مقاله

افزایش سرعت اینترنت؛ در کمترین زمان ممکن مشکل سرعت اینترنت را حل کنید!

راهکارهای افزایش سرعت اینترنت

پایین بودن سرعت اینترنت، یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلات کاربران است. ممکن است پایین بودن سرعت اینترنت دلایل زیادی داشته باشد. بسیاری از روش‌ها وجود دارد که در کمترین زمان ممکن می‌توان مشکل پایین بودن سرعت اینترنت را حل کرد. بیشتر گیمرها از سرعت پایین اینترنت خود شاکی‌اند و به‌دنبال روشی برای افزایش سرعت اینترنت می‌گردند. بالا بودن سرعت اینترنت به گیمرها کمک می‌کند تا بهترین عملکرد خود را در بازی نشان دهند.

منبعی معتبر به شما در افزایش سرعت اینترنت راهنمایی می‌کند. ما در ادامه بهترین روش‌ها برای افزایش سرعت اینترنت را برای شما شرح می‌دهیم. پس اگر می‌خواهید مشکل پایین بودن سرعت اینترنت خود را حل و عملکردی بهتر داشته باشید؛ تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

غیرفعال کردن مصرف اینترنت برنامه‌های پس‌زمینه؛ مهم‌ترین روش کنترل سرعت اینترنت!

یکی از مهم‌ترین روش‌ها برای افزایش سرعت اینترنت، کنترل مصرف اینترنت برنامه‌های پس زمینه است. برنامه‌های پس زمینه در زمان انجام ندادن فعالیت نیز مصرف اینترنت دارند و اینترنت شما را بسیار ضعیف می‌کنند. با کنترل کردن مصرف اینترنت برنامه‌های پس زمینه، به‌راحتی می‌توانید سرعت اینترنت خود را افزایش دهید.

در اولین مرحله باید به تنظیمات برنامه‌ها بروید. برنامه‌هایی که اینترنت زیادی در پس زمینه مصرف می‌کنند را لمس کنید. در ادامه روی گزینه Mobile Data بزنید و Background Data را غیرفعال کنید. با غیرفعال کردن مصرف اینترنت برنامه‌های پس‌زمینه، با استفاده از این روش‌ها مشکل پایین بودن سرعت اینترنت را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کنید.

شما می‌توانید علاوه بر دانستن راهکارهایی برای افزایش سرعت اینترنت؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی اف سی 24 به پارس کنسول مراجعه کنید.

افزایش سرعت اینترنت در گوشی‌های اندروید با استفاده از Data Saving!

یکی از روش‌های پرکاربرد برای افزایش سرعت اینترنت در گوشی‌های اندروید، فعال کردن Data Saving است. فعال کردن گزینه Data Saving در سریع‌ترین زمان ممکن، مشکل پایین بودن سرعت اینترنت را رفع می‌کند. فعال کردن حالت Data Saving در گوگل کروم امکان‌پذیر است. در اولین مرحله برنامه کروم را اجرا کنید. در قسمت راست بالای صفحه کروم، گزینه سه نقطه را بزنید.

 با انتخاب گزینه سه‌ نقطه وارد  بخش تنظیمات گوگل کروم می‌شوید. حال می‌توانید گزینه Data Saving را انتخاب و فعال کنید. ممکن است نخست فکر کنید که فعال کردن Data Saving هیچ کمکی به افزایش سرعت اینترنت شما نمی‌کند. ولی با فعال کردنData Saving، گوگل با ذخیره نکردن بسیاری از داده‌ها به کنترل و افزایش سرعت اینترنت شما کمک شایانی می‌کند.

لازم به ذکر است که کاربران می‌توانند علاوه بر آشنایی با راهکارهای افزایش سرعت اینترنت؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله خرید اکانت قانونی Mortal Kombat 1 به سایت پارس کنسول سری بزنند.

افزایش سرعت اینترنت کامپیوترافزایش سرعت اینترنت کامپیوتر؛ افزایش سرعت اینترنت در سریع‌ترین زمان ممکن!

برای افزایش سرعت اینترنت در کامپیوتر می‌توانید از روش‌های مختلف برای آن استفاده کنید. شما می‌توانید برنامه‌هایی که در کامپیوتر به درد شما نمی‌خورند را حذف کنید. گاهی جمع شدن بسیاری از برنامه‌ و فایل‎‌های اضافه در کامپیوتر باعث سرعت کم اینترنت می‌شوند. شما میتوانید از طریق برنامه Task Manager و Services به حذف سرویس‌ها و برنامه‌های غیر ضروری بپردازید.

 فقط دقت کنید که برنامه‌های اصلی را از دسترسی خارج نکنید. روش دیگر که می‌توانید با استفاده از آن سرعت اینترنت در کامپیوتر را افزایش دهید کنترل مصرف اینترنت برنامه‌ها است. با کنترل مصرف اینترنت برنامه‌های کامپیوتر، به‌راحتی می‌توانید سرعت اینترنت کامپیوتر را افزایش دهید. در اولین مرحله وارد تنظیمات شوید و گزینه  Network & Internet را انتخاب کنید.

حال در قسمت Status گزینه Data usage را بزنید. در ادامه مصرف اینترنت تمام برنامه‌های کامپیوتر به شما نشان داده می‌شود. بر روی گزینه Enter limit بزنید و در قسمت Enter limit می‌توانید حجم مصرف اینترنت هر برنامه‌ای را تغییر دهید. همچنین در بخش Limit type می‌توانید مدت زمان استفاده از اینترنت در برنامه‌هایتان را مشخص کنید. این راهکارها در کامپیوتر به شما کمک می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن مشکل پایین بودن سرعت اینترنت خود را حل کنید.

شما می‌توانید در کنار آموزش افزایش اینترنت؛ برای خرید انواع اکانت قانونی از جمله اکانت قانونی Marvel’s Spider-Man 2 به سایت پارس کنسول سر بزنید.

افزایش سرعت اینترنت از طریق مودم؛ راهکارهای فوری برای بالا بردن سرعت اینترنت!

گاهی وقت‌ها می‌توان از طریق مودم، سرعت اینترنت را افزایش داد. گاهی ممکن است مودم‌های معمولی و گمینگ با نوسان و کاهش سرعت روبه‌رو شوند. همچنین امکان دارد که افراد زیادی به مودم متصل و همین عامل باعث تداخل در سرعت شما شود. وقتی تعداد زیادی از افراد به مودم و یا وایفای وصل می‌شوند؛ به دلیل ترافیک و مصرف زیاد، سرعت اینترنت برای شما و همینطور اشخاص دیگر کاهش می‌یابد.

 شما باید دسترسی دیگران را به مودم قطع کنید تا سرعت خود را افزایش دهید. روش دیگری نیز وجود دارد که بسیار برای شما هزینه بردار است. شما می‌توانید به خرید مودم با تکنولوژی QoS بپردازید. QoS در زمان فعالیت شما، تمام کسانی که به مودم وصل‌اند را محدود تا شما بتوانید با سرعت بهتری کارتان را انجام دهید.

 همچنین اشخاصی با هک مودم شما می‌توانند به آن وصل شوند و سرعت شما را کاهش دهند. شما می‌توانید از طریق نرم‌افزار NetCut، افراد متصل به مودمتان را شناسایی کنید و امنیت مودم خود را بالا ببرید. این روش‌ها به شما کمک می‌کنند تا سرعت اینترنت خود را با استفاده از تنظیمات مودم بالا ببرید.

افزایش سرعت اینترنت با تغییر تنظیمات شبکهافزایش سرعت اینترنت با تغییر تنظیمات شبکه ایرانسل و همراه‌اول!

از طریق تغییر شبکه ایرانسل و همراه‌اول می‌توان به‌راحتی سرعت اینترنت را افزایش داد. ممکن است به هر دلیلی تنظیمات شبکه تغییر کند و سرعت اینترنت شما کاهش یابد. در مرحله اول وارد تنظیمات گوشی شوید. سپس از طریق General بر روی گزینه Transfer or Reset iPhone بزنید. در قسمت پایین بر روی Reset بزنید و گزینه Reset network setting را انتخاب نمایید.

 حال نوبت به تغییر تنظیمات شبکه گوشی‌های اندروید می‌رسد. به قسمت تنظیمات موبایل بروید. وارد قسمتGeneral management شوید. گزینه Reset را بزنید و Reset Network Settings انتخاب کنید. با روش تغییر تنظیمات شبکه، به‌راحتی می‌توانید از افزایش سرعت اینترنت نتیجه بگیرید.

 روش‌های دیگری نیز برای افزیش سرعت اینترنت در گوشی‌های اندروید و آیفون وجود دارد. اگر با کاهش سرعت روبه‌رو شدید؛ می‌توانید از طریق روشن و خاموش کردن حالت پرواز مشکل را در سریع‌ترین زمان ممکن حل کنید. حتما این روش‌ها را با دقت انجام دهید تا مشکل پایین بودن سرعت اینترنت را حل کنید.

افزایش سرعت اینترنت را در پارس کنسول بخوانید!

در این مقاله افزایش سرعت اینترنت را برای شما بررسی کردیم. همچنین روش بالا بردن سرعت اینترنت را در کامپیوتر و گوشی‌های هوشمند بیان کردیم. شما می‌توانید از طریق این روش‌ها سرعت اینترنت را در کمترین زمان ممکن بالا ببرید و فعالیت خود را انجام دهید. همچنین بالا بودن سرعت اینترنت به گیمر کمک می‌کند تا تجربه‌ای هیجان‌انگیز و بدون مشکلی داشته باشد. این راهکارها  را حتما انجام دهید و با سرعت بالای اینترنت از فعالیت خود لذت ببرید.

افزایش سرعت اینترنت را در پارس کنسول دنبال کنید. پارس کنسول بزرگ‌ترین سایت رسمی در حوزه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، خرید ابزارهای گیمینگ، خرید گیفت کارت و خرید کنسول است. شما می‌توانید برای خرید محصولات گیمینگ و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق شماره تماس 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان پارس کنسول ارتباط برقرار کنید.

شما می‌توانید در قسمت کامنت‌ها دیدگاه خود در رابطه با افزایش سرعت اینترنت را با ما به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید راهکارهای مهم دیگر که ما در این مقاله استفاده نکردیم را به دیگر مخاطبان سایت پارس کنسول معرفی کنید. از اینکه تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول ماندید سپاس‌گزاریم.

سوالات متداول:

از چه طریقی سرعت اینترنت بالا ببریم؟

شما می‌توانید از طریق کامپیوتر، گوشی‌های هوشمند، مودم‌های گیمینگ و معمولی سرعت اینترنت خود را در سریع‌ترین زمان ممکن بالا ببرید.

بهترین روش برای افزایش سرعت اینترنت در کامپیوتر چیست؟

با حذف برنامه و داده‌های غیر ضروری و کنترل مصرف اینترنت برنامه‌ها، می‌توانید سرعت اینترنت را در کامپیوتر بالا ببرید

بهترین روش برای افزایش سرعت اینترنت در گوشی‌های هوشمند چیست؟

شما می‌توانید با ریست کردن تنظیمات شبکه گوشی‌های هوشمند و غیر فعال کردن مصرف اینترنت برنامه‌های پس زمینه گوشی، سرعت اینترنت خود را افزایش دهید.

بهترین روش برای افزایش سرعت اینترنت در مودم‌ها چیست؟

شما می‌توانید از طریق محدود کردن دیگران در دسترسی به مودم و استفاده از مودمی با تکنولوژی QoS، به راحتی سرعت اینترنت را افزایش دهید.

بهترین دروش برای افزایش سرعت اینترنت از طریق گوگل کروم!

از طریق Data Saving سرعت اینترنت خود را افزایش دهید تا کروم داده‌ها و فایل‌های اضافی را وارد گوشی شما نکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *