اخبار

رویداد Xbox و Bethesda اواخر این ماه برگزار می شود

Xbox and Bethesda Event 2023

ایونت Xbox و Bethesda در 25 ژانویه برگزار و جزئیات جدیدی در مورد Redfall، Forza Motorsport و موارد دیگر ارائه می‌شود. این رویداد که در Xbox Wire اعلام شد، در ساعت  12pm Pacific / 5pm Eastern / 8pm UK آغاز می‌شود (بنابراین ساعت ۶ صبح به وقت AEST در ۲۶ ژانویه). یک نمایش مستقل Starfield نیز در دست ساخت است، به این معنی که در  Developer Direct نمایش داده نخواهد شد، اما Xbox و Bethesda هنوز چیزهای زیادی برای نشان دادن برای سال 2023 دارند.

این showcase نگاهی به برخی از بازی‌هایی که در ماه‌های آینده برای Xbox، PC و Game Pass می‌آیند خواهد انداخت که مستقیماً از سوی توسعه ‌دهندگان ارائه می‌شود.

تاکنون رونمایی چهار بازی تایید شده است که عبارتند از:  The Elder Scrolls Online و Minecraft Legends به Forza Motorsport و Redfall.

گیم پلی و جزئیات جدید از Forza Motorsport و Redfall نمایش داده خواهد شد، درحالی‌که Minecraft Legends نگاهی داخلی به بخش PvP بازی خواهد داشت. Matt Firor، مدیر استودیوی ZeniMax Online نیز آپدیت اصلی فصل 2023 را برای The Elder Scrolls Online رونمایی خواهد کرد.

درحالی‌که Starfield احتمالاً مورد انتظارترین بازی Bethesda است، بازی تیراندازی جهان باز، Redfall نیز در سال جاری انتظار می رود که منتشر شو ، اما هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن اعلام نشده است. این بازی که توسط استودیوی Arkane، توسعه دهنده Dishonored در دست ساخت است، بازیکنان را وارد دنیایی پر از خون آشام می‌کند که می‌توانند به تنهایی یا با حداکثر سه دوست آن را فتح کنند.

همچنین مدتی است که ایکس‌باکس به‌‌روزرسانی‌‌ای را در مورد Fable به اشتراک گذاشته است (در باره عنوان آینده‌اش در این سری‌ RPG فانتزی با قدمت)، اما چیزی در مورد ظاهر آن ذکر نشده است. اگرچه ما اطلاعات کمی در این باره را اینجا و آنجا شنیده ایم – مانند توسعه دهنده Playground Games که نویسنده Horizon: Forbidden West را استخدام کرده است – Xbox از جولای 2020 اعلامیه رسمی در Fable ارائه نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *