مقاله, نقد و بررسی

نقد و بررسی Mortal Kombat 1؛ نسخه جدید مورتال کمبت بعد از مدت‌ها انتظار!

نقد و بررسی Mortal Kombat 1

پس از مدت‌ها انتظار بازی جدیدی از مجموعه زیبای مورتال کمبت به نام Mortal Kombat 1 معرفی و گیم‌پلی آن منتشر شد. مجموعه زیبای مورتال کمبت در قالب بازی ویدیویی اولین بار توسط میدوی گیمز در سال 1992 عرضه شده است. در طی چندین سال شاهد پیشرفت بازی‌های مورتال کمبت در کنسول‌های ایکس باکس، پلی‌استیشن، نینتندو سیوئیچ و پی سی بودیم. حال بازی جدید این مجموعه به نام Mortal Kombat 1 تایید شده و قرار است بازهم نبردهای هیجان‌انگیز و خشنی را طرفداران دنیای گیم تجربه کنند.

عده‌ای از طرفداران مجموعه بازی مورتال کمبت به‌دنبال منبعی معتبر برای بررسی دقیق بازی جدید Mortal Kombat 1 می‌گردند. ما در این مقاله به صورت یکپارچه و دقیق تمام بررسی لازم از بازی Mortal Kombat 1 را برایتان لیست می‌کنیم. پس اگر به‌دنبال منبعی معتبر برای نقد و بررسی Mortal Kombat 1 می‌گردید تا آخر این مقاله همراه پارس کنسول بمانید.

داستان بازی Mortal Kombat 1؛ تجربه هیجان‌انگیز مبارزه‌های خشن!

بنابر گفته اد بورن خالق بازی مورتال کمبت، سری جدید مورتال کمبت قرار است یک ریبوت باشد. ریبوت به معنی راه‌ندازی دوباره است. در ریبوت یک بازی ما شاهد این بوده‌ایم که بازی را با استفاده از ویژگی‌های نسخه‌های قبلی آن می‌سازند. گاهی ممکن است فضا و محیط بازی با دیگر نسخه‌های قبلی آن در ریبوت فرق کند.

در تریلر بازی Mortal Kombat 1 شاهد آن بودیم که بازی ادامه بسته الحاقی بازی مورتال کمبت 11 است. در پایان داستان بسته الحاقی مورتال کمبت 11 لو کنگ پس از شسکت دادن شنگ سونگ به معبد شائولین رفته تا کونگ لائو را برای تبدیل شدن به قهرمان Earthrealm آماده کند. در تریلر مورتال کمبات 1 لو کنگ را دیده‌ایم که در کنار معبد شائولین می‌گوید دوران جدیدی شروع شده است. پس ممکن است که خط داستانی مورتال کمبت 1 خیلی بی‌ربط از نسخه‌های قبلی نباشد.

در این ریبوت از نسخه جدید مورتال کمبات شخصیت‌های زیادی را در کنار یکدیگر می‌بینیم. بعید نیست دشمنان خونی برای هدف واحدشان با یکدیگر همکاری کنند. هنوز اطلاعات کامفی از داستان بازی مورتال کمبت 1 در دسترس نیست اما بزودی اطلاعات بیشتر داستان بازی قبل از عرضه آن منتشر می‌شود. اگر به‌ دنبال خرید بازی‌های جدید از جمله خرید FC 24 و مورتال کمبات 1 از سایت معتبر می‌گردید؛ پارس کنسول بهترین گزینه برای شما است.

گیم پلی mortal kombat 1گیم پلی mortal kombat 1؛ امضا جدید موتال کمبت 1 را بشناسید!

یک بخش مهم از نقد و بررسی Mortal Kombat 1 بررسی گیم پلی بازی است. ندررلم استویدیو در تریلر بازی جزئیات زیاد گیم پلی مورتال کمبت 1 را به بینندگان نشان نداد. اما طبق اطلاعات دریافتی و جزئیات سطحی در تریلر جدید mortal kombat 1 می‌توان رویدادها و عملکردهای جدید بازی را به طور واضح مشاهده کرد. MK1 اعلام کرده که از سیستم جدیدی در مبارزات مورتال کمبات 1 استفاده کرده است. این سیستم به شما این امکان را داده که به طور روان‌تر و تسلط بیشتر بر بازی مبارزه کنید.

همچنین عملکردی جذاب در تریلر بازی مورتال کمبت 1 که مورد توجه بسیاری از طرفداران گیم قرار گرفته، Kameo Fighters یا  مبارزان افتخاری است. Kameo Fighters یا مبارزان افتخاری به‌گونه‌ای است که در حین مبارزه، کاراکترهای دیگر بازی مورتال کمبت به کمک شما می‌آیند. شما می‌توانید قبل از مبارزه خود شخصیت‌های افتخاری کمک‌کننده را انتخاب کنید. این ترفند یکی از جدید‌ترین حالت‌های اضافه شده به بازی mortal kombat 1 است.

یکی از امضاهای ویژه مجموعه مورتال کمبت Fatalityهای بسیار خونین و خشن آن است. مثل همیشه شما می‌توانید به‌وسیله Fatality‌های خشن حریف خود را در مورتال کمبت 1 به صورت مرگ‌باری نابود کنید. Fatalityهای بازی مورتال کمبت 1 بسیار جدیدتر و وحشتناک‌تر از نسخه‌های دیگر بازی مورتال کامبت است.

معرفی شخصیت های mortal kombat 1؛ 24 شخصیت اصلی در کنار 16 شخصیت افتخاری!

طی نقد و بررسی Mortal Kombat 1 مشخص شده که شخصیت‌های جدیدی به سری جدید از مورتال کمبت اضافه شده و شما را بسیار سوپرایز خواهد کرد. از جمله شخصیت‌های اصلی بازی می‌توان به ساب زیرو، اسکورپیون، لو کنک، کونگ لائو، جانی کیج، کنشی، کیتانا، ریدن(raiden)، رین(rain)، ملینا و اسموک اشاره کرد.

MK1 اعلام کرده که بازی مورتال کمبت 1 دارای 24 شخصیت اصلی و 16 شخصیت کامئو یا افتخاری بوده است. همچنین شکل ظاهری بسیاری از کارکترها تغییر کرده ولی شما می‌توانید کارکتر خود را شخصی سازی کنید. تا الان پیس میکر و کونان به عنوان شخصیت‌های مهمان بازی مورتال کمبت تایید شده‌اند.

پیش خرید mortal kombat 1با پیش خرید mortal kombat 1 شخصیت شنگ سوگ را آزاد کنید!

همچنین شما با پیش خرید بازی مورتال کمبت 1 می‌توانید کارکتر شنگ سونگ را آزاد کرده و با آن مبارزه کنید. بازی mortal kombat 1 در تاریخ 28 شهریور برای پلتفرم‌های پی سی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس و سری اس عرضه می‌شود. همچنین قرار است که بازی مورتال کامبت 1 در سه نسخه منتشر شود.

اگر در کنار نقد و بررسی مورتال کمبت 1 قصد دریافت اطلاعات درباره بهترین DNS را دارید سری به مقاله «بهترین DNS  برای پلی استیشن» در سایت پارس کنسول بزنید.

نقد و بررسی دقیق بازی مورتال کمبت 1 و راهنمای خرید بازی را از پارس کنسول بخواهید!

ما در این مقاله به نقد و بررسی Mortal Kombat 1 پرداختیم. نگاهی کوتاه به اطلاعات به دست آمده از داستان، گیم پلی، کارکترهای بازی موتال کمبت 1 داشتیم.. شما ‌می‌توانید برای بررسی بیشتر و خرید بازی موتال کمبت 1 به سایت پارس کسنول مراجعه کنید.

پارس کنسول بستری بزرگ و رسمی در حوزه گیم برای خرید اکانت‌های قانونی، محصولات گیمینگ، گیفت کارت و خرید کنسول است. تیم پشتیبانی و فنی مجموعه پارس کنسول شما را از ساعت 9 صبح تا 10 شب همراهی می‌کند تا بتوانید به سرعت پاسخ سؤالات خود در زمینه گیم را به دست آورید. شما می‌توانید از طریق شماره تماس‌های 02191309012 و 09020021581 با کارشناسان فروش و تیم پشتیبانی پارس کنسول ارتباط بگیرید و راهنمایی تخصصی مورد نیاز خود را دریافت کنید. همراه با پارس کنسول از فضای گیمینگ خود لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *