اخبار

اسپین آف جدیدی از League of Legends به تازگی لو رفته است!

اسپین آف جدیدی از League of Legends به تازگی لو رفته است

Mageseeker: A League of Legends Story ممکن است در راه باشد. در ادامه این خبر همراه پارس کنسول باشید تا اسپین آف جدید League of Legends را بیشتر مورد بررسی قرار دهیم!

طبق گزارش‌ها، عنوان اسپین آف League of Legends برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها در دست ساخت است. این خبر اولین بار توسط Polygon گزارش شد؛ این Leak از کمیته رتبه‌بندی بازی‌های کره جنوبی است. طبق اطلاعات فاش شده، بازی Mageseeker: A League of Legends Story نام دارد و برای PC و کنسول رتبه بندی شده است.

ظاهراً پلیر در قالب قهرمان این داستان Sylas در تلاش برای نجات Demacia بازی خواهد کرد. Demacia یکی از پادشاهی‌های League of Legends است و اغلب به‌عنوان یک پادشاهی در آشوب توصیف شده است. Sylas قهرمانی است که در اوایل سال 2019 به League of Legends اضافه شد. همچنین به‌عنوان Sylas the Unshackled شناخته می‌شود؛ حمله اصلی شخصیت در League of Legends زنجیره‌هایی را به دور او می‌چرخاند و به دشمنان نزدیک آسیب می‌زند.

سلاح او می‌تواند به خوبی برای یک عنوان اکشن مناسب باشد؛ با شلاق‌های زنجیری که خاطرات کریتوس از God of War یا سیمون بلمونت از Castlevania را تداعی می‌کند. این کاراکتر همچنین از حملات جادویی سنگ و فولاد استفاده می‌کند و با افزایش سطح شخصیت، Sylas می‌تواند قدرت‌های حریفان را نیز برباید و بر علیه آنها استفاده کند. باید منتظر بمانیم و ببینیم که اگر بازی به‌طور رسمی معرفی شود، گیم پلی بازی به چه صورت خواهد بود.

اگر چه این عنوان لو رفته، تنها اسپین آف League of Legends نیست که ما درباره آن می دانیم. Project L بازی مبارزه‌ای Riot’s League of Legends است که به تازگی با گیم پلی جدید دوباره ظاهر شده است. این بازی مبارزه‌ای رایگان خواهد بود و Riot گفته است که این بازی با NFT به بازیکنان پاداش نمی‌دهد. بازیکنان همچنین به دنبال Convergence: A Leageue of Legends Story هستند که در سال 2023 عرضه می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *