت اپل آیدیبرای ساخت اپل آیدی به چه چیزهایی احتیاج داریم؟

قبل از ساخت اپل آیدی باید به نکات بسیاری توجه کنید. اگر قبل از ساخت اپل آیدی به این موارد دقت کنید؛ به‌راحتی می‌توانید اپل آیدی خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بسازید. اول از همه شما به یک شماره تماس نیاز دارید. از آنجایی که ایران تحریم است نمی‌توانید از شماره تماس ایرانی استفاده کنید. پس باید حتما شماره تماس مجازی برای خود تهیه کنید.

بسیاری از سایت‌ها، شماره‌های مجازی را برای شما لیست کرده‌اند و به‌راحتی به‌صورت رایگان و پولی آن‌ها را تهیه ‌می‌کنید. محل سکونت و کد پستی نیز دومین مورد برای ساخت یک اپل آیدی است. به‌دلیل تحریم کشورمان، نمی‌توانید آدرس و کد پستی ایران را وارد کنید. شما می‌توانید از طریق سایت‌های مختلف برای خود آدرس و کد پستی جعلی بسازید.

در آخر باید از یک ایمیل معتبر استفاده تا در سریع‌ترین زمان ممکن اپل آیدی خود را راه‌اندازی کنید. به هیچ‌عنوان از ایمیل‌های موقت برای ساخت اپل آیدی استفاده نکنید. در واقع باید ایمیلتان معتبر و اصلی باشد تا در زمان‌های حساس بتوانید از آن استفاده کنید. حتما این موارد را قبل از ساخت اپل آیدی در نظر داشته باشید.

لازم به ذکر است که کاربران می‌توانند علاوه بر ساخت اپل آیدی؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی ماورل اسپایدر من 2 به پارس کنسول سر بزنند.

سایت ساخت اپل آیدی؛ چگونه از طریق سایت اپل آیدی بسازیم؟

حال نوبت به نحوه ساخت اپل آیدی می‌رسد. بهترین روش برای ساخت سریع اپل آیدی، مراجعه به سایت رسمی اپل آیدی است. در ادامه روش مرحله به مرحله برای ساخت اپل آیدی به‌وسیله سایت رسمی را به شما معرفی می‌کنیم:

 • وارد سایت رسمی اپل آیدی شوید و در قسمت بالا Create Your Apple ID را بزنید.
 • در مرحله اول باید نام و نام خانوادگی را وارد کنید. سپس کشوری که شماره مجازی برای آن تهیه کردید را وارد می‌کنید. در فیلد آخر تاریخ تولد خود را وارد می‌کنید.
 • در بخش بعدی باید آدرس ایمیل خود را همراه با رمز عبور دلخواه وارد کنید.
 • در این بخش باید پیش شماره خود را انتخاب کنید. می‌توانید از پیش شماره کشوری دیگر استفاده کنید. بعد از آن می‌توانید نحوه تاییدیه شماره تماس را از طریق پیامک و زنگ مشخص کنید.
 • در بخش بعدی با تبلیغات اپل روبه‌رو می‌شوید. اگر مایل به دریافت تبلیغات اپل نیستید می‌توانید تیک آبی گزینه‌ها را بردارید.
 • بعد از وارد کردن کد امنیتی، کد دیگری به ایمیل شما ارسال می‌شود و باید آن را وارد کنید.
 • در مرحله آخر با پیامی که به شماره شما ارسال می‌شود شماره خود را تایید می‌کنید.

با این روش‌های به‌راحتی می‌توانید اپل آیدی خود را بسازید. حتما مراحل را کامل انجام دهید تا در ساخت اپل آیدی مشکلی پیش نیاید.

شما می‌توانید علاوه بر یادگیری روش ساخت اپل آیدی، برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی مورتال کمبت 1 به سایت پارس کنسول مراجعه کنید.

ساخت اپل ایدی بدون شمارهساخت اپل ایدی بدون شماره؛ سریع‌ترین روش برای ساخت اپل آیدی!

بدون استفاده از شماره تماس به‌راحتی می‌توانید اپل آیدی بسازید. این روش بسیار کاربردی است و شما را راهنمایی می‌کند. در ادامه با ما همراه باشید تا ساخت اپل آیدی، بدون نیاز به شماره را برای شما شرح دهیم:

 • به قسمت تنظیمات بروید و گزینه Sign in to your iPhone را بزنید.
 • در مرحله بعد ?Don’t have an Apple ID or forgot it را بزنید و گزینه Create Apple ID را انتخاب کنید.
 • در بخش بعدی نام، نام و خانوادگی و تاریخ تولد را وارد کنید.
 • ایمیل خود را به همراه رمز عبور وارد کنید. رمز عبور باید 8 عدد و حروف بزرگ و کوچک باشد.
 • در بخش بعدی باید شماره‌ تماسی وارد کنید. به‌راحتی می‌توانید از سایت‌های مختلف شماره را بردارید. فقط شماره را جایی یادداشت کنید که ممکن است در آینده به آن نیاز پیدا کنید.
 • در این بخش باید گزینه ?Didn’t get a verification code را انتخاب کنید و سپس Verify Later را بزنید.
 • در ادامه قوانین را قبول کنید و شکیبایی کنید تا اپل آیدی شما ساخته شود.
 • پس از ساخته شدن اپل آیدی، برای فعال‌سازی آن بر روی گزینه Verify Email Address کلیک کنید.
 • در مرحله آخر بر روی Send Code بزنید و در ایملیتان آن را تایید کنید.

با این روش بدون نیاز به شماره تماس می‌توانید اپل آیدی را بسازید. این روش‌ها را مرحله به مرحله انجام دهید تا سریع نتیجه بگیرید.

آموزش ساخت اپل آیدی را در پارس کنسول دنبال کنید!

در این مقاله به بررسی ساخت اپل آیدی پرداختیم. همچنین دو روش مراجعه به سایت و بدون شماره تماس را برای ساخت اپل آیدی بیان کردیم. حتما این دو روش را مرحله به مرحله انجام دهید تا در سریع‌ترین زمان ممکن اپل آیدی را بسازید. با این روش‌ها به‌راحتی می‌توانید اپل آیدی را بسازید و به قابلیت‌های دستگاه‌های اپل دسترسی پیدا کنید.

آموزش ساخت اپل آیدی را در پارس کنسول بخوانید. پارس کنسول بزرگ‌ترین سایت رسمی در حوزه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ، خرید گیفت کارت و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظرات خود در رابطه با ساخت اپل آیدی را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید پیشنهادات خود در رابطه با ساخت اپل آیدی را برای دیگر مخاطبان پارس کنسول بیان کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه ما ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

اپل آیدی چیست؟

اپل آیدی یک حساب کاربری رسمی برای دستگاه‌های اپل که با استفاده از آن‌ها می‌‌توانید از تمام امکانات آن استفاده کنید.

اپل آیدی چه ویژگی‌هایی دارد؟

از طریق اپل آیدی می‌توانید به برنامه‌های App Store، iMessage، Apple Music دسترسی پیدا و از قابلیت‌های برنامه‌های اپل استفاده کنید.

قبل از ساخت اپل آیدی باید به چه چیزهایی توجه کرد؟

باید قبل از ساخت اپل آیدی به شماره تماس مجازی، آدرس و کد پستی کشور دیگر و اکانت ایمیل توجه کنید.

برای ساخت اپل آیدی باید به کجا مراجعه کنیم؟

شما می‌توانید از دو روش سایت اپل آیدی و یا تنظیمات گوشی به ساخت اپل آیدی بپردازید.

برای ساخت اپل آیدی باید از چه شماره‌ای استفاده کنیم؟

برای ساخت اپل آیدی در ایران باید از شماره مجازی استفاده کنید چون کشورمان در لیست کشورهای تحریم است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *