اخبار

به‌روزرسانی جدید PS5 کنسول را برای کنترلر DualSense Edge آماده می‌کند

به روز رسانی جدید PS5 کنسول را برای کنترلر DualSense Edge آماده می کند

به‌روزرسانی جدید سیستم PS5 اکنون برای دانلود در دسترس است؛ همچنین به همراه آن، پشتیبانی از کنترلر آینده سونی DualSense Edge که احتمالاً اواخر این ماه عرضه می‌شود، اضافه شده است. درحالی‌که به‌روزرسانی جدید PS5 عمدتاً ابهامات معمولی را که ما پیش‌بینی می‌کردیم به بازیکنان ارائه می‌دهد (ثبات سیستم و بهبود عملکرد) Patch note‌ها اشاره می‌کنند که «کنترل‌کننده بی‌سیم DualSense Edge اکنون پشتیبانی می‌شود».

منطقی است که دارندگان PS5 که به دنبال استفاده از DualSense Edge در هنگام راه اندازی هستند، باید این به‌روزرسانی را روی سیستم خود نصب کنند تا این کار را انجام دهند.

برای کسانی‌که آشنا نیستند، DualSense Edge پاسخ سونی به Xbox Elite Controller است که گزینه‌ای عالی را برای بازیکنانی که به دنبال سفارشی‌سازی گیم‌پدهای خود برای بهبود بازی یا راحتی خود هستند، ارائه می‌کند.

برخی از ویژگی‌های برجسته این کنترلر 200 دلاری عبارتند از دکمه‌های کاملاً قابل جابجایی مجدد، امکان سفارشی کردن stick های خود با چندین cap مختلف، پدال های قابل اتصال در پشت برای گزینه های ورودی اضافی و موارد دیگر.

DualSense Edge در 26 ژانویه راه اندازی می‌شود و با تمام PS5 ها سازگار خواهد بود؛ حداقل به شرطی که به‌روزرسانی سیستم جدید را دانلود کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *