اخبار

عرضه Star Wars Jedi: Fallen Order در سرویس EA Play

Star Wars Jedi: Fallen Order

عرضه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order ظرف مدت 4 روز دیگر به سرویس EA Play انجام خواهد شد و علاقه مندان به بازی جنگ ستارگان که پیش از این نیز نسخه های قبلی را دنبال کرده بودند، می توانند این نسخه جدید را با اشتیاق تمام خود تجربه کنند. آن دسته از کاربرانی که دارای اشتراک EA Play هستند، به راحتی می توانند ظرف مدت 4 روز دیگر از تجربه بازی Star Wars Jedi: Fallen Order لذت ببرند. فضای هیجان انگیز و حال و هوای این بازی به حدی جذاب و سرگرم کننده است که احتمالا تا چندین روز سراغ اکانت قانونی بازی های دیگر نرفته و همچنان به تجربه این بازی از سری جنگ ستارگان مشغول خواهید بود.

Star Wars Jedi: Fallen Order

این بازی به تاریخ 10ام نوامبر یعنی 20ام آبان ماه، در سرویس های EA Play و نیز Xbox Game Pass Ultimate عرضه خواهد شد و آن دسته از گیمرهایی که برای سری جدید بازی جنگ ستارگان انتظار می کشیدند، می توانند از تجربه آن لذت ببرند. جالب است که عرضه این بازی در سرویس EA Play درست با عرضه کنسول های بازی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس همراه شده است. این دو کنسول بازی نیز در همان تاریخ 10ام نوامبر یعنی 20ام آبان ماه عرضه خواهند شد. به نظر نمی رسد که این همزمانی رویدادها کاملا اتفاقی باشد و احتمالا کمپانی الکترونیک آرتز برای عرضه بازی خود در این سرویس ویژه همراه با عرضه کنسول های بازی ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس برنامه ریزی قبلی داشته و سیاستی را دنبال کرده است.

همان طور که می دانید سرویس اشتراک ای ای پلی برای کنسول های بازی سونی و نیز مایکروسافت و کامپیوترهای پی سی ارائه شده است و بازی های کمپانی الکترونیک آرتز با عرضه روی این سرویس اشتراکی ویژه، برای گیمرها با پرداخت مبلغ اشتراک EA Play قابل بازی کردن و تجربه به سادگی بیشتری از خرید فیزیکی سی دی های بازی خواهند بود. به این ترتیب شما به عنوان یک کاربر که علاقه مند به دنبال کردن این بازی یا سایر بازی های مشابهی که گاه و بیگاه عرضه می شود، هستید؛ نیازی به خرید فیزیکی سی دی ها و مراقبت های رایج از آن ها را ندارید. کافی است که اشتراک سرویس EA Play را داشته و با پرداخت مبلغ آن، هر بازی که در این سرویس ارائه می شود را بازی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *