اخبار

تمجید مدیر ایکس باکس از Accessibility Controller جدید پلی استیشن

تمجید مدیر ایکس باکس از Accessibility Controller جدید پلی استیشن

مدیر ایکس باکس از Accessibility Controller جدید پلی استیشن تمجید کرد.

Josh Munsee، مدیر بازاریابی یکپارچه XBOX از Accessibility Controller جدید سونی تمجید کرد. در جریان کنفرانس مطبوعاتی Sony CES 2023 دیروز، Jim Ryan (مدیر عامل شرکت) از Project Leonardo، یک کیت کنترل دسترسی کاملاً جدید که برای پلی استیشن 5 طراحی شده است، رونمایی کرد. تصاویر رسمی پروژه Leonardo نیز منتشر شد که پایه دایره ای، دکمه های قابل تغییر و جوی استیک های آن را نشان می‌دهد که می‌توان بر اساس نیازهای کاربر آن را سفارشی کرد.

در فضای اینترنت، از این پروژه توسط بازیکنان و توسعه دهندگان استقبال گسترده‌ای صورت گرفت و مدیر بازاریابی یکپارچه Xbox حتی اشتیاق خود را برای کنترلر جدید به اشتراک گذاشت.

Munsee در توییتر خود گفت:

“دیدن این امر که امکانات بیشتر، برای گیمرهای بیشتری، در پلتفرم مورد نظرشان فراهم می‌شود، فوق العاده است.”

سونی تاریخ انتشار رسمی پروژه لئوناردو یا قیمت آن را اعلام نکرده است – فقط این‌که در حال حاضر در حال توسعه است. جزئیات بیشتر در مورد کنترلر در یک پست بلاگ پلی استیشن گنجانده شد که در آن گفته شده است که چندین کنترلر لئوناردو را می‌توان به منظور استفاده به عنوان یک کنترلر با هم pair کرد.

So Morimoto، طراح سونی، می‌گوید: «از آنجایی که بازیکنان می‌توانند پروژه لئوناردو را بر اساس نیازهای خود شخصی‌سازی کنند، هیچ فرم «درست» یا غلطی برای این کار وجود ندارد.” ” من بابت این‌که دیزاین این محصول به نحوی‌ست که بازیکنان می‌توانند به جای در اختیار داشتن یک فاکتور واحد، در تکمیل این دیزاین سهیم باشند، بسیار هیجان زده هستم.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *