مقاله

پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری؛ روش‌های مختلف را بیاموزید!

پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری

روش‌های فراوانی برای پیگیری مرسوله پستی بدون نیاز به مراجعه به اداره پست وجود دارد. ممکن است شما به‌صورت اتفاقی کد رهگیری مرسوله را فراموش کنید. این امر بسیار در میان مردم اتفاق می‌افتد و به‌دنبال روشی دیگر برای پیگیری مرسوله پستی خود می‌گردند. به‌دلیل مشغله‌های زیاد مراجعه به اداره پست بسیار آزاردهنده و ممکن است شما را معطل ‌کند. پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری بسیار راحت است و کاربران بدون هیچ محدودیت و مشکلی می‌توانند آن را بیاموزند.

حال شما می‌توانید از طریق منبعی معتبر در سریع‌ترین زمان ممکن با روش‌های مختلف مرسوله پستی خود را پیگیری کنید. ما در این مقاله سریع‌ترین روش‌ها برای پیگیری مرسوله پستی را برای شما بیان می‌کنیم. پس اگر می‌خواهید از محصول خود اطلاع یابید و زمان رسیدن آن را بدانید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

پیگیری مرسوله پستی با کد ملی؛ یکی از بهترین روش‌ها برای پیگیری محصول!

یکی از بهترین روش‌ها برای پیگیری محصول، استفاده از کد ملی است. با استفاده از کد ملی به‌راحتی می‌توانید از محصول خود بدون نیاز به کد رهگیری مطلع شوید. این روش بسیار راحت است و کاربران با یک‌مرتبه آموزش می‌توانند آن را بیاموزند. اگر محصول شما نیاز به مدارک هویتی داشته باشد، به‌راحتی می‌توان از طریق کد ملی برای پیگیری آن اقدام کرد. در ادامه روش پیگیری مرسوله پستی از طریق کد ملی را برای شما بیان می‌کنیم:

 • در اولین مرحله به سایت post.ir مراجعه کنید.
 • در این قسمت نوع سند خود را برگزینید.
 • در این قسمت اطلاعاتی اعم از کد ملی و شماره پرونده را تکمیل کنید.
 • در مرحله آخر گزینه جست‌وجو را بزنید.

با این روش به‌راحتی می‌توانید از طریق کد ملی مرسوله پستی خود را پیگیری کنید. استفاده از کد ملی یکی از روش‌های مفید برای پیگیری مرسوله پستی است. مرحل را با دقت انجام دهید تا در روند آن به مشکلی برنخورید.

شما می‌توانید علاوه بر پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی اساسینز کرید به پارس کنسول سری بزنید.

پیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل و پیامکپیگیری مرسوله پستی با شماره موبایل و پیامک؛ روشی کاربردی برای پیگیری مرسوله!

شماره موبایل یکی از روش‌های کاربردی که معمولا برای پیگیری مرسوله پستی بسیار از آن استفاده می‌شود. این روش بسیار ساده‌ است و در سریع‌ترین زمان ممکن اطلاعات مرسوله پستی برای شما ارسال می‌شود. استفاده از پیامک در زمانی مناسب است که شما دسترسی به اینترنت ندارید.

در اولین مرحله باید کد مرسوله را به شماره ۲۰۰۰۴۴۱ ارسال کنید. در آخر کمی صبر کنید تا اطلاعات کامل مرسوله پستی برای شما ارسال شود. از طریق پیامک می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه خود برسید. همچنین پیامک از طریق اداره پست برای شما ارسال می‌شود و تاریخ دقیق ارسال مرسوله را به شما اطلاع می‌دهد.

شما می‌توانید در کنار آموزش پیگیری کد مرسوله پستی، برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی Marvel’s Spider-Man 2 به پارس کنسول مراجعه کنید.

پیگیری مرسوله پستی با USSD؛ پیگیری کد مرسوله با بهترین راهکار!

USSD یکی از روش‌های دیگر که می‌توان از آن برای پیگیری مرسوله پستی استفاده کرد. این روش بسیار اصولی و پرکاربرد است که با استفاده از آن می‌توان مرسوله پست خود را پیگیری کنید. با استفاده از این روش دیگر نگران فراموش کردن کد رهگیری مرسوله پستی خود نباشید. در ادامه روش مرحله به مرحله برای پیگیری مرسوله پستی با استفاده USSD را برای شما شرح می‌دهیم:

 • در اولین مرحله #110* را شماره‌گیری کنید.
 • حال در این مرحله باید گزینه پلیس +10 را انتخاب کنید.
 • در این مرحله باید وضعیت مدارک را انتخاب کنید.
 • در آخر با وارد کردن مشخصات خود از اطلاعات مرسوله پستی باخبر می‌شوید.

با این روش نیز می‌توانید در کمترین زمان ممکن از مرسوله پستی خود باخبر شوید. حتما مدارک خود را به‌درستی وارد کنید و مراحل را پشت سر هم انجام دهید. حال شما دیگر به‌‎راحتی می‌توانید از مرسوله پستی خود اطلاع یابید.

لازم به ذکر است که شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری؛ برای خرید انواع اکانت قانونی پلی استیشن به وبسایت پارس کنسول مراجعه کنید.پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری

پیگیری مرسوله پستی با کد رهگیری؛ روش مرحله به مرحله برای پیگیری از مرسوله پستی!

شما می‌توانید به‌وسیله کد رهگیری و بارکد به‌راحتی مرسوله خود را پیگیری کنید. این روس حتما به اینترنت نیاز دارد و به‌صورت آفلاین نمی‌توانید آن را انجام دهید. همچنین پیگیری مرسوله همراه با کد رهگیری با سریع‌ترین راهکار انجام می‌شود. در ادامه روش‌های مرحله به مرحله برای پیگیری مرسوله همرلاه با کد رهگیری را برای شما بیان می‌کنیم:

 • اول از هر چیزی وارد سایت post.ir شوید.
 • در صفحه بارگذاری شده شماره بارکد پستی و یا کد رهگیری را وارد کنید.
 • پس از تایید کد رهگیری، صفحه جدیدی بارگذاری می‌شود و شما می‌توانید اطلاعات مرسوله را ببنید.
 • شما می‌توانید از موقعیت مرسوله، زمان ارسال آن، هویت نامه‌رسان و غیره در صفحه جدید باخبر شوید.

حتما کد رهگیری را با دقت وارد کنید تا در انجام فعالیت خود با مشکل روبه‌رو نشوید. این روش بسیار آسان است و شما می‌توانید در کمترین زمان ممکن از شرایط مرسوله خود اطلاع یابید. اگر از فروشگاه اینترنتی محصولی خریداری کردید؛ حتما کد رهگیری یا بارکد را از او دریافت کنید.

پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری را در پارس کنسول دنبال کنید!

در این مقاله به بررسی پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری پرداختیم. همچنین روش‌هایی از جمله شماره تلفن، پیامک، USSD، کد ملی و غیره برای پیگیری مرسوله پستی را برای شما بیان کردیم. با این روش‌ها به‌راحتی می‌توانید از وضعیت مرسوله پستی خود اطلاع یابید. پیگیری از مرسوله پستی بدون کد رهگیری، را می‌توان در کمترین زمان ممکن بیاموزید. حتما قبل از سفارش محصول، کد رهگیری آن را در جایی یادداشت، تا دیگر نیازی به پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری نباشید.

پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری را در پارس کنسول بخوانید. پارس کنسول بزرگ‌ترین سایت رسمی در حوضه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ، خرید گیفت کارت و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید دیدگاه خود در رابطه با پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید روش‌های دیگر پیگیری مرسوله پستی بدون کد رهگیری را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

کد مرسوله پستی چیست؟

کد مرسوله توسط شرکت پست به مشتری‌های خود اختصاص یافته تا بتوانند از وضعیت محصول و مرسوله خود آگاه شوند.

بهترین روش‌ها برای پیگیری مرسوله بدون نیاز به کد رهگیری چیست؟

شما می‌توانید از طریق کد ملی و USSD برای پیگیری از مرسوله خود در سریع‌ترین زمان ممکن اقدام کنید.

بهترین روش پیگیری مرسوله بدون نیاز به اینترنت چیست؟

شما می‌توانید کد مرسوله را به شماره ۲۰۰۰۴۴۱ ارسال تا بدون نیاز به اینترنت از وضعیت مرسوله باخبر شوید.

بهترین روش‌های پیگیری مرسوله با استفاده از کد رهگیری کدام است؟

شما می‌توانید از طریق پیامک و سایت newtracking.post.ir مرسوله را از طریق کد رهگیری پیگیری کنید.

برای پیگیری مرسوله از طریق کد ملی باید به چه سایتی وارد شویم؟

اگر می‌خواهید با استفاده از کد ملی مرسوله را پیگیری کنید؛ باید به سایت najatracking.post.ir سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *