اخبار

آیا بازی Cyberpunk 2077 تا سال 2021 به تعویق می افتد؟

آیا بازی Cyberpunk 2077 تا سال 2021 به تعویق می افتد؟

بازی Cyberpunk 2077 یکی از جنجالی ترین بازی هایی است که اخیرا اخبار زیادی در خصوص آن خوانده ایم و علاقه مندان دنیای گیم به تجربه کردن آن، برای به دست گرفتن بازی و حضور در فضای هیجان انگیز آن، لحظه شماری کرده اند. اما اخیرا شایعه ای در خصوص به تاخیر افتادن عرضه این بازی به گوش رسیده و در شبکه های مجازی دست به دست می شود، که احتمالا بازار و تنور این بازی را به مراتب داغ تر خواهد کرد.

اگر چه یک بار دیگر نیز زمان عرضه این بازی با تاخیر مواجه شده و از وعده قبلی جا به جا شد؛ اما آن تاخیر به دلیل بهینه سازی نسخه نسل هشتم سایبرپانک 2077 بود و در واقع کاربران آن قدرها نیز بابت آن آزرده خاطر نشدند. اما اگر این بار نیز موضوع تاخیر در عرضه بازی سایبرپانک 2077 واقعیت داشته باشد، احتمالا با گیمرهای عصبانی که خود را برای خرید اکانت قانونی آن آماده کرده بودند، مواجه خواهیم شد.

آیا بازی Cyberpunk 2077 تا سال 2021 به تعویق می افتد؟

اما ببینیم این شایعه که معلوم نیست راست یا دروغ باشد، از کجا شروع شد.

چند روز پیش، تیفانی تریدمور در حساب کاربری توئیتر خود نوشت:

چه اتفاقی می افتد اگر سایبرپانک 2077 به موقع عرضه نشده و دوباره ارائه آن با تاخیر روبرو شود؟ چه خواهد شد اگر این بازی تا سال 2021 میلادی عرضه نشده و وعده های قبلی در خصوص زمان عرضه آن، ملغی شود؟

اگر چه هنوز مشخص نیست که این شایعه حقیقت دارد یا کذب است، اما کسی که این اطلاعات را در شبکه توئیتر منتشر ساخته است؛ پیش از این نیز خبری در خصوص لغ شدن رویداد E3 2020 منتشر کرده و همین طور در خصوص بازی Half Life : Alyx اطلاعاتی داده بود که همگی در نهایت درست از آب درآمدند. با این حساب عجیب نیست که در این مورد نیز مطلب درستی را ابراز کرده باشد و احتمالا باید منتظر به وقوع پیوستن آن باشیم.

به این شکل برآورد می شود که این توئیت، به طور مستقیم موضوع تاخیر دوباره در عرضه سایبرپانک 2077 را اعلام کرده باشد و البته باید منتظر ماند و دید کمپانی سازنده یعنی سی دی پراجکت در این خصوص چه عکس العملی خواهد داشت.

منبع: Gamerevolution

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *