دسته‌بندی نشده

زیرنویس فارسی در یوتیوب؛ راهکارهای کاربردی را از دست ندهید!

زیرنویس فارسی در یوتیوب

پلتفرم یوتیوب از موفق‌ترین شبکه‌های اجتماعی آنلاین برای کاربران فضای مجازی است. پلتفرم یوتیوب در ایران فیلتر است اما یوتیوبرهای ایرانی از آن درآمدی کسب می‌کنند. با اینکه پلتفرم یوتیوب در ایران فیلتر است اما بسیاری از کاربران فضای مجازی برای یادگیری و تماشای ویدیوهای سرگرم‌کننده به آن مراجعه می‌کنند.

 تماشای ویدیوهای خارجی یوتیوب، برای کاربرانی که انگلیسی نیاموخته‌اند بسیار سخت است. حال با قابلیت جدید یوتیوب می‌توان ویدیوهای هر کشور را با زیرنویس فارسی تماشا کرد. ما در این مقاله پلتفرم یوتیوب را معرفی و راهکارهایی برای فعال کردن زیرنویس فارسی در یوتیوب را به شما می‌آموزیم. پس اگر می‌خواهید ویدیوهای کاربردی و سرگرم‌مننده خارجی را بازیرنویس فارسی ببنید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

آشنایی با پلتفرم یوتیوب؛ تاریخچه یوتیوب از گذشته تا به امروز!

یوتیوب یک پلتفرم شبکه اجتماعی آنلاین است که کاربران می‌توانند در آن به باگذاری، اشتراک‌گذاری و تماشای ویدیو بپردازند. پلتفرم یوتیوب به‌صورت رایگان است و کاربران  بدون هیچ محدودیتی در آن فعالیت می‌کنند. همچنین دومین وبگاه معتبر جهان است که می‌توان برترین پلتفرم در صنعت اینترنت خواند. یوتیوب در سال 2005 توسط چاد هرلی، استیو چن، و جاوید کریم ایجاد شده است.

 شرکت یوتیوب در سان برونو کالیفرنیا تاسیس و موفقیت‌های زیادی از گذشته تا به امروز داشته است. یوتیوب بیش از 2.5 میلیارد کاربر فعال به‌صورت ماهانه دارد که به‌دلیل فیلتر بودن آن در ایران، نمی‌توان آمار دقیقی از کاربران ایرانی در پلتفرم یوتیوب بیان کرد. 43 درصد از مردم ایالات متحده آمریکا، ویدیوهای خود را در یوتیوب بارگذاری می‌کنند.

شما می‌توانید در کنار آشنایی با یوتیوب و اجرای زیرنویس فارسی در یوتیوب، برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی FC 24 به پارس کنسول سر بزنید.

ویژگی‌های پلتفرم یوتیوبویژگی‌های پلتفرم یوتیوب؛ یوتیوب چه کاربردهایی دارد؟

یوتیوب آنقدر کاربرد دارد که می‌توانید استفاده‌های مختلفی از آن کنید. همچنین افراد زیادی از یوتیوب درآمدی کسب می‌کنند و با بالا رفتن بازدید‌هایشان، می‌توانند به محبوبیت فراوانی دست پیدا کنند. گروهی دیگر نیز از یوتیوب به عنوان پلتفرمی برای شنیدن موسیقی و دیدن ویدیوهای سرگرم‌کننده برای گذراندن اوقات فراغت خود استفاده می‌کنند. ما در ادامه ویژگی‌های کامل یوتیوب را برای شما بررسی می‌کنیم.

شما می‌توانید علاوه بر کسب اطلاعات درباره زیرنویس فارسی در یوتیوب؛ برای خرید اکانت‌های قانونی از جمله اکانت قانونی PAYDAY 3 به پارس کنسول مراجعه کنید.

دسترسی به انواع ویدیو با موضوعات متنوع؛ دسته‌بندی‌های ویدیوها در هر سبکی!

بیش از میلیون‌ها ویدیو با موضوعات مختلفی در یوتیوب قرار گرفته است. شما می‌توانید ویدیوهای آموزشی را در یوتیوب پیدا و درباره آن‌ها اطلاعاتی کسب کنید. در یوتیوب طیف گسترده‌ای از ویدیوها برای کاربران قرار گرفته تا تجربه مفید و اوقات دل‌نشینی برای خود بسازند. یوتیوبرهای زیادی نیز در هر موضوعات مختلفی فعالیت و به‌راحتی از این پلتفرم درآمدی کسب می‌کنند.

 شما می‌توانید ویدیوها را با موضوعاتی اعم از فوتبال، آموزشی، استریم بازی‌ها، ویدیوهای کمدی و غیره در یوتیوب پیدا کنید. همچنین یوتیوب، بهترین پلتفرم برای گیمرهای جهان است تا با استریم بازی‌ها به درآمدی دلخواه برسند. شما نیز می‌‌توانید با ویدیوهای آموزشی گیمرها، نحوه تجربه بازی‌های مختلف را بیاموزید.

با خرید اکانت قانونی Assassin’s Creed Mirage از سایت پارس کنسول می‌توانید بازی را در پلی‌استیشن خود تجربه و با استفاده از یوتیوب، استریم بازی را بارگذاری کنید.

حمایت از حق ناشر ویدیو در یوتیوب؛ بهترین ویژگی در پلتفرم یوتیوب!

یکی از ویژگی‌های خاص پلتفرم یوتیوب، حمایت از حق ناشر ویدیو است. یوتیوب دارای فضای امنی است که افراد سودجو نمی‌توانند از محتوای شما سواستفاده کنند. در واقع یوتیوب این اجازه برای زیر پا گذاشتن حق ناشر را به هیچ وجه نمی‌دهد. هنگامی که شخصی از محتوای شما کپی کند؛ یوتیوب با حذف آن ویدیو به او اخطار کپی‌رایت می‌دهد.

 این ویژگی به شما کمک می‌کند تا هر محتوایی که داخل صفحه خود بارگذاری می‌کنید؛ تحت انحصار خودتان باشد. قبل از اینکه محتوای خود را در یوتیوب بارگذاری کنید؛ آن محتوا توسط هوش مصنوعی بررسی می‌شود. بعد از بررسی دقیق ویدیو و اطمینان از رعایت قانون پلتفرم، ویدیو شما در سریع‌ترین زمان ممکن منتشر می‌شود. پس با این ویژگی دیگران نگران زیر پا گذاشتن حق شما توسط اشخاص دیگر نباشید.

سابسکرایب کردن صفحه یوتیوبرها؛ مطلع شدن از ویدیوهای آینده یوتیوبرها!

شما می‌توانید هر یک از صفحات اشخاصی که ویدیوهای مورد پسندتان را بارگذاری می‌کنند سابسکرایب یا دنبال کنید. با سابسکرایب کردن صفحات اشخاص؛ به تمام ویدیوهای او دسترسی پیدا می‌کنید. همچنین با زدن زنگوله کناری دکمه سابسکرایب، از ویدیوهای جدید آن شخص مطلع می‌شوید.

با این روش می‌توانید افرادی که محتوای مورد علاقه شما را بارگذاری می‌کنند؛ به راحتی پیدا کنید. همچنین یوتیوب با توجه به سابسکرایب شما، صفحات و ویدیوهای پیشنهادی خود را معرفی می‌کند. به عنوان مثال با سابسکرایب کردن صفحات استریمرها، بسیاری از محتوای ویدیوهای پیشنهادی یوتیوب برای شما استریم و معرفی بازی می‌شود. سابسکرایب یکی از بهترین ویژگی‌های یوتیوب است تا محتوای مورد علاقه خود را از دیگر محتواهای یوتیوب جدا کنید.

راهکاری برای اجرای زیرنویس فارسی در یوتیوبافزونه زیرنویس یوتیوب؛ چگونه زیرنویس فارسی یوتیوب را فعال کنیم؟

حال نوبت به راهکاری برای اجرای زیرنویس فارسی در یوتیوب می‌رسد. بسیاری از یوتیوبرهای خارجی، محتواهای بسیار مفیدی را برای کاربران قرار می‌دهند. ممکن است محتوایی که یوتیوبرهای خارجی قرار می‌دهند را بسیاری از یوتیوبرهای ایرانی به آن توجه‌ای نکنند. بهترین راهکار برای این مشکل، اجرای زیرنویس فارسی در یوتیوب است. اما قرار دادن زیرنویس بر روی ویدیوها برای بسیاری از کاربران دشوار است. ما در ادامه روش‌های مرحله به مرحله برای بارگذاری زیرنویس فارسی در یوتیوب را برای شما بیان می‌کنیم:

  • در مرحله اول حتما وارد اکانت جیمیل خود شوید.
  • حال یکی از ویدیوهای یوتیوب را اجرا کنید.
  • در پایین صفحه ویدیو، با آیتم‌های مختلفی روبه‌رو می‌شوید و باید گزینه CC را لمس کنید.
  • پس از آن گزینه Auto Translate را بزنید.
  • در این مرحله باید کشور مورد نظر خود را برای زیرنویس انتخاب کنید.
  • پس از مدت‌ها انتظار کشور ایران به لیست زیرنویس‌های فارسی اضافه شده و می‌توانید آن را انتخاب کنید.

با این روش در سریع‌ترین زمان ممکن زیرنویس ویدیوهای یوتیوب را برای خود اجرا کنید. این قابلیت به شما در یادگیری زبان انگلیسی نیز کمک می‌کند. حتما وارد جیمیل اکانت شوید تا بتوانید زیرنویس فارسی را در یوتیوب اجرا کنید.

آموزش زیرنویس فارسی در یوتیوب را در پارس کنسول از دست ندهید!

ما در این مقاله زیرنویس فارسی در یوتیوب را بررسی کردیم. همچنین ویژگی‌های یوتیوب و آموزش مرحله به مرحله برای اجرای زیرنویس فارسی در یوتیوب را برای شما بیان کردیم. با این روش‌ها به‌راحتی ویدیوهای خارجی را با زیرنویس فارسی تماشا کنید. زیرنویس فارسی ویدیوهای خارجی را قابل فهم می‌کند و هر فردی می‌تواند از محتوای آن استفاده کنید.

آموزش زیرنویس فارسی در یوتیوب در یوتیوب را در پارس کنسول بیاموزید. پارس کنسول بزرگ‌ترین سایت رسمی در حوضه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ، خرید گیفت کارت و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید نظر خود در رابطه با زیرنویس فارسی در یوتیوب را در قسمت کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید راهکارهای دیگر برای اجرای روان زیرنویس فارسی در یوتیوب را به دیگر مخاطبان پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه ما ماندید سپاس‌گزاریم.

سواالات متداول:

یوتیوب چیست؟

یوتیوب یک پلتفرم شبکه اجتماعی آنلاین است که کاربران می‌توانند در آن به باگذاری، اشتراک‌گذاری و تماشای ویدیو بپردازند.

یوتیوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

حمایت یوتیوب از حق ناشر، دسترسی به میلیون‌ها ویدیو در سبک‌های متنوع، سابسکرایب یوتیوبرها، دنبال کردن ویدیوهای جدید  و غیره از ویژگی‌های یوتیوب است.

حمایت از حق ناشر در پلتفرم یوتیوب به چه صورتی است؟

این ویژگی به شما کمک می‌کند تا هر محتوایی که داخل صفحه خود بارگذاری می‌کنید؛ تحت انحصار خودتان باشد. اگر افراد سودجو از محتوای شما استفاده کنند؛ یوتیوب با عمل کپی‌رایت ویدیو آن‌ها را حذف می‌کند.

سابسکرایب کردن در یوتیوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

با توجه به موضوع مورد پسند خود می‌توانید از طریق سابسکرایب یوتیوبر را دنبال کنید و از ویدیوهای آینده او باخبر شوید.

مهم‌ترین روش برای اجرای زیرنویس در یوتیوب چیست؟

مهم‌ترین روش برای اجرای زیرنویس در یوتیوب حتما وارد شدن به جیمیل اکانت است تا قابلیت زیرنویس برایتان فعال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *